Skocz do zawartości

max 2017


mateusz_s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Najpierw oglądnąłem na YT filmik autodesku z nowościami w maxie, pomyślałem OK zainstaluję. I muszę przyznać że się bardzo miło zaskoczyłem, bo na pierwszy rzut oka nowy Max znacznie przyspieszył. Co do reszty rzeczy to też nie jest źle. Point to point select powinno być już dawno bo to przydatna rzecz. Usprawnienia UV też fajne. Kwestia przyzwyczajenia się do nowych ikonek, niby nic wielkiego ale jak się wszystko na raz zmieniło to się trzeba czasem chwilkę zastanowić (swoją drogą ładnie nawet to już wygląda). Moim skromnym zdaniem jest to dużo lepszy update niż ten rok temu, gdzie miał być "Biggest Max Ever".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za gowniany update. Nie ma co updejtowac to zupdejtujmy ikonki moze nikt sie nie zorientuje. Stara prawda sie potwierdza, updejt wychodzi raz na 2 lata, a o tej wersji trzeba zapomnieć jak najszybciej.

 

Akurat kompatybilność ze skalowaniem DPI to duża i ważna zmiana. Chociaż oczywiście z 5 lat za późno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie dla mnie to był jeden z 3 argumentów dlaczego nie nawidzę tego programu. i wogólę nie brałem pod uwagę. przy nauce nowych.
To,że nienawidzisz tego programu wiedza już chyba wszyscy czy możesz więc już sobie darować takie nic nie wnoszące posty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To,że nienawidzisz tego programu wiedza już chyba wszyscy czy możesz więc już sobie darować takie nic nie wnoszące posty.

 

kę? narazie to twój post nic nie wniósł. dyskusja było o tym że ficzer który umożliwia DPI. to nie jest pierdółka, tylko jeden z lepszych ficzerów jaki się trafił od kilku lat.

 

- - - Połączono posty - - -

 

Oj tam, oj tam, już tam nienawidzisz:)

 

xDD ostatnio wam strasznie zazdroszcze bo macie corone :X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kę? narazie to twój post nic nie wniósł. dyskusja było o tym że ficzer który umożliwia DPI. to nie jest pierdółka, tylko jeden z lepszych ficzerów jaki się trafił od kilku lat.
Rzeczywiście przegapiłem tą! nowość, znakomicie w końcu będą wyraźne i to w dodatku nowe ikonki! Wcześniej musiałem używać skrótów bo nie wiedziałem gdzie klikam. Genialne kocham autodeska. To jest przełom, instaluję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście przegapiłem tą! nowość, znakomicie w końcu będą wyraźne i to w dodatku nowe ikonki! Wcześniej musiałem używać skrótów bo nie wiedziałem gdzie klikam. Genialne kocham autodeska. To jest przełom, instaluję.

 

no dla mnie to była żenada bo np używanie go, na laptopie czy na 31 calówce 4k było praktyczynie niemożliwe. Tymczasem kiedy Zbrush Blender i inne softy można sobie skonfigurować tak że można nawet pracowac w miare komfrotowo na 13 calach. oraz i na 60 calowym TV.

 

owszem masz racje to nie jest ficzer. to jest kurde podstawa. po prostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności