Skocz do zawartości

Living Death: Skeleton Team (ukończony)


Kroopson

Rekomendowane odpowiedzi

A oto i komando z piekła rodem :)

 

Moim założeniem jest stworzenie od jednego do trzech komandosów, uzbrojonych w wielkie giwery, twardych, męskich i... martwych. Całość ma być utrzymana w lekko komiksowo/komicznym klimacie.

 

Mam już wstępny model czaszki, oczy tak na razie na próbę, ale w końcowym modelu też będą, jako element ożywiający postacie.

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ładny model czachy, taki kreskówkowy i w związku z tym nie ma jak dla mnie żadnych wad, wręcz przeciwnie. Wskazane są pewne komiksowe odkształcenia (skoro ma to być komiksowy klimat), to daje ci dużą przewagę, bo możesz sobie pozwolić ta takie akcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny model ale hmm ograniczony chyba ze ma byc takikomiczny spróbuj jak bedzie wyglądał jak das zmu skron i łuk brwiowy wiekszy a takrze pogrubisz szczeke dolną i dasz powykrzywiane zeby albo brak co njamniej dwóch hehe

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten szkielecik ma być komiczny.

 

Z zębami jeszcze pokombinuję jak skończę całość ponieważ to jest bazowy model. Na jego podstawie chcę stworzyć jeszcze dwa inne. Ale o tym mogę myśleć dopiero po ukończeniu całego jednego

 

 

A tymczasem update...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Kroopson

 

(...)

Moim założeniem jest stworzenie od jednego do trzech komandosów, uzbrojonych w wielkie giwery, twardych, męskich i... martwych.

 

czyli ma sie rozumiec ze to bda same czaski bez pozostalej tkanki skory tak?> czy jak...naprowadz mnie:)

 

 

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ma wyglądać zabawkowo!!! :)

Takie jest założenie no nie? Nie mam ochoty powielać schematu ^potwornego zabójczego zombie/monstrum z innej planety^. Troszkę humoru nie zaszkodzi.

 

 

Pablo: To będzie szkielet z dużą spluwą.

(a może nawet trzy szkielety) zobaczymy jak się wyrobię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie :) Takie sympatyczne swoją drogą :D Może skoro to ma być pracka w klimatach cartoonowych to proponuję użyć materiału Ink. Ale to tylko moje własne zdanie ;) Trzymaj ten poziom co teraz bo pracka jest gicior !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejeciu slodziutki on jest tylko sie przytulic ;) (lol) nie jak juz mowialm super pomysl

ustaw go jescze w jakiej super bojowej pozie i poteksturuj fajnie to ten malutki wacus bedzie super !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwarz ze nie widac anternki , jakos tak idzi epod kolort ze widac ja dopiero na cieniu , hehe a po drugie to ma wypasione adidaski hehe i niezły z niego Dj. bedzie w przyszłosci mógłbyc mu dorobic takie gogle hehe :P pewnie to facet , bo widze ze ma wąską miednice , ( to moja dziewczyna zauwazyła hehe ) miała racje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mila pracka! nie jest najlepsza technicznie ale kompozycyjnie ciekawie sie prezentuje. Wyglada kreskowkowo, a tam takie uproszczenia sa czeste, wiec kto wie moze jeszcze zobacze cie gdzies na podium? :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję głęboką sympatię do tego modelu....

JEST INNY, poszedłeś własną ścieżką i to u Ciebie cenię! Dla mnie wartością jest że nie kopiujesz pomysłów innych i uzyskałeś klimat o jaki Ci zapewne chodziło.

Bo dlaczego nie może to być takie trochę kreskówkowe?!

 

Nie zapomnij o komentarzu na końcu pracy...[mruga]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba należałoby podsumować tą bitwę.

 

Pomysł na obrazek jest mój od początku do końca. Chciałem stworzyć takiego kreskówkowego i lekko komicznego szkieleta/komandosa który ma raczej rozśmieszyć niż przestraszyć.

 

 

To moja pierwsza ukończona bitwa - o pracy robionej na poprzednią wolę nawet nie wspominać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak ptrze na te prace to wydaje mi sie ze twoj cel zostal osiagniety :). Swietny modelik. Szkoda ze mi nie udalo sie skonczyc bitwy :(. Ale na pewno spotkamy sie w nastepnej i sprobuje ci dorownac. 3m sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności