Jump to content

groh

Members
 • Posts

  59
 • Joined

 • Last visited

groh's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

26

Reputation

1

Community Answers

 1. Kaleidoscope Add-on moze ci to pomoże https://gumroad.com/blenderskool
 2. Znajdź Display Driver Uninstaller (DDU) i usuń wszystkie sterowniki graficzne. Zainstaluj świeży pakiet sterowników. Tak karta na pewno obsługuje wszystko co trzeba.
 3. ehhh. Wszyscy niezadowoleni spodziewali się uniwersum Blade Runner`a według wizji Ridley Scott. Cyberpunk to inne uniwersum i inne przesłanie.
 4. Jak ktoś się jeszcze nie zetkną z próbkami nowych możliwości Blendera 2.8 takie małe demo: Wykorzystany w materiale nowy silnik EEVEE czasu rzeczywistego, to jedna z nowości jakich możemy się spodziewać w nowej odsłonie.
 5. Patrz na to przez pryzmat ceny dobrej karty graficznej do renderowania. To i tak się opłaca
 6. Bawił sie ktoś AMD ProRender i zadziałał mu RPR denoiser ?
 7. CZy jest jakiś sposób na konwersje krzywej typu Path na Bezier?
 8. Classroom 8:50 sprzęt jak wyżej; fishy_cat 3:56; koro 6:20 ale przy kafelce 16/16 pixeli 5:23
 9. AMD TR 1950X - BMW 2:45 /2:47 :) Blender 2,79 - resztę testów zrobię przy okazji - generalnie GPU już mnie średnio interesuje przy obecnych cenach
 10. Nie znam Mayki ale znam Blendera i często importuje do niego rożne dziwactwa. Przydatny jest Autodesk FBX Converter. Spróbuj prze konwertować OBJ do FBX w nim. Moze importer FBX w Mayce jest sprytniejszy ... :) Jeszcze został Albemic do sprawdzenia. Tego nie miałem okazji przetestować jako export no ale moze...
 11. a próbowałeś FBX. Export z blendera jest całkiem spoko, moze tu się sprawa rozwiąże
 12. Fajnie wyszło :D ale jedna rzecz która mi się rzuciła w oczy to tekstura drewna na słupach. no nie możliwe żeby drzewo miało takie roczne przyrosty.. :D Po za tym belki sie wycina w wzdłuż a nie w poprzek pnia ( i pień by musiał mieć średnice kilku metrów). Inna sprawą jest ze pewnie klient by tego nie zauważył.. :)
 13. Taka szybka wersja bez bawienia sie layerami. Materiał emission ktory nie oświetla sceny ale się odbija. Nie wrażliwy na inne źródła światła. Jak by się miał nie odbijać mozna wyrzucić mix shader podłączony do glossy depth.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy