Jump to content

Byczek82

Members
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

About Byczek82

 • Rank
  Member
 1. Zamiast mapy bump to chce pociąć model samolotu. I właśnie odległość między jedną linią, a drugą chamfer. Póżniej jeden w środku edge i minus extrude to wiem :). Tylko właśnie 1mm:)
 2. Hej:) Świetny model jak zawsze :). Mam pytanko o nity odstępy miedzy blachami skala 1:1 model. Ile mm mam zrobić mam dylemat i pytam się doświadczonego grafika :) Pozdrawiam :)
 3. Cześć Piękny model :) Mam pytanie co do cięcia blachy. Z tego co wiem lub się domyślam to dzielisz chamferem na dwa jeden jest w środku. Teraz jaki jest odstęp tych cieć w cm czy mm i ten środkowy extrude jaki jest?? Po np. turbosmooth to są gładkie lepiej gładkie wyglądają czy można też ostre mieć te ciecia np używając crease 1.0?? przed turbo?? Pytam bo chciałbym ciąć blachę żeby samolot ładnie wyglądał. Pozdrawiam i dziękuje z góry za odpowiedź :)
 4. Hej :) Każdą część czołgu robisz osobną teksturę?? Pozdrawiam :)
 5. Cześć McGavish możesz napisać jak zrobiłeś taką fakturę?? Pozdrawiam :)
 6. Cześć ikkiz te spodenki modelujesz??. Bo chce się zapytać czy po wymodelowaniu rzeczy i przy riggingowaniu postaci można zmienić na inne ciuchy nie tracąc riggowania czy trzeba od nowa ciuchy robić i riggingować. Pozdrawiam i fajny motyw :)
 7. Cześć 3Ds max Mam problem takim czymś: Nie mogę sobie poradzić żeby było ładnie wygładzone Jak zaznaczam Subdivision surface x2, to mi takie zmarszczki ze tak to nazwie Szukałem i niestety nie mogę znaleźć. Kiedyś znalazłem triki ale niestety nie zapisałem sobie :( Pozdrawiam :)
 8. Lubie takie klimaty, grało się w need for speed'a :) te starsze były lepsze od tych nowych. Fajny motyw:) To będzie animacja tak?? jak tak to w czym robisz renderujesz, a potem w jakimś programie dodajesz różne efekty?? Pozdrawiam :)
 9. To jest coś pięknego :) Podziwiam i Pozdrawiam :)
 10. Fajny model:) Pozdrawiam
 11. Kir4 jaki rozmiar robisz teksturę?? Pozdrawiam :)
 12. Super :) z pewnością będę zaglądać :) Pozdrawiam :)
 13. Piękny ten PZL 37. Jak widzę wasze detale to mi ręce opadają :P rzecz jasna pozytywnie :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy