Skocz do zawartości

Fotografia: MOTHMAN [Up. Kwiecien 2011]


MOTHMAN

Rekomendowane odpowiedzi

...przynajmniej ma charakter....no chyba że jak u OLA-Fa jest na mydełko z niższej półki...:))...wtedy charakter jest niepotrzebny ma być mydlana i tyle...:))....dlatego dobrze by napisać czy to Twoja wizja.... czy użytek na potrzeby konkretnej reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 250
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Panowie, ja jestem fotograficznym kowbojem ;-) ... jakiej reklamy ;-D... jezeli cos takiego by mi sie przytrafilo to Wam dam wczesniej znac!

 

... dalej sie ucze... chcialem zeby bylo ciemniej niz ostatnio ... z postprodukcja caly czas sie mocuje... ale tych zmarszczek przy oczach raczej staram sie nie ruszac za bardzo - znaczy nie usuwac.

Za to z porami chyba przesadzilem delikatnie ;-)

 

Ola-f troche za jasne jak na moj gust ;-P

 

Dzieki za komentarze...

 

P.S. Foto-bitwa zdycha ... ;-) ja strzele cos w weekend !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a propos reklam...

 

Moj dobry kolega Nicky, ktoremu jakis czas temu robilem portret do jego profilu aktorskiego zostal twarza kampanii VISA ... kampania jak na razie tylko na terenie Turcji :-)

 

jezeli was interesuje to finalne zdjecie z bilboardow tutaj:

.

VISA

http://img29.imageshack.us/img29/9894/newimageqk.jpg

 

Fotograf Kiran Master

http://www.kiranmaster.com/

 

jakis czas temu Nicky wystapil w telewizyjnej reklamie Skody... pokazywanej w Belgijskiej TV ;-)

 

dodam tylko na marginesie ze Nicky jest z zawodu ksiegowym, a aktorswo to jego pasja... na cwierc etatu ;-)

 

Tutaj portret:

http://max3d.pl/forum/showpost.php?p=886688&postcount=10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....skoro dzielimy sie pieszczotami to dodam że bez typografii która powinna byc po lewej oczy nie moga znależć głównego miejsca styku z obrazem, siding walczy z modelką.... w poprzednim zdjeciu tak sam..... czyli idealne dopiewszczone i schludne ale bez tekstu reklamy marnie.... ale to dobrze... będziesz zył dostatnio i zawsze z najlepszym sprzętem....:)))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-) Hej Dziadku, w sumie to kadruje tak bedac tam namiejscu... coz moze to przez lata "podawania" klientom projektow na schludnej planszy i "sprzedawania" im danego produktu ;-)

 

Nie ma co sie lamac to tylko sesja testowa - nie mialem w planie trzasnac jakiegos, mniej lub bardziej artystycznego ujecia. Dla mnie bylo wazne wybrac zespol z ktorym dobrze mi bedzie sie pracowac przy kolejnej sesji.

 

Nie kazda modelka "czuje" twoja koncepcje - a i nawet ta co czuje nie zawsze da sie kierowac tak jak chcesz... do tego makijazysci i fryzjerzy to juz zupelnie inna historia.

Czasem jest tak ze modelka wchodzi na plan i pierwsza mysl to taka ze udusilbym MUA na miejscu...

 

W kazdym razie jestem bardzo zadowolony z dnia - dlatego ze mam wrazenie ze mam juz ludzi z ktorymi da sie zrealizowac kilka bardziej kreatywnych pomyslow.

 

Dla zainteresowanych dodam tylko ze Rianne [foto.92] pojawi sie w pod koniec sierpnia w pelnej sesji.

 

Tutaj nastepny outtake z niedzieli ...

 

94. Stephanie - Sesja testowa:

 

dsc2045stephanie800text.jpg

 

Pozdrawiam

Moth

Edytowane przez MOTHMAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie "robie" makijazu w PS ;-)

 

Jezeli jest dobrze pomalowana to w 90% przypadkow zostaje tak jak w rzeczywistosci - ja ewentualnie podkrecam lub zmniejszam kontrast czy saturacje.

 

Jezeli jest zle pomalowana ... no to coz albo wraca do MUA na poprawke albo robie swoje - daje zdjecie modelce ale go nikomu nie pokazuje ;-) ... mam takie jedno z niedzieli ... k a t a s t r o f a... jezeli bede mial dobry nastroj to dla hecy tutaj wrzuce ;-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie tu nie bylo :-) wiec postanowilem wrzucic cos z mojego dysku.

 

Jakis czas temu wspominalem ze mialem przyjemnosc nadrabiac braki w warsztacie i uczyc sie od bardzo interesujacych ludzi w czasie kilku sesji odbywajacych sie we Warszawie.

 

Facet dla ktorego postanowilem zapakowac laptopa, aparat do plecaka i poleciec na tydzien do kraju to Andrey Razoomovski prowadzacy studio i witryne www.Razooma.net

 

Cokolwiek by mowic o jego fotografiach i stylu - to jednego nie mozna mu odmowic - gosc ma jaja i fotografuje to co mu sie podoba - a ma troche pokrecone mysli w glowie ;-).

 

Prywatnie jest interesujacy i skoncentrowany na swoich planach, a do tego charakterystycznie (aczkolwiek jak dla mnie dosc chaotycznie) organizuje sobie kolejne sesje.

 

ok dosyc gadania...

 

Ponizej wycinek z kadru ktry przeszedl cenzure.

Link do pelnego zdjecia [+18] oraz jednego tzw "behind the scenes" na moim blogu tutaj:

 

http://aurumlight.wordpress.com/2010/09/13/a-milky-tunic/

 

4986194268_ae6021ac88_z.jpg

 

 

Jak widac ani Andrej ani ja tych zdjec fizycznie nie "robilismy" - nie o to tu chodzilo - aparat stal na statywie a spust naciskal jeden z asystentow. Kwestia "poprawnego oblewania" byla najistotniejsza! :-) ...natomiast dluuuga postprodukcja juz moja

 

cdn

Moth

Edytowane przez MOTHMAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to jest tak jak ma być... czyściutko, dynamicznie i na temat....:)))

iwdać masę roboty ale taka praca to musi być tylko przyjemnosć.... no bo sa efekty...!!!!

większosc tego cyklu jest ok. przy większej ilości elementów Razoomovski rzeczywiście zaczyna bałaganić i gubić .... ale kto jest idealny...:)))...ważne że ma jaja i drze do przodu.... gratuluję takiej współpracy...bardzo budujące... pewnie dal Ciebie też....

 

Powodzenia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek3D - dzieki za komentarz i ciesze sie ze powoli cos zaczyna wychodzic!

 

Dzisiaj bedzie cos z niedalekiej przeszlosci i jednoczesnie "zza swiatow" ;-]

Jakis czas temu "zmasakrowalem" koncept Bartka [Voody]

http://max3d.pl/forum/showpost.php?p=938998&postcount=143

 

Dziadek3D znalazl chwile i postanowil pomoc uratowac - na tyle ile sie dalo - ta prace.

Po konsultacjach wyszlo tak:

UWAGA: +18

 

[beauty & the Beast...]

http://tinyurl.com/3x3kenv

 

Osobiscie uwazam ze jest "kolosalna" roznica :-]... coz jedni "to" maja, inni musza nad "tym" ciezko pracowac... przede mna jeszcze dluuuga droga... :-]

 

Pozdrawiam Moth

Edytowane przez MOTHMAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze - a juz myslalem ze tutaj nikt nie zaglada ;-]

 

Dzieki za krytyke - wezme wszystko pod uwage !

 

Jezeli chodzi o swiatla to kazde z tych zdjec bylo oswietlone inaczej - ale tak jak to Streaker zauwazyl - byla to ta sama sesja...

 

Jezeli chodzi o ostatnie zdjecie to swiatla jak ponizej:

 

PCB AlienBee B1600 @ 1/8 + HOBeautyDish+Grid jako glowne

PCB AlienBee B1600 @ 1/32 + 135cm Elinchrom Octa wypelniajace

x2 StripBox 25x90 SB-800@ 1/16 po obu stronach modelki

+PocketWizzards

 

Nikon D300 + 70-200 F2.8 VRII

 

Moth

 

 

5119680477_3f108524d1_b.jpg

.

.

5120297293_6eacaa127d_b.jpg

.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

W Halloween'owy weekend zrobilem sesje testowa kilku nowym modelkom i modelom. Tym razem nie mialem ochoty robic kolejnych tradycyjnych portretow czy zdjec sylwetki do portfolio jak w tym poscie: http://max3d.pl/forum/showpost.php?p=950674&postcount=165

 

...efektem tych testowych sesji jest to ze modelka, z ktora najlepiej mi sie pracowalo pojawia sie juz na pelnej sesji - ta Pani powyzej pojawila sie potem tutaj: http://max3d.pl/forum/showpost.php?p=972285&postcount=179 (i jeszcze pare razy sie pojawi ;-)

 

Tym razem do nowego projektu szukam kilku osob bardziej z zacieciem aktorskim niz "typowego" model'ingu, wiec postanowilem sprobowac czegos ciekawszego...

 

Byla cala masa zabawy i spedzilismy ciekawa sobote, a ponizej efekty:

 

Jezeli kogos interesuje cala historia, to jest ona tutaj: http://aurumlight.wordpress.com/

.

.

5177907937_32b90015f9_b.jpg

.

.

5177898669_78970f8204_b.jpg

.

.

5177891569_81ef8e0682_b.jpg

.

.

5202629664_4b0d76e230_b.jpg

.

.

5177878073_be778f63c5_b.jpg

.

.

5178478630_f241ebfac8_b.jpg

.

.

Dzieki za komentarze!

Moth

Edytowane przez MOTHMAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ho!! troche mnie nie bylo!

 

Wrzucam kilka zdjec z Wrzesnia kiedy to polecialem do Belgii pracowac pod okiem Drew Gardnera.

 

Na moim blogu znajdziecie wideo z "planu" sesji ponizej ale takze z duzej sesji z serii "Epic Fashion - The Zebra" przy ktorej bylem asystentem Drew.

 

Blog:

http://aurumlight.wordpress.com/

 

Enjoy! jak to mowia Rosjanie... ;-]

 

B-Movie "The TRAP"

.

5240907964_64b457d511_b.jpg

.

5240309967_238abbb457_b.jpg

.

5240904704_3ba07aaacb_b.jpg

.

.

.

.

5240306647_9ae5408f84_b.jpg

 

Pozdrawiam

Moth

Edytowane przez MOTHMAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B-Movie, ale efekty klasy A :)

piękne zdjęcia... moje klimaty... :)

 

chociaż coś mi nie pasuje na pierwszym zdjęciu... babka wygląda jakby była trochę wycięta ze scenerii...

 

swoją drogą... jestem cholernie ciekawy oryginałów, przed obróbką :)

Edytowane przez torm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Torm,

 

Oryginaly pierwszych dwoch ujec (troche inne pozycje) znajdziesz w wideo na blogu, trzecie obrabialem jak tylko wrocilismy z lasu - 10 minut zeby usunac typa na ktorym dziewczyna "lewitowala" - montaz dwoch zdjec - jednego z modelka i pustej sceny.

 

Zdjecia powyzej to efekt postprodukcji kilka tygodni pozniej - wszystkie elementy byly fotografowane wtedy w lesie, a te klatki to kompozyty kilku zdjec z aparatu na statywie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

No to zacznijmy (z opoznieniem) ten 2011 od czegos lekkiego i mam nadzieje ze przyjemnego ;-] zanim wrzuce troche "ciezsze" klimaty!

 

Taka seria z przymruzeniem oka ;-]

 

 

"PODRYW"

 

1.

5313100861_7b9fb4801e_b.jpg

 

2.

5321850720_99db746016_b.jpg

 

3.

5362119018_96d854ca24_b.jpg

 

4.

5361509719_428e7d4df1_b.jpg

 

.

.

.

.

.

.

No i final :

.

.

.

.

5.

5362122346_e937fc824e_b.jpg

 

 

Wszystkiego dobrego w 2011!!

Pozdrawiam

Moth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;-] dobrze Ci sie wydaje! ...

 

Panie najzwyczajniej w swiecie znalazly sie w niewlasciwym lokalu... dlatego Barman jest nagi!

 

... zawsze pomyslcie dwa razy jezeli wpadacie do klubu z nagimi barmanami ;-] no chyba ze tego szukaliscie!

 

Pozdrawiam

Moth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałem się, że dzisiaj nie ogarniam.

 

Z drugiej strony fajnie by było w tym barze zgubić się z tymi paniami.

 

A historia zacnie wymyślona co ostatniego zdjęcia nic nie jest pewne :D Czekam na więcej.

Przedstawisz schemat ułożenia lamp??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności