Skocz do zawartości

Wyścig :"Bieg do koryta" / "Run to the trough"


Rekomendowane odpowiedzi

Opis: W naszym zalozeniu scenka ma przedstawiac nasza cudowna klase rzadzaca,

ktora obok oszalamiajacych wystepow na mownicy w sejmie

jak i w TV, dazy do korzysci materialnych z wieksza badz mniejsza determinacja

- i wlasnie ta determinacje mamy nadzieje ze uda nam sie pokazac. Chcielibysmy

by bohaterowie scenki ukazywali dosc powszechna w ich fachu chciwosc i zawzietosc

w dazeniu do wladzy (koryta, ktore to pojawi sie na linii mety). Scenka ma byc

dosc zabawna stad same postacie przejaskrawiamy w ich ekspresji...no i ubieramy

w same stringi- ma to byc swego rodzaju "deathmach", gdzie "zawodnicy"

staraja sie nie dopuscic do "mety" rywala, a wiec bedzie szarpanko, gryzionko itp

na pewno nie będziemy starali sie zrobić jakiegoś fotorealizmu ma byc bajkowo,

komiksowo, karykaturalnie i groteskowo - wszystkie naraz albo według uznania

 

Scena zostala wyprodukowana przy pomocy 3D Max'a (modele postaci, otoczenia), tekstury praktycznie w calosci wykonane przez nas, retusz w Photoshopie

 

Dziekujemy wszystkim, ktorzy przyczynili sie do ukonczenia tej scenki

 

 

We wanted the scene to present our "wonderful" politicians (described here by few details)

which besides of chocking performances at seym or TV, point at financial benefits with

bigger or fewer determination and we hope that we will be able to show that determination.

We would like our heros to reveal quite common marks in their speciality that means greed

and persistence in pursuing to power (trough located on the finish line). The scene supposed

to be funny, thats why we magnify the expression of our heroes... and we put them only in

string pants. It is some kind of deathmatch, where runners trying to not let the opponents

to reach the finish line, so it means pulling, twitching, biting etc.

We didn't try to make any of fotorealism, we wanted it to be more like a tale, cartoon and

grotesque - all in one or by the wish.

 

Scene (models and enviorment) made in 3dmax, allmost all texstures made by ourself,

retouch in Photoshop.

 

We would like to thank all of you who help us finish this venture and did not let us

stop in half way.

P.S. sorry 4 our weak english

 

Ostateczna wersja / Final version

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość _Kreska_

hehe, moze byc milutko, juz widze ten czerwony jezor ociekajacy slina i wytrzeszczone galy koloesia ze szkica. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaa.. tak jak powiedzial Eco startujemy w bitwie :D na razie skromniasto z opisami ale niedlugo wszystko sie wyjasni :D zreszta jak zamiescimy reszte concept artsow to raczej nie trzeba bedzie opisow. a pomysl jest jest... :P ale badajcie topik, bo bedzie sie dzialo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powoli konczymy skladanie konceptu. w sumie zacząłem już modeling grubego :D ale na razie zamieszczam swoj blueprint i kilka referkow. może dziś wieczorem wsune w topik pierwsze test rendery postaci.. ale to wszystko zależy od czasu którego po prostu brakuje.

 

aha! tak na marginesie ten gruby będzie miał na sobie stringi i może jeszcze sexi tattoo na pupci a ten krawat nie jest taki bez kozery. pozdro dla spostrzegawczych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak obiecalem wklepuje pierwszy render "grubego". na razie jeszcze bez głowy bo to bedzie zupełnie inna bajka :D łepetynke chce fajowsko rozrzeźbić tak żeby nic nie umknęło z nabazgranej koncepcji :D oki to na razie tyle - krytykujcie :P

 

P.S. a opis? well... stay tuned bo już niedlugo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie smakowicie. Widze, ze solidnie przygotowales concept (swietnie wyglada ta przestylizowana czacha) Bede tu czesto zagladal.

 

Pozdrawiam.

 

Ps. Uwazaj na agentow Abw, wcale bym sie nie zdziwil jakby Ci ktos watek skasowal;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Baju - thx i będę sie oglądał za siebie ;)

 

@ Master Kiełbaster - :) witam ponownie :D i życzę powodzenia. weld bedzie ale jeszcze nie teraz, a cycki to chyba już takie zostaną... chyba że Eco na mnie nakrzyczy i każe zmienić ;)

 

@ MW4D - komix, karykatura.. na pewno nie fotorealistycznie tylko zabawnie ;)

 

@ Kolakao - hmm.. póki co walczymy, a renderek końcowy ma być wzbogacony o serię pikantnych szczególików :D juz kombinujemy nad kołyszącymi się zwałami tłuszczu i detalami paszczy zawodnika prowadzącego ten sprint.

 

Na pewno będziemy starali się wycisnać z tego wątku MAX ;) i oczywiście spełnić wszystkie wasze oczekiwania. Dla nas to oprócz świetnej zabawy kolejna okazja żeby nauczyć się tego i owego.

 

Już niedługo kolejne apdejty czyli zaczynamy rzeźbę paszczy :) nooo i może w końcu uda mi się przycisnąć Eco żeby zamieścił opis do topiku i wszystko wyjaśnił (Leru ;) )

dzięki za silną motywację! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krawat musowo zostaje! podobnie jak reszta charakterystycznych gadzetów.. :) tak żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie ;) zresztą krawat pasuje nam do "scenerii" (czyt. będzie swojsko-sielankowo ;) )

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslelismy raczej o pomyjach jak dla swin bo poczatkowo kazdy z zawodnikow mial miec taki swinski ryjek i uszka doczepione... ale z tego zrezygnowalismy na poczet spasionego cielska i swinkich stringow :) ale przemyslimy jeszcze wersje korytka z siankiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! troche nas nie bylo bo mielismy dużego robota (czyt. mase pracy) ale bitwy nie odpuszczamy. zważywszy na czas jaki został do końca to chyba dla nas nie będzie to już bitwa tylko jakiś speed modelling ale... zaczęliśmy to trzeba skończyć no nie? krytykujta ludy

 

P.S. jak mi jutro starczy czasu to go zriguje i zaczne ustawiac kompozycje ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temacik całkiem miły:), poniekąd chyba podobnego przesłania się chwyciliśmy, także szczególnie zagrzewam do pracy

i powodzenia życze

a co do plastiku to nie będę już wspominał, ups jednak wspoiałem;)

niestety co do shaderow to ci niepomoge, ale sam chętnie takie patenty podchwyce:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, po pierwsze napewno bardziej bym mu urozmaicil skore woski sa dobre ale skora jest jednolita czyli plastykowa,,, nie wiem w necie by sie pewnie cos znalazlo, tu przyciemn tu rozjasnij i jakas faktura by sie przydala nei taki gladki,,,, ja bym mu walna jesczze celulitis, jakkolwiek on wyglada bo nie wiem hehe, no i czerwone jest ciut za czerwone i tez nie ma takiej realnosci, wiem ze praca ma byc humorystyczna ale fajnie by bylo gdyby tex modeli byla bardziej fotoreal,,,, cu walczcie chlopaki bo jest z czym: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoMic - dzięki za podpowiedz, bardzo sie przydala. troche powalczylem z ta texa ale szczerze mowiac jeszcze mi cos w niej nie lezy. tak naprawde to pewnie jeszcze bede sie w niej grzebal ale juz teraz zamieszczam jakies tam "stadium rozwojowe skory" :) pliz o korekte!!!

 

dzieki wszystkim za posty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności