Skocz do zawartości

Piękna i bestia: "Suka"


WWWoj

Rekomendowane odpowiedzi

Temat z psem zaklepał juz Synuś, a chodziło mi juz tez po głowie jakies bydle. Poki co przyszły mi do głowy takie pomysły:

1-Dziewczynka i tytuowa "Suka" pies w bagnie czy jakiejs sadzawce czy cos, topią sie. W sensie dziewcze sie topi i w rozpaczy wciąga swego wiernego pieska. Moze bedzie to pudel :rolleyes: jak w old boyu. Prosta pracka, ale ma przedstawiac sporo emocji.

2-Mały kotek gryzie sobie lale. Moze bedzie to lalka barbie:rolleyes: .z lali bryzga krew, albo edit: (rzecz) dzieje sie w kałuży krwi żeby był spokoj i miła atmoswerka :)

na razie nic mi sie nie chce:D

 

edit:przepraszam za moją ortografię ale mam dyslekcje i prosze o dyskrecje

Do pierwszego tematu przyszła mi taka mysl, ze moze umieszcze pieska "na pierwszym planie" zaplątanego troszke miedzy gałęziami albo korzeniami jakiegos drzewka i duszonego przez uciskającą smycz, na której drugim koncu zaczepiła się dziewczynka(drugi plan), która to siedzi w jakims bagnie, które to ją wciąga. Chodzenie po bagnach wciąga :)

 

Skoro jest zima przyszedł mi tez taki pomysł: dziecko pod lodem, jakby krzyczy a na lodzie bestia np. rodzic który nic nie zauważa, albo jakis psiok albo nie wiem hmm... coś!?

jakby co to jak ja zdawałem mature to nie było takiego urodzaju, jestem prawdziwym dyslektykiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jakies je..niete te tematy se wymyslilem. Moze za trudne dla mnie. I nie chce mi sie ich rysowac. Poki co przyszlo mi do glowy cos takiego i moze to bede robil. Mala pikna wladczyni na tronie i duzia roslinożerna bestia :) ostrzelana strzalami i skrępowana linami(schwytana w zasadzke jak jakas mysza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co podrysowalem koncepcik w finalnej pracy planuje troche wiecej zamiescic, ale narazie nie wiem jescze. Ogolnie w pracy bedzie rozkapryszona kobita entuzjastycznie nastawiona do swojego nowego zwierzątka podczas gdy tłum facetów pracuje w pocie czoła:(, jak w zyciu, tyle ze z narazaniem zycia:D . Bestia zostaje ostrzelana celem jej osłabienia. Za tronem umieszcze postać genialnego wynalazcy budowniczego, ktory nieco znudzony przygląda się wszystkiemu, ale myslami jest jakby gdzie indziej. Taki mam zamiar o ile dojade do takich szczegolow :o . Za krolową troche ponad jej glową planuje umiescic wychylającego się zza tronu złego ble doradce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności