Jump to content

Under

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

About Under

 • Rank
  Member
 1. Cóż to pierwsze podejście do modelowania tego typu rzeczy :) następnym razem będzie lepiej. Pzdr.
 2. Tym razem podrzucam model stylizowanego drzewka wiśniowego. Wszystkie tekstury to Substance Designer, model wykonany w Blenderze.
 3. Stylizowany materiał stworzony w ramach nauki Designera:
 4. Under

  Tex Tools dla 2.8 ?

  Trochę odkopany temat ale może komuś się przyda 🙂 Oficjalny addon wyjdzie jak tylko ukaże się stabilna wersja Blendera 2.8 (podobno). Ale tu jest nieoficjalny port LINK nie testowałem wszystkiego ale działała bez zarzutu. Pzdr. :)
 5. Z każdym kolejnym postem ten temat podoba mi się coraz bardziej :D
 6. Rodzima przyczepa N126. Po raz pierwszy miałem do czynienia z Marmosetem i coraz bardziej mi się podoba :D. Reszta to Blender i SP.
 7. Under

  Gzymsy - Blender

  Cześć. Trochę odkopany temat ale dopiero teraz natknąłem się na niego przeglądając forum :) Lepiej późno niż wcale. Jest jeden plugin który powinien Ci w tym pomóc.ADDON Rotation Constrained v0.2 (for Blender 2.8) (Drugi od góry). A tu krótki poradnik po angielsku PORADNIK Pozdro.
 8. Z tego co piszesz to nie jesteś jakimś kompletnie początkującym, ogarniasz już co i jak. Więc na Twoim miejscu odstawił bym tutoriale poszukał jakichś mniej skomplikowanych obiektów i zaczął je modelować, wtedy uczysz się na własnych błędach (imo. tutoriale są takie "sterylne" może wiesz o co mi chodzi :D, dobre jak zaczynasz się uczyć). Z modelu na model na pewno będzie coraz lepiej. Nie jestem jakimś prosem, ale tak mi się przynajmniej wydaje :) pozdro
 9. Witam ponownie. Tym razem wydłubałem Thompsona :D Przy okazji ucząc się Blendera.
 10. Under

  Dziwny problem

  Bez screenshota to trochę wróżenie z fusów, powodów może być kilka :D
 11. Żeby efekt był zadowalający siatka powinna być gęstsza, podrzucam Ci screeny jak ja to wymodziłem tak na szybko :) Z Turbosmoothem: I siatka:
 12. Dzięki za rady przydadzą się, na pewno jeszcze sporo pracy przede mną... pzdr
 13. Poniżej wrzucam samą metallic + tak profilaktycznie ss'a z SP. Jeśli chodzi o detal to na tej ramie faktycznie jest generatorowy ale na beczce już chciałem tego uniknąć dlatego dłubałem tam brushami :) A co do konceptu to nie skupiałem się tak w 100% żeby odwzorować go 1:1, kilka rzeczy pominąłem zresztą co widać... zależało mi raczej na samej nauce teksturowania :) i koncept
 14. Witam. Już jakiś czas uczę się teksturować i postanowiłem, że założę teczkę żeby pokazać jak mi to idzie a przy okazji dostać od Was jakieś rady 🙂 Na pierwszy ogień idzie taka beczka modelowana według konceptu z AS.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy