Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'compositing' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 25 wyników

  1. Witajcie. Ponad 3 lata temu zmontowałem swoje ostatnie Demoreel. Tym razem postanowiłem podzielić nowy materiał na dwie części. Oto jedna z nich 🙂 Demko z zakresu compositingu/efektów wizualnych wraz z krótkimi etapami powstawania poszczególnych ujęć. Całość zgrabnie połączona w lekko ponad 2 minuty. Zero motion graphics - to będzie next 🙂 Softy: Adobe After Effects, Photoshop, Boris FX Mocha. Muzyka: The Crystal Method - Weapons of mass distortion. Wszystkie materiały pochodzą z projektów w RIO de Post, gdzie pracowałem równo 3 lata. Nie zabrakło ciężkich zadań, przy których człowiek musiał się trochę spocić. Było warto. Dziękuje wszystkim w Rio za przygodę i dalszy rozwój. Wiele dobrych wspomnień! You know who you are 😄 Miłego oglądania i dzięki!
  2. Firma CODDEE Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, poszukuje osób do stałej pracy w siedzibie firmy na stanowisko Senior Compositing Artist. Wymagania: - umiejętność foto-realistycznego łączenia obrazów generowanych komputerowo - znajomość oprogramowania: The Foundry Nuke (minimum v7), Adobe Photoshop CC - szybkie reagowanie na poprawki od lead’a projektu/supervisora - przejrzysta komunikacja techniczna w zakresie projektu - przynajmniej 4 letnie doświadczenie w node'owych systemach do compositingu na potrzeby filmu i reklamy - znajomość TCL Nuke'a - doświadczenie w pracy z IBK, Keylight, Primatte albo Ultimatte Zakres obowiązków: - integracja warstw CGI (rendery, mattpainty) z obrazem rejestrowanym kamerą - dobór barw, oświetlenia, ekspozycji elementów kompozytu - umiejętność kluczowania blue/green screen - przejrzystość tworzonych skryptów Nuke - transformowanie obiektów tak aby pasowały do sceny - tracking 2D / Planar - odziarnianie I zaziarnianie obrazu - retime materiału filmowego - podmalówki i rotoskopia - morphowanie obiektów - tracking 3D ze zrozumieniem zagadnienia dystorsji soczewkowej ​Mile widziane: - umiejętności mattpainter’skie - znajomość Python’a - znajomość 3DS Max Oferujemy pracę w młodym gronie zdolnych specjalistów, dobre zarobki i możliwość rozwoju przy dużym, międzynarodowym projekcie. Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas maila opisując krótko swoje doświadczenie lub podsyłając CV: [email protected] Do przesłanego CV prosimy o dodanie następującej informacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm."
  3. Siemano! Zarzucam projekt pogodzinowy dla Forsatio Yachts http://www.forsatio.pl/. Model YD-41
  4. Cześć ;) Ostatnio znudziły mnie wizki, więc zabrałem się za efekty specjalne. Po obejrzeniu kilku fimów studia The Asylum (filmy klasy B) postanowiłem, że zrobię coś podobnego (trailer do nieistniejącego filmu). Wystąpił mój kolega Zapraszam do oglądania! https://vimeo.com/166556315 Być może w najbliższym czasie powstanie jeszcze jedna bekowa produkcja (tym razem z kosmitami) A tak na serio to pierwszy raz montowałem w After Effects obraz z blendera i wideo (sceny ze smokiem) Aby oświetlenie renderu pasowało korzystałem ze zrobionej na miejscu prostej mapy hdri + światełko sun. Muzyka: Ronan Hardiman - Nightmare Efekty dźwiękowe: Darmowe efekty do trailerów znalezione gdzieś w necie + ryk godzilli Render smoka: Storyboardy (nie są ładne, ale spełniły swoją funkcję :] Pozdrawiam Jakub
  5. Siemka! Po prawie 4 latach nadszedł czas aby w końcu zrobić swoje nowe Demoreel. Przed Wami kompilacja wybranych prac personalnych/komercyjnych z zakresu animacji oraz compositingu. Całość zmontowana w ponadczasową muzykę Nine Inch Nails z 2000 r. Polecam dobre słuchawki! Mam nadzieję, że Wam się spodoba tak jak mi podczas edytowania i tworzeniu projektów :D Breakdown shotów: 00:00 | Intro - everything 00:10 | Sleep and live - script, design, animation, compositing, direction 00:26 | Wielton - design, 2D & 3D animation, compositing 00:37 | Motointegrator - design, animation, compositing 00:43 | Sleep and live - script, design, animation, compositing, direction 00:45 | AdFairs - script, design, animation 00:53 | Lenovo - animation 01:00 | AdFairs - script, design, animation 01:04 | Wielton - compositing 01:11 | Hiszpanka - objects removal, compositing 01:17 | Grand Central Timelapse - design, animation, compositing 01:20 | Outro - everything Więcej informacji: www.adamblumert.pl/Demoreel-2016 Muzyka: Nine Inch Nails - Where is Everybody (Danny Lohner and Telefon Tel Aviv Remix) Dzięki za poświęcony czas!
  6. Witam Xantus czyli Warszawski dom postprodukcyjny szuka 3 osób lub 1-2 posiadającej poniższe umiejętności. Stanowiska: 1. Online - osoba biegła na AE. Praca z klientem. Wymagana znajomość onlinowej specyfiki pracy. Czyszczenia, trakowania, domalówki. Podstawowy compositing 3D wymagany. Jeśli osoba biegle porusza się w compositingu poza onlinem proponujemy pracę przy dużych projektach 3D. Praca na stałe. 2. Motion Designer - Osoba która dobrze czuje się w pracy z płaską animacją w AE. Freelance. 3. Compositing Artist - osoba z dużym doświadczeniem w compositingu większych animacji 3D. Freelance/Praca stała. Jako że poruszamy się w środowisku AE to zakładam że sporo osób posiada skill w każdej z tych dziedzin. Praca praktycznie od zaraz. Zgłoszenia wraz z reelem proszę o wysyłanie na adres [email protected] Na wybrane zgłoszenia odpowiem i zaproszę do studia. Zapraszam również na naszą stronę: www.xantus.pl https://vimeo.com/studioxantus Pozdrawiam Kuba
  7. Pixplay - Videos & More www.pixplay.pl Jesteśmy nową firmą na rynku Poznańskim. Zajmujemy się tworzeniem różnego rodzaju filmów reklamowych.Poszukujemy do współpracy osoby na stanowisko grafik 2D/3D ze znajomością programów typu After Effects oraz zagadnień związanych z compositingiem. Forma zatrudnienia: praca zdalna Obowiązki: Tworzenie oraz animacja grafiki 2D/3D na potrzeby realizowanych filmów. Kontakt: [email protected] Dodatkowe informacje: Zgłoszenia prosimy przesyłać na powyższy adres mailowy. Prosimy również o dołączenie linków z przykładowymi pracami. ----------------------------------
  8. Pixplay - Videos & More Jesteśmy nową firmą na rynku Poznańskim. Zajmujemy się tworzeniem filmów reklamowych. W związku z planowanym rozwojem poszukujemy do współpracy grafika 2D/3D ze znajomością programów typu After Effects, oraz zagadnień związanych z compositingiem. Informacje wraz z linkami do przykładowych prac prosimy przesyłać na adres [email protected]
  9. Siemanko, dawno nic tutaj nie wrzucałem, więc pora to zmienić! Przed Wami projekt, który wykonałem pod koniec ubiegłego roku z Kamilem Nowakiem dla firmy WIELTON S.A. - największego producenta przyczep i naczep w Polsce oraz jednego z największych w Europie. Zwlekałem z założeniem tematu ze względu na breakdown, który już jest gotowy. Moja rola to: Compositing, efekty wizualne, animacja oraz design. Soft: After Effects, Mocha, Photoshop, C4D. Na początek finalny filmik: ​http://vimeo.com/107856629 Breakdown video: Credits: Production Company: NOWAKFILM Director / Editor / Cinematographer: Kamil Nowak Compositing / VFX / Motion Graphics / Design: Adam Blumert Color Correction: Jarek Sterczewski / Kamil Nowak Aerial shots: Łukasz Sakiewicz / Marcin Kukla Music / Sound Design: Filip Kuncewicz Client: WIELTON S.A. Wiecej info i screeny tutaj: http://www.adamblumert.pl/Wielton PS. Podziękowania dla EnerTV i Pawła Gałązki (ApaczoS) za drobną pomoc. Miłego oglądania i z góry dzięki za poświęcony czas.
  10. Jak w temacie. Firma Blackmagic udostępnia Fusion 7 do compo/vfx/motiongraphics w wersji darmowej. https://www.blackmagicdesign.com/ Wersja ta została obcięta o funkcje: - Render and interactive performance scalable with remote nodes. - Network Rendering - Optical Flow Tools - Stereoscopic 3D Toolset - 3rd Party Plugin Support :( https://www.blackmagicdesign.com/products/fusion/compare Wersji darmowej można używać do zastosowań komercyjnych. ŹRÓDŁO Pozdrawiam, Mat
  11. Firma Lemonorange.pl poszukuje do współpracy na zlecenie montażysty/compositingowca z Warszawy i okolic. Wymagamy: - minimum rok doświadczenia, - dobrą znajomość After Effects, - dyspozycyjność, - chęć nauki i doskonalenia warsztatu, - kreatywność i nieszablonowe myślenie. Tryb pracy: zdalnie oraz w siedzibie firmy. Osoby zainteresowane prosimy przesyłać portfolio oraz CV na adres [email protected] w temacie wpisując „montażysta”
  12. Compositing Artist 3de w Warszawie poszukuje osoby odpowiedzialnej wyłącznie za Compositing obrazu. Oczekujemy dużego zaangażowania jak i ambitnego podejścia do pracy. Bardzo ważne jest zdobyte już doświadczenie i umiejętności. Projekty nad którymi pracujemy są długoterminowe. Od odpowiedniej osoby oczekujemy bardzo dobrej znajomości jednego z programów: NukeX Fusion Combustion Autodesk Composite Mile widziane: "Wrażliwość plastyczna" Dobra znajomość programów Adobe Photoshop, Krita lub podobnych do kompozycji i rysunku. Podstawowa znajomość programów do animacji 3d Maya, Houdini, Modo. Znajomość systemu operacyjnego Linux Centos oraz Windows. Podstawowa znajomość etapów postprodukcji. Znajomość języka angielskiego. Praca jest oferowana na stałe w siedzibie naszej firmy w Warszawie. Wszystkich chętnych proszę o przesłanie swojego portfolio, demo, linków do stron www, itp. (max.40 mb) na adres [email protected] z tytułem w mejlu "Compositing-Artist". W przesłanym zgłoszeniu proszę dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".
  13. Witajcie. Natknąłem się na ciekawy program tj. Mamba FX. Z wyników wyszukiwania na forum wynika, że nie był ten program tutaj omawiany, dlatego zdecydowałem się o tym napisać. Mamba FX to program do kompozycji i wszystko wskazuje na to, że może on być ciekawą alternatywą dla takich programów jak Fusion czy Nuke, zwłaszcza, że jego cena to 239 euro. Działa na systemach: Windows, Linux, Osx. Myślę, że jest to pozycja warta przynajmniej sprawdzenia, przede wszystkim dlatego, że pomijając darmowego Blendera i Autodesk Composite, to chyba najtańszy soft do kompozycji działający na trzech platformach. Sprawdźcie sami :) [video=youtube_share;0i1swg0zmHc] http://www.sgo.es/mambafx/
  14. Poszukujemy osób do compositingu ujęć do amerykańskiego serialu dla telewizji edukacyjnej. Projekt liczy około 900 ujęć i potrwa około 16 tygodni. Praca polega głównie na łączeniu materiału greenscreen z dostarczonymi tłami. Nie są to ujęcia bardzo złożone ale jakość kluczowania musi być dobra (materiał greenscreen jest przyzwoitej jakości). Ujęcia wymagają użycia animowanych masek do maskowania odblasków na biżuterii itd... Wymagania: - Podstawowa znajomość After Effect lub Nuke i kluczowania w Keylight lub Primatte. - Sumienność i dbałość o szczegóły. - Dyspozycyjność, zdawanie codziennych raportów z pracy poprzez email. Wynagrodzenie: 1 lub 2 razy w miesiącu na podstawie ilości zrobionych ujęć. Umowa o dzieło lub faktura. Płatne natychmiast. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie portfolio i cv na adres [email protected] Pozdrawiamy, Sventevith Animation Studio
  15. Sprzedam oryginalne oprogramowanie ( dwie licencje) EyeOn Fusion w wersji 6.32 na Windows i Linux. Przedmiotem sprzedarzy jest fizyczny klucz (dongiel usb) na którym jest zawarta licencja tzw. Floating czyli taka, która pozwala na uruchomienie programu na dowolnym komputerze który jest w sieci LAN, a obie licencje pobierane są z dongla. Sprzedawany jest jeden dongiel ale licencje są dwie na dwa działające jednocześnie programy na dwóch różnych stanowiskach. Do niedawana był ważny tzw. support ze strony EyeOn ale się skończył. Jak ktoś bardzo chce za 300$ może sobie wykupić w EyeOn i dostanie niebawem upgrade Fusion 7.0. Licencje nie są przypisane do żadnego komputera czy użytkownika. Cena 1900 USD lub równowartość w złotówkach. kontakt [email protected] Proszę pisać w tytule: fusion
  16. Creative Group (produkcja reklam, mapping) szuka do stałej współpracy osoby do compositingu z biegłą znajomością After Effectsa, w tym dobrego rozeznania w oświetleniu, materiałach (teksturach i tworzywach), umiejętnościami w zaawansowanym renderingu (też na farmach). Poszukujemy też montażysty online. Praca w Warszawie. Bardzo proszę o kontakt na mail: [email protected] Bardzo proszę o załączenie portfolio i nr kontaktowego. Pozdrawiam, anna
  17. Witajcie, przedstawiam Wam mój krótki showreel. Oprócz compositingu trochę animacji 2D również się znalazło ;) Moja rola: Compositing, motion design, "matte painting", roto, tracking. Soft: After Effects, Mocha, Photoshop, Sony Vegas. 3D by Televisor. Miłego oglądania. Pozdrawiam Adam
  18. guru

    demoreel 2013

    Jak w temacie. Edit: Owad nie jest CG !!!
  19. Wrath of the Titans EA 'Is it Real?' The Girl with the Dragon Tattoo Salt Chevy '2012 Silverado' Kia 'Share Some Soul' http://www.youtube.com/watch?v=rnCF5OS5c24&feature=youtu.be&hd=1
  20. Alvernia Studios www.alverniastudios.com (miejsce pracy: Kraków/ok.Alwerni) Rozpoczynamy szeroką rekrutację do dużych produkcji filmowych. Oferujemy kontrakty wielomiesięczne i wieloletnie zależnie od funkcji i umiejętności. Ogólne wymagania: - znajomość języka angielskiego - umiejętność pracy w zespole - dyspozycyjności 5 dni w tygodniu - prawo jazdy zalecane - świadomość fotografi, teori światła i koloru - dobre oko do detali CGI - efektywna komunikacja Jeśli jesteś osobą, która łączy w sobie więcej specjalizacji - tym lepiej. Preferowane osoby z co najmniej 2+ letnim doświadczeniem w branży reklamowej lub filmowej. Nuke Compositor - biegle: Nuke - dobre wyczucie koloru, kompozycji - renderowanie passów - integracja ujęć zdjęciowych z miniaturami i elementami CGI - blue/green screen kluczowanie - biegła praca z softwarem do trackingu: Boujou, Pftrack, Syntheyes - biegła praca w Photoshop - umiejętność myślenia kadrami filmowymi i znajomość podstaw narracji filmowej - znajmość podstaw jednego z: Maya i/lub Houdini Kandydatom oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie. - pracę w jednym z najnowocześniejszych studiów filmowych w Europie. - pracę przy krajowych i międzynarodowych produkcjach na rynek filmowy. - szansę na rozwój przy projektach w kraju i za granicą. - doskonałe wyżywienie w studio - pomoc logistyczną osobom spoza Krakowa szukającym lokum. Zgłoszenie MUSI zawierać: - CV - PORTFOLIO max 15MB lub link do portfolio sieciowego. (Prosimy dobrze sprawdzić linki czy działają) - prosimy NIE pisać listów motywacyjnych. [email protected] w tytule wpisując: "JOB_stanowisko_Imię_Nazwisko" np: "JOB_3D Modeler_Jan_Kowalski" Zgłoszenia bez PORTFOLIO nie będą rozpatrywane !!
  21. COMPOSITION ARTIST Pilnie poszukujemy osoby odpowiedzialnej za składanie warstw (pass'ów) w całe finalne ujęcia. Wymagane jest doświadczenie w pracy na materiałąch dużych rozdzielczości HD1080P lub 2K, 4K. Znajomość formatów zapisu takich jak DPX, Cineon, OpenExr to duży plus. Od odpowiedniej osoby oczekujemy dobrej lub doskonałej znajomości programów takich Toxik (Maya Composite), Nuke, Fusion, Combustion.( nie pracujemy w After Effects ) Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna tylko za składanie finalnych ujęć, domalówki, kolor korekcję. itp. Dodatkowo wymagane zalety: Dobre wyczucie kolorów, staranność, detaliczność. Dobra znajomość pojęcia "track'owania" jak i po klatkowego animowania shape'ów. Biegła znajomość programów takich jak Adobe Photoshop lub innych do kompozycji i rysunku. Znajomość systemu operacyjnego Linux (ubuntu, centos) Teoretyczna wiedza na poziomie podstawowym z zakresu postprodukcji TV lub filmowej. Minimalna znajomość języka angielskiego. Wszystkim specjalistom od After Effects, Final Cut, 3dsMax, XSI, cinema, lightwave, i innych tym razem serdecznie dziękujemy. Praca jest oferowana tylko na stałe w siedzibie naszej firmy w Warszawie (umowa o dzieło, kontrakty). Chętnych proszę o przesłanie swojego portfolio, demo, linków do stron www, itp. (max.20 mb) na adres [email protected] z tytułem w mejlu "composition-artist".
  22. witam! mam maly problem z "kompozitingiem" vrayowych render passow. mianowicie chodzi o to ze po zlozeniu ich w calosc w fotoszopie otrzymany obrazek rozni sie nieznacznie od surowego renderu i zeby bylo prosciej nie bawie sie w gamme 2,2, wszystko jest na 1,0. dziwi mnie ze pewne obszary wychodza identycznie a niektore albo sa za jasne albo maja mniejsze nasycenie w porownaniu do renderu RGB. moze tak ma byc i nie da sie bez korekcji otrzymac identycznego efektu. jednakze w manualu vraya jak i w niektorych tutorialach mowia ze po zlozeniu passow "obrazek" powinien byc identyczny co rgb. w zalaczniku na prostej scenie przedstawilem proces skaldania warstw i porownanie efektu do surowego renderu. tekstura na boxie jest mniej nasycona a "trawa" za jasna. scena jest oswietlona vray sunem i skyem, z color mappingiem na linear 1.0, global illumination. ozo chozi??!!
  23. Agencja AdVenture specjalizująca się w produkcjach filmowych oraz tworzeniu multimedialnych muzeów poszukuje osób na stanowisko: Motion-designer – grafik Miejsce pracy: Katowice (stricte zdalne projekty wykluczone) Opis stanowiska: motion design - compositing, projektowanie 3D, projektowanie graficzne, praca na planie filmowym przy efektach specjalnych. Wymagania: - bardzo dobra znajomość: Adobe Photoshop i After Effects, - rzetelność, kreatywność i komunikatywność, - zdolność do pracy zadaniowej w warunkach spiętrzenia się równoległych projektów, - znajomość 3d studio będzie dodatkowym atutem Oferujemy: udział w niepowtarzalnych projektach multimedialnych i filmowych, różnorodność zadań i możliwość kreatywnego działania, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w pozytywnej atmosferze i zgranym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i 10-cio letniej działalności. Forma zatrudnienia: umowa o dzieło lub umowa o pracę (w zależności od zakresu współpracy). Zgłoszenia zawierające CV oraz portfolio prosimy przesyłać na adres: [email protected] Oferta ważna do 31 marca 2011 Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133 poz. 883). http://www.ad-venture.pl http://www.multimedialne-muzea.pl
  24. Gość

    teledysk dla moby`ego (pro bono)

    Taki klip zrobiłem z kumplem jakiś czas temu. Dużo błędów jest (głównie słaba animacja) bo było fest mało czasu ale Moby`emu się spodobał. Budżet 0 zł. wynagrodzenie 0 dolarów :-/ PS. Szukam pracy tak przy okazji ;-)
  25. Hej, dawno nic nie pokazywałem, więc pora to naprawić. Poniżej mój pierwszy reel do ściągnięcia, robiony głównie pod kątem compositingu. http://pkostowski.com/demoreel.avi (1 min, 10mb) Parę scenek, wcześniej tu pokazywanych, poprawiłem. Jest kilka nowych rzeczy. Świetny model robota to zasługa Tadzia, którego przy okazji serdecznie chciałem pozdrowić ;) Cóż mogę rzec, mi się najbardziej podoba muzyka :D pzdr :* PS: Przyjmuję zlecenia, udzielam lekcji z maxa etc. na terenie Warszawy... Jak ktoś jest zainteresowany to można pisać na maila: p.kostowski(małpeczka)gmail.com PS 2: Ech... stęskniłem się za 3d i za forum. Co też matura potrafi zrobić z człowieka.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności