Skocz do zawartości

Pojazd 3d : Shark (concept)


Tukan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Inspiracją dla projektu był rekin , w założeniach silnik umieszczony centralnie i 4-5 s do 100km/h :)

Projekt powstał w 3-4 miesiące szkice i wstępna baza w cati trwały dość długo (ale model w poly) .

AA - nieco kuleje przez słabego kompa :(

Wszystkie komentarze mile widziane

 

soft:

catia

3ds max

Mental ray

***Update***

 

HDR-ka z : http://www.hdrlabs.com

gh2c.jpg

gh1c.jpg

***Update***

f1jp.jpg

f2jp.jpg

f5jpm.jpg

f4jp.jpgf3jf.jpgf6j1.jpgf5jp.jpg

Edytowane przez Tukan
update
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To wygląda tak jakbyś zostawił HDRI w background - te samo która świecisz. Lepiej by było znalesc ładne ostre zdjęcie w podobnych klimatach.

 

A tak reszta to wspaniała praca - tak jak wyżej. Rendery bardzo przyjemne, a model i koncept chyba jeszcze lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebazx6r- dzięki , jeśli chodzi o te 3 zaciski na koło to nie był to zabieg konstrukcyjny a raczej stylistyczny ,

nie zastanawiałem się nad poprawnością takiego rozwiązania ale mogły by z tego wyniknąć korzyści jak i wady .

Na pewno do wad trzeba by zaliczyć większe masy nieresorowane , a do zalet niezawodność , jak padnie 1 to jeszcze zostają 2 :)

 

thecrev- dzięki, za wnętrze zabierałem się parę razy i wiele szkiców wylądowało w koszu, tak że obecną wersje nazwałbym

kompromisem pomiędzy niczym a czymkolwiek :) , clay i siatki dam w następnym poście

 

Lucek- dzięki wielkie , przyszykuje jakiegoś update

 

bolitic- dzięki , w sumie to jest mr background switcher ale zamiast backplate jest spherical enviro a skylight ma zblurowaną mapke w niskiej rozdzielczości.

 

Q'bot- dzięki , zapewne w update

 

- - - Updated - - -

 

clay

clay2p.jpg

siatki

siatka1b.jpg

siatka2c.jpg

siatka3.jpg

siatka4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego pewnie nie powiem, ale moze jak przeczytasz kilkarazy to samo to zmowytwuje cie to zeby to poprawic albo nie popelniac podobnych bledow w przyszlosci:). A wiec szkoda ze zniszyczlesc ladne rendery low resowym tlem. Autko sie podoba, moglbym takie miec i jezdzilbym nim lanserke po miescie ;). Ladne siateczki. Z minusow to te 3 zaciski, dziwnie to wyglada, material kierunku pod zdrzekiem jakos mnie nie przekonuje, to samo design felg ale to juz kwestia gustu i mogles sobie odpuscic to smieszna malutka tablice rejestracyjna :P No ale tak poza tym to git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu nie bardzo ten backplate. Dorwij jakąś ładna HDRKe z ustawiona kamera do backlpate. Daj parę Planew'ow do odbic by bylo ciekawie lub zrob studio :). Ten tlo do mnie nie przemawia podłoże nie pasuje.

Bedzie git :) czerwony najbardziej mi sie podobał :). Gdzies widzialem darmowe HDRKi z ustawiona kamera do backplat'ow...

Moze cos tu:

http://www.hdri4u.com/page.php?page=V2FycmFudHk=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę z innej baczki. Ilość zacisków na tarczach ... czy ty wiesz jak się inżynierowie starają by zmniejszyć maksymalnie tzw. masę nieresorowaną ? To nie przejdzie, choć wygląda cyberpukowo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że te zaciski nie ujdą mi płazem :) , Jak napisał Sebazx6r temat był poruszony w mojej pierwszej odpowiedzi , i podkreślam że był to zabieg stylistyczny, w seryjnie produkowanym samochodzie takie rozwiązanie nie przejdzie ale w concepcie myślę że nie jest tak rażące, w swoich poprzednich projektach też dawałem 3 zaciski , jako "podpis" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem nawet stylistycznie źle one wyglądają. Taki odpust się robi i stragan:D Lepsze wrażenie jakieś konkretne tarcze z jednym zaciskiem żółtym (na szarym lakieru) lub czarnym. Czerwony też gitara, ale przejedzony już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności