Skocz do zawartości

Obiekt 3d:Miecz-CROTALUS


giegiel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

np. nad kominkiem :), albo wbity w kamien (czaszke na polu bitwy, kowadlo albo cokolwiek innego) a zeby bylo trudniej to w lapie jakiegos duzego pana :)

 

moze oparty o sciane

 

albo lezacy na jakims oltarzu (zeby bylo trudniej mozesz zrobic oltarz w postaci figury np. kobiecej - cos ala jacksonowski wladca pierscieni - polamany isildur w domu elronda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długiej przerwie spowodowanej lenistwem, brakiem czasu i rozpracowywaniem linuxa powróciłem ja i mój waleczny (lepszy ja myśle) miecz crotalus (z.łac.-grzechotnik;wąż taki :P ).Zrobiłem kamień, przedłużyłem sznurki i rękojeść, zrobiłem niby ziemie, dodalem niebo (moje pierwsze nigdy jeszcze nie wsadzałem nieba do sceny;jakby co tp powiedzcie jak lepsze zrobić) , inne światło dałem.A i na tym zielony plejnie postaram się trafke walnąć.To by było tyle.Prosze o komentarze.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesz ma zarysy najbardziej charakterystyczne dla tegoż węża (na końcu rękojeści jest grzechotka).A ujęcie mi mi się podoba ale pomyśle.Zrobiłem trawe (1 raz).Jaki materiał zrobić kamieniowi macie jakieś konkretne (najlepiej) przepisy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc co ja bym zmienił:

1. rękojeść miecza. kozniecznie :D

2. kolor trawy, bo teraz jest troche plastikowa

3. oświetlenie nie pasuje do nieba

4. może byś jednak wyrzucił tego węża? :] Albo załatw go teksturką, będzie lepiej:]

A poza tym to zmierzasz w dobrą strone. Powodzenia:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszkadza mi kadr, daj troche w lewo kamerke. Trawa strasznie rowno rosnie, jakby ktos ja kosiarka pojechal. Do tej sceny proponowalbym mape hdri, zamiast zwyklego tla + zwykle swiatla. Moze dodaj warunki atmosferyczne typu deszcz?

Narazie tyle. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności