Skocz do zawartości

Bitwa 2D: Small Wonder


Rekomendowane odpowiedzi

I decided to Paint Small Elf CHild.

What is paintng About?

World for childeren iS more interesting, more wonder than for grow up people. Small things can be interesting when You are a child.

So I try back to my own childhood and paint Situation in a fairy tale style.

 

 

wersja najnowsza -> tym razem 1024x1024

calosc rysuje w 3000x3000

Wonder.jpg

 

Ostatnio budza siwe we mnie instynkty ojcowskie. Wiec postanowaiłem narysowac mała istote, elfke w dziecko bawiace sie w lesie wzbudzajace podobne instynkty :)

 

male dziecko widzi swiat inny piekniejszy ciekawszy, i nawet małe rzeczy sa dla niej piekne i interesujace. Z wiekiem ta ciekawosc poznania swiata zaczyna sie zacierac u niektorych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

maestro.zostaw tą dziewuszke. skadruj obrazek na ślimaka i w dól i bedzie lux.bez tej mordki śmiejącej.reszta nie ma sensu .sorki za tą kaszane z krytyką ,ale tak czuje.ogulnie poszanowanko ,ale utnij a będzie lux.Jeszcze jedno...-mam racje. hehe. pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Malunek ciepły i miły w odbiorze i do tego ma kapitalne powiązanie z tematem bo wszystko tutaj jest małe i piękne:D Nie pasują mi tylko te krople na korzeniu grzyba z lewej strony. No i ten korzeń największego po prawej też do poprawy. Ale myślę że na pewno przejdziesz nominacje nawet jeśli tego nie poprawisz:D. Pozdrawiam i zapraszam do mnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm. a pomysl moze nad zrobieniem dalszego planu na ciemno, mozliwe ze uzskasz przez to wieksza glebie.

bo teraz troche ten plan wylazi przed pierwszy.

zwlaszca grzyby po lewej.

 

no i moze wiecej krzakow jagod na zerowym :-D planie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności