Jump to content

inkas

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

About inkas

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. inkas

  amd 3900x

  Widzę, że wiele osób czeka na ten 3950x (ja też) . Coś przeczuwam, że w związku z tym będzie dostępny gdzieś dopiero za pół roku ; )
 2. inkas

  Zestaw do UE4

  3 monitory to dobry pomysł, na dwóch pracujesz, a na trzecim rozrywka - Youtube, Netflix i inne głupoty : )
 3. inkas

  Ivy bez generatora

  Tak jak poprzednik - GrowFX. Jednakże jest płatny i żeby uzyskać dobry efekt, trzeba nieco się pomęczyć przy parametrach.
 4. Widzę że projekt wywołuje bardzo skrajne emocje na innych serwisach : )
 5. inkas

  KILINSKIEGO_177.jpg

  Łódź ? A&A : ) ? Ładne światło, ale pasy malowane bym poprawił bo wystają.
 6. inkas

  Max3D 2019 - Reanimacja

  Pomimo, że nie udzielam się tutaj w ogóle, to wchodzę tutaj od 13 lat. Kibicuje Wam z boku! Może kiedyś sam się poudzielam.
 7. Kiedy napisaliście o tych 300 osobach przeglądajacych forum, poczułem się wywołany do tablicy ; ) Jestem na tym forum wyłącznie jako obserwator, nie napisałem do tej pory żadnego posta a przeglądam to forum od... 12 lat! Nadal tu wchodzę minimum 2 razy tygodniowo ale to faktycznie znacznie rzadziej niż kiedyś (kiedyś codziennie). Wasze spostrzeżenia co do tego jakie są przyczyny... zgadzam się. Sam widzę, że większość dyskusji odbywa się teraz na facebooku. Wszystkie osoby, które znam i które siedzą w branży (visarch), udzielają się teraz właśnie tam. Myślę, że część osób, wysyłając tutaj prace, już się przekonała, że jest zajeb##$ta albo totalnie beznadziejna i już nie czuje potrzeby udowadniania sobie czegokolwiek. Na tym forum zawsze podobała mi się konstruktywna krytyka. Nikt sobie tutaj nie pił z dziubka, ludzie pisali co myślą. Na FB na grupach teraz tylko te lajki srajki. Generalnie piszę tutaj też do Was głównie po to żebyście poczuli się... obserwowani przez 'niepiśmiennych' ; )
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy