Skocz do zawartości

25 najbardziej kontrowersyjnych filmów wschechczasów.


xeav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

znam te filmy ale nie wiem za bardzo jakie były kryteria mnie bowiem one jakoś nie poruszyły nie były jakos za szczeglnie kontrowersyjne.

widzisz, to pewnie amerykanie wybierali a dla nich kontrowersją jest brak amerykańskiego bohatera ratującego cały swiat pogrązony w chaosie. a pierwsza pozycja zostala wybrana tylko z jednego powodu - bo nie ma mozliwosci zeby bohater filmu był amerykaninem, niestety :D pewnie to ich zabloalo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano brakuje tu wielu poważnych tytułów... Wiele było filmów bardziej wstrząsających, niż wymienione przez EW.

Np. "Dzieci z dworca Zoo"...

Nie ma "Irreversible", gdzie przez pierwsze pół godziny lecą infradźwięki wywołujące zawroty głowy i mdłości... Wszak to wyjątkowo kontrowersyjny środek artystyczny (choć użyty genialnie...).

I tak dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim brakuje filmów poruszających zagadnienia trudnych i tragicznych wyborów moralnych, często sprzecznych z wizją dobra uznawaną prze z kościół.

A jak już o kosciele mowa to brakuje mi tu chociaż filmu "Ksiądz" o homoseksualizmie pośród kleru.

 

O tej porze dnia nie wymagajcie ode mnie przypominania sobie więcej filmów... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caliban holocaust moze byc kontrowersyjny, ale sory nagi instynkt? poza tym kurde duzej czesci nie widzialem z tych filmow wiec nie moge konkretnie mowic, fakt, ze pasja nie jest dla mnie kontrowersyjna,

ale tak jak dariusz pisze, dla kazego co inne jest kontrowersyjne, ja bym tu np. poumieszczal japonskie filmy gore, ktore sa dopiero kontrowersyjne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż kiedyś słyszałem o filmie w którym sceny erotyczne były niczym rzywcem wycięte z xxx, a inne sceny były tak odrażające, że nawet mężczyźni mdlali...nie mówiąc już co się z kobietami działo. Ale nie mam zielonego pojęcia jak ten film się nazywał.

edit. Gdzie Jackass?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka. generalnie filmy zawarte wrankingu są mniej lub wiecej kontrowersyjne, ale ranking jest troszke niekonsekwentny. Umieszczajc fimy np o teamtyce religijnej (antyreligijnej) nie rozumiem czemu zabrakło takich filmów jak "Stygmaty" , "Dogma" , "Ewangelia wg. Chrystysa "(na podstawie powiesci Jose Saramago) Polecam również japońską produkcje "Battle Royal", niemieckiego "Necromatic". Tak czy inaczej kontrowersyjne filmy są najlepsze :)

PoZdRo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności