Jump to content

Kolsga

Members
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

1 Follower

About Kolsga

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Warszawa/Kraków
 1. Eh, za póżno sie zorientowałam z TSP a czas to już w ogóle więc puszczam tu moją próbę do kata ;)
 2. @saharaam : Wielkie dzięki za uwagi, z wszystkim się zgadzam :D Co nie ? Z smokiem coś jeszcze nie teges z tą górna paszczą ... męczyła mnie i wciąż sama widzę że nie styka :p Będzie jeszcze z nią walczyć. Smoków narysowałam się nie mało ale widzę teraz że jedna rzecz jest konceptować, lub robić jakąś poszczególną postać a totalnie inną jest zbudować scenę w której różne elementy powinny mieć jakąś interakcję między sobą. To są pierwsze moje kroki w tych sprawach więc będzie na pewno jeszcze dużo prób na błędach :p Yep agreed również :D Nie posprzątałam w walorze T_T ! Chyba muszę sobie przesunąć granicę "good enough ;) " @SbN : Dzięki ;) Zdecydowanie najczęściej używam podstawowych. Co do reszty nie pamiętam które dokładnie brushe używam. Mam składankę z rożnych brushów dostępnych w sieci. Jedna z tego, druga z tamtego a tych których nie używam przez jakiś czas kasuję ( nie lubię mieć ich za dużo bo się nie odnajduję potem.. ) Na pewno mam te od Jaime Jones i Bumskee. Tutaj możesz znaleźć dużo tych najbardziej znanych ;) : http://www.pandemoniumart.net/brushes/ @pumax : Dzięki! No do przodu, do przodu ;) I znowu żeby nie na pusto, lekki update piratessy, pierwsze starcie z kolorem do niej. Fajnie jest rysować w walorze ale potem przejście na kolor to niezłe schody pod górę :/ I lekki powrót do studium tak by sobie przypomnieć jak sie ma ciało ludzkie :p Pozdrawiam.
 3. Dużo fajnych rzeczy ! Drzewka wyszło przefajnie. Bardzo mi się podoba potraktowanie delikatnej tekstury na pniach, myślę że to działa bardzo dobrze. Na liściach miejscami trochę czuć mniejszą pewność ( najbardziej na środkowym z drugiego zestawu ;) ) Ale ogóle wrażenie bardzo fajne ;)
 4. Mariusz Panek : dziękuję ;) No to jeszcze trochę czarno białych. Trochę starszy : I piratessa after : Pozdrawiam.
 5. Dzięki wam ;) No na pewno o wiele łatwiej mi szło w czarno białymi. Na pewno mam jest jeszcze dużo do podciągnięcia i nauczenia z envirkami więc będę walczyć z tym dalej. Im dalej w kurs tym poprzeczka wymagań była wyższa i jest to na pewno dopiero jakiś krok ku polepszaniu. Tak żeby nie było na pusto mały szkic/koncept wieczorowy. Pzdr
 6. To ja równiez witam, witam z kursu :D No i zgadzam się z przedmówcami ten ostatni ma naprawdę ciekawy klimat.Był już w trakcie kursu i wciąż jest teraz mój ulubiony z ostatnich serii które pokazałeś na kursie ;)
 7. No, te czarno-białe dla mnie po prostu miazga.
 8. No likaon wyszedł bardzo fajny. Tak z ciekawości te wersje z graficznymi znakami, kółkiem, kreską itd to pod jakiś specyficzny kontekst ? Fajnie to wyszło z likaonem ;)
 9. Pełen szacun do rysowania w autobusie, nie wiem jak to robisz... mnie trzęsienie szlak bierze :D No co tu mówić, zazdroszczę kreski. Te postacie na poprzedniej stronie są mega. Z tej strony, nosorożec i słoń rewelka. Tyle ile trzeba i nie więcej potrzeba. Naprawde bardzo fajne.
 10. Piękne te gady i sowa też całkiem całkiem. Strasznie mi się podoba ten z głową w zebrę ;) Z harpię ( bo podejrzewam że to harpia lub jakiś gatunek pokrewny ;) cała część zwierzęca jest super jedynie twarz trochę odstaje i jest gorsza. Po obejrzę teczkę z chęcią =)
 11. No te dwa ostatnie bomba ! Napatrzeć się nie mogę. Kolory, klimat ... Super !
 12. No to ładnie... nie było mnie tu dawno temu. Praca delikatnie mnię wsiąknęła niemożliwie i największy czas powrócić na powierzchnię ;) Hehe kompletnie zapomniałam o tej pani pirat :d Może to nawet być fajnie spróbować before i after z nią aby sprawdzić czy ten czas poszedł w ether czy nie przy osobistych pracach :D Ostatnio ugryzłam dla mnie drażliwy temat envirek, jakoś zawsze z nimi miałam największe trudności z wyczuciem z nimi więc postanowiłam zainwestować w siebie i takie tutaj rezultaty wypocin po kursie w cgma :D No i pierwszy dla mnie ever sci fi \o/ Jak sie uczyć, to na całość. Więc mam nadzieję że to początek długich nie przespanych noc przy dłubaniu envirek :D Pozdro dla wszystkich !
 13. Hop, dołączam do imprezy ;) Nie ma mowy przespać zabawy w fanart tak świetnej gry.
 14. Po długiej przerwie.. nic lepszego na rozruszanie nadgarstka jak trochę matrwej :p
 15. Dzięki takashmen. Ah nie, co do face jamu, to sobie taki wymyszliłam by wyćwiczyć twarze i narzucić tempo ;) Staram się dobić do setki, już nie daleko ćwierć mety hehe. No ale może być, że na jakimś forum coś takiego istnieje, wcale nie zdziwiłabym się.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy