Skocz do zawartości

MODEL 3D: Bojowa świnia


Mortom

Rekomendowane odpowiedzi

Heja Dudes!!

It\'s Me again! Tym razem mam do zapezentowania bojową świnie, projekt

 

nazywa się KOMPANIA BRACI i bedzie to przedstawiało 4-6 świnaków

 

żołnieży z II wojny światowej! narazie zrobiłem sobie taki drobny

 

OVERVIEW scenki! na sam konec będzie trochi inkniejsze ale narazie

 

zrobiłem tyle! Zakomentujcie jak wam sie to widzi? Rad też posłucham z

 

miłą chenciom!! :p

 

---------------

 

KAŻDA PORASZKA JEZD NAWOZEM

SUKCESU!! - rolnik z podkarpacia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeszcze jeden renderek na dzisiaj i pendze do poduchy bo jutro cz wczesno wstać.Nad texturami jeszcze nie pracowałem wogule są to takie wżucone na szybcika!

Acha co do inspiracji to powiem jedno gram sobie teraz w Medal Of Honor i siakoś mnie tak wzieło z resztą to kiedyś wykonałem taką reklame do szkoły, właśnie coś takiego jak widzicie u góry tlko za świnkom stał sejf wypchany kasom!! A była to reklama BANKU! No to tyle cze i czołem DUDY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to txturke zrobiłem na szybcika przed chwilą i chyba mi się nie zwaliła! Po drugie

 

zrobiłem cygaro ale zupełnie mi nie wyszło więc to bedzie jedyny render ŚWINI z cygarem jaki tu zobaczycie! I woogule to mało zmian ale zawsze coś do przodku, w kącu pomalutku po cichutku dojdziem do końca! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

przydalby sie paseczek od helmu, fajnie moglby wygladac gdybys poprowadzil go miedzy ryjkiem a gorna warga:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze dzisa se siadłem i zrobiłem kolejnego bohatera KOMPANI BRACI, jak widziecie lub niewidzicie jezd to snajper. Następny ŚWINIAK z cylku będzie saperem, LOTS OF GRANATES!!! no to paczcie już nie przeszkadzam! SEEEJO DUDES! (może oczy mi niewyszły ale następnym renderku poprawie to!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość digeetal
Originally posted by Ania C

tylko ze ta droga swinia wyglada zbyt przyjaznie, chce tym zmylic przeciwnika czy co?

Taka ma chyba być, przecież klimat tego obrazka jest śmieszny, a ta druga wygląda na walniętą (czyżby kategorii D nie dostała na poborze? ;P) :D Mnie się podoba.

Keep da hard work doing Tomuś i nie zapomnij o powrocie cygara :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pomysł bardzo fajny. Na razie nie podoba mi sie to jak ta 1 swinia trzyma bron. Z taka lekkoscia. Powinna chyba sie bardziej wysilic przy tym co?. Bo teraz wyglada tak jakby miala zabawke z plastiku (bardzo lekkka) a 2 raczka moglaa robic 1000 innych rzeczy :D. Tak ja to widze.

 

EDIT: bron robisz z pamieci czy referki masz :D?? (masz moze referki do M1 Garand :> )

 

Pozdrawiam

Pionier

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe super :) - widać że ten snaiper to fachowiec :D -bardzo mi się to podoba. Po drugiej stronie lini frontu stoją zapewne koalicjanci rzeźników, właścicieli sklepów mięsnych i mcdonalda hehe :D

Czekam na kolejne rendery

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj zrobiłem sapera ale nieudał mi sie za bardzo!! myśle że za niedługo bede kończyć tą scenke bo do dyńki wleciał nowy swieży pomysł! no co by to DUDES wincy godać zobaczcie i oceńcie sami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość digeetal

Tomuś, odbierz wreszcie maile!!! Przywróc cygaro, zmień ustawienie drugiej ręki tej \"najpierwszej\" świni, dodaj paski do hełmów i efekt wystrzału do tej świnii co strzela :)

 

Saper wyszedł super! :D

 

--

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z cygarem polegał na tym że było za małe i

świniak zaciskał je na środku pyska. gdybyś dał je bardziej z boku...

 

jeszcze może jakoś inaczej je (świnie) poustawiaj.

bo teraz to tak w jednym szerego stoją i trochę szytwnie to wygląda. a i może pomyśl nad kamuflażem dla snajpera.... jakieś krzaki na głowie itd... 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja DUDES! za właśnie zrobiłem sobie takie tam przebudowy w scenie!! No i chciałbym sie dowiedziec czy to co zrobilem se pasuje dalej. A co do efektu wystzału z karabinu 1-wszej świnki to dorobie go pużniej, cygaro też jezd w drobnej przebudowie i w następnym renderku bedzie Swinka z CYGARETEM!! jeszcze planuje dodać tam taką dziure po wybuchu, a dokładnie na wprost 1-wszej świnki i właśnie tam gdzie bedzie ta dziura bedzie leżał dynamit podłączony do skrzynki sapera!(ta dziura bedzie naprawde blisko!!). No i jeszcze planuje dodać tam siakiś pojazd zmechanizowany typu czołg albo działo lub hałbice i niezapominajmy o zasiekach! No to tyle planowania wracam do modelowania! Hejo DUDES!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności