Skocz do zawartości

wiz: wnętrza


Rekomendowane odpowiedzi

Witamy,

Poniżej dwie nasze prace wykonane w ostatnim czasie..

Pierwsza z nich to wizualizacja na potrzeby koncepcji wnętrza czekoladziarni E.Wedel.. naszego autorstwa..

z kolei druga to wizualizacje wnętrza pokoju..

Miłego.. :)

pozdrawiamy..

be3.

 

Czekoladziarnia:

 

zjgqb9.jpg

 

s1uhp2.jpg

 

vry255.jpg

 

2u3wchv.jpg

 

19um8h.jpg

 

149m3ir.jpg

 

Pokój:

 

4gj9e1.jpg

 

2vl1fn5.jpg

 

3ft4l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ogólnie niezłe wizki, ale poprzednie wasze realizacje znacznie bardziej mi się podobały. Pierwsze wrażenie mam takie że jest trochę plastikowo. Jakoś mało się dzieje na shaderach, ja tam lubię jak się błyszczy, blika, są faktury, itd. W sumie tak trochę "graficznie" to wygląda, zwłaszcza te pierwsze wizki. Ogólnie oks, czekam na następną wrzutkę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projektowo i wizualizacyjnie bardzo mi się podoba ten kącik malucha w Wedlu :)

Natomiast prace tracą dużo na dosyć plastikowych shaderach, ma się uczucie że cegły w tych pomieszczeniach to tylko tapeta, może nie jestem zwolennikiem błyszczenia się jak mój przedmówca ale tu jest ogólnie zbyt matowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo mi się podoba. Ale od Wedla który wyszedł trochę tekturowo bardziej podoba mi się pokój ;) Ale z tego co wiem na wizualizacje Wedla mieli chyba tylko tydzień, chyba że się myle...
no wiesz wymówka typu tydzień czasu zasadniczo nie usprawiedliwi plastikowych shaderów jeszcze rozumiem ze to by były formaty A0 lub bilbordy :) ale przy takich rozdzielczościach rendery idą naprawdę szybko a nie mówiąc już o tym że są render farmy jak się ma deadline na karku. Polecam zerknąć do działu architektury jakie tam powstają czasami perełki właśnie przy krótkich czasach gdzie autorzy sami sobie zdają sprawę z niedociągnięć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odwiedziny..

Zgadzamy się we wszystkim:)

brak czasu to faktycznie marne usprawiedliwienie... ale chyba na chwilę obecną jedyne, które mamy... ;)

Projekt był robiony w dosyć szybkim tempie... musieliśmy ogarnąć jednocześnie kwestie projektowe i graficzne... także w efekcie wyszedł nam kompromis....

 

no nic... będzie lepiej ;)

 

pozdrawiamy...

be3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna wrzutka. Bombowa kolorystyka. Przepięknie wyszło. Ja nie jestem w stanie tego od strony architektonicznej ocenić, ale dla oka przyjemne. Jedynie na pierwszej rzuciła mi się w oczy ściana ceglana - tekstura moim zdaniem jakaś taka płaska wyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny projekt. Pod względem designu fajny pomysł. Świetny patent to taka ściana z możliwością rysowania po niej krędą. To by było coś.

Jednak jak już przedmówcy wspomnieli, gdzieś wykończenie siada. Ściana z kaflami płaska i plastikowa. Pani wklejona też plastikowa. Żaróweczki jakby w fotoszopie doklejone. Taka sytuacja.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności