Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'digital art' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 8 wyników

  1. Witam Wszystkich! Nadszedł czas abym i ja postawił łapę na tym forum;b Fascynuję się grafiką cyfrową od kilku lat ale chciałbym się w końcu wziąć za to poważnie. Wiem że na tej stronce mogę znaleźć wiele cennych porad od specjalistów dlatego zdecydowałem w końcu nie być tutaj jedynie obserwatorem i wziąć się do roboty. W tej dziedzinie sztuki brakuje mi często motywacji ale sądzę że jak poddam moje pracki Waszej rzetelnej krytyce to zacznę w końcu ewoluować. Ze sztuką miałem do czynienia kilka lat ale nigdy pod kątem grafiki 2D, dlatego potrzebuję waszego wsparcia. ok to tyle wstępnie. Wrzucam kilka moich ostatnich prac:
  2. Last Project Projekt zakładał aby stworzyć starą "jaskinie", w której powinny się znajdować fantastyczne przedmioty, budowle itd. Celem było stworzenie krótkiego filmu, a nie samych ujęć dlatego dany obrazek jest tylko żeby był. Chciałem dodać więcej klimatu dlatego pobawiłem się więcej światłem niż kiedykolwiek wcześniej. Niestety render nie jest na najwyższym poziomie bo karta graficzna nie pozwoli na to. Użyte programy: Unreal Engine, Maya, Zbrush, Ps, Substance Painter, Premiere Pro. Mam nadzieję że się podoba.
  3. Studio animacji Deep Blue, zajmujące sie produkcją cinematików do gier komputerowych i filmowych efektów specjalnych poszukuje kandydatów na stanowisko: Digital Painter do stałej współpracy w naszym studio w Warszawie. Zadania: Wykonywanie ilustracji w oparciu o materiały referencyjne i opis art directora Projektowanie postaci do gier i filmów Projektowanie otoczenia, wnętrz i wyposażenia Prace koncepcyjne: wyszukiwanie referencji, rysowanie, photobashing, sprawne posługiwanie się szkicem Pomoc w dbaniu o wysoką jakość projektów, przygotowywanie szkicowych koncepcji i rysowanych feedbacków Dawanie i przyjmowanie uwag, praca zespołowa w przyjaznej atmosferze Wymagane: Portfolio Kilkuletnie doświadczenie w Game Devie lub VFX na podobnym stanowisku Podstawowa wiedza z zakresu anatomii, perspektywy, kompozycji, światła i teorii koloru Zaliczenie zadania testowego Mile widziane: Wykształcenie plastyczne Wybitne umiejętności w jednej z dziedzin: characters, environment, speedpainting, industrial design Przyjazne podejście do ludzi i otoczenia, otwartość oraz chęć rozwoju artystycznego Podstawowa znajomość zagadnień związanych z animacją 3D i postprodukcją Oferujemy: Wynagrodzenie od 6 000 do 8000 pln netto miesięcznie w zależności od doświadczenia Udział w ciekawych, złożonych projektach z obszaru animacji i filmu Długoterminowy kontrakt 20 dni płatnego urlopu rocznie Możliwość pracy z doświadczonym zespołem weteranów Prace przy ciekawych projektach, opierających się o animacje postaci i fotorealistyczny rendering Możliwość pracy przy różnorodnych projektach z pogranicza game dev'u i filmu Możliwość rozwoju i nauki Przyjazną atmosferę kilkunastoosobowego zespołu Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza na stronie: https://www.deep-blue.com/jobs Jeśli wolisz wysłać CV i portfolio prosto do nas, potrzebujesz dowiedzieć się więcej lub chcesz tylko się przywitać, pisz na [email protected]. Więcej informacji znajdziesz na naszym profilu na Facebooku. Pamiętaj o załączeniu klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”
  4. Hej~ Po długim poślizgu, zakładam swoją teczuszkę '-' Więcej na moim DA. Wolę wrzucać na bierząco nowe rzeczy niż spamić starociami.
  5. [video=youtube_share;JXSAOSUgd8M] Mieczyk który zrobiłem w wolnej chwili. Programy wykorzystane do jego ostatecznej wersji to Blender i Unity. Wszelkie opinie i podpowiedzi na przyszłość mile widziane :) https://www.artstation.com/artwork/lOLeV
  6. Cześć, Jestem Ania, w wolnym czasie (którego ostatnio mam za mało bo studia i bo praca), rysuję koty i inne rzeczy. Konstruktywna krytyka jest mile widziana :)
  7. Witam ;) Długo się nosiłem z zamiarem zamontowania tu swojej teczki. W końcu się przemogłem pofotografowałem wszystko no i jestem. #About (czyli tak w skrócie): -rysunek/szkic -obraz akwarela(może ;P) -wklęsłodruk (akwaforta) -startowanie z digitalem, z tabletem # Aktualizacje w kolejnych postach/ pozdrawiam i zapraszam. To się tutaj będzie znajdowac ;) A żeby Was nie zniechęcac tak od razu to zacznę od swojego szkicownika, na prace anatomii i martwej natury z wykładów i własnej pracy przyjdzie jeszcze czas ^^ Będę wrzucac przeważnie po około 3 pracki ;) ps. sorki, za rozbłyski na zdjęciach... Zapraszam więc do komentów i krytyki :) #wyobraźnia, A4 #niestety zdjęcie, A4 #referka, A4 Pozdrawiam.
  8. A wiec tak, jako że jest to pierwszy post warto się przedstawić i pare słow co i jak. Otwieram teczke w dużej mierze żeby się troche zmobilizować i po sporej przerwie zabrać znowu za digital painting. Na forum jest naprawde wysoki poziom prac i napewno wspomożecie troche cennymi uwagami, mam nadzieje przynajmniej ;) W tej chwili może to jeszcze żadna rewelacja ale mam zamiar mocno popracowacc nad tą stroną warsztatu ;) pracki powstaly juz kawalek czasu temu i sa to pierwsze i kolejne próby w ps, wiec mam nadzieje ze bedziecie wyrozumiali. Mazane na Bambusie wacoma + ps. Pozdrowienia z Krakowa i krytykujcie wszystko co zle ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności