Skocz do zawartości

Spotkanie z Grzegorzem Jonkajtysem i pokaz filmu "3rd Letter"


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy wszystkich, którzy interesują się animacją i grafiką 3D, na

spotkanie z Grzegorzem Jonkajtysem. Będzie to niepowtarzalna okazja

spotkania się z jednym z najbardziej znanych i uznanych twórców animacji

3D w Polsce i nie tylko. Spotkanie odbędzie się w Auli Głównej bud. A PJWSTK w Warszawie, 20 grudnia (poniedziałek) w godz 16.00-18.00.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1538

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

obejrzałem też "3rd Letter" . To film czy teledysk? Tak czy owak narracja podobna jak w kultowym "PI".

 

To jest film. I to co widziałeś to oczywiście był trailer? Bo pełnej wersji nie ma online z tego co mi wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z tego spotkania.Heh to dlatego taki tłum był a ja myślałem że na samych dziennych wszyscy tak zaczęli animacje studiować - myślę sobie taka konkurencja tylko z jednej uczelni no ładnie ;).Filmik był wykręcony taki mroczny i odnosił się do pewnych realjów amerykańskich - widać że Gość już tam parę lat siedzi (film porusza temat ubezpieczenia medycznego)- bardzo ciekawy dużo fajniejszy niż trailer no i Pan Grzegorz tam sam gra - ale ma paskudną rolę(w tym sensie że jest złym charakterem) a jak na debiut to całkiem zgrabnie zagrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mi to odpowiadlo, ze calosc byla mroczna,ponura.

Wyklad ogolnie b. ciekawy. Ma byc dalej robione, wiec czekam z niecierpliwoscia.

 

Sam nie moglem w to uwierzyc, ze przy produkcji Arki makiety tworzono. Super sprawa i bardzo precyzyjne wykonanie, detaliczne.

 

Dowiedziec sie mozna bylo tez o jego pracy w USA przy Transformers etc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mam byc szczery Adek to spodziewalem sie wiekszej ilosci osob. Specjalnie zajalem sobie miejsce z przodu - 4 rzad bodajze. A potem i tak byl caly 1 rzad wolny i 2 prawie i pare miejsc by sie znalazlo jeszcze, wiec "tabaki" nie bylo.

 

Czekam na nowe produkcje tego Pana bo jest niesamowity wrecz i taki mlody, 38 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jak się lekko spóźniłem to przy ciemnościach to wywodowałem na lewo przy samym Panu Grzegorzu na schodach bo tam wszystko było pozajmowane.Owszem potem jak zapolowano światło to się zwolniło miejsce i sobie usiadłem w ławeczce

i były miejsca siedzące i rzeczywiści owej "tabaki" nie było.Ale trochę tam studiuje i nie przypominam sobie żeby wykład jakiegoś Gościa spec. zgromadził taką widownie już podczas zadawania pytań sporo osób po seansach opuściło aule ale mimo to na oko było z 200 osób.Byłem zaskoczony taką frekwencją bo ja wiedziałem o tym spotkaniu z maila studenckiego i dopiero tego samego dania na maksie po spotkaniu zobaczyłem że i tutaj była o tym mowa więc wyjaśniło się że to nie tylko ludzie z 3d z PJWSTK. Bardzo sympatyczny człowiek wiem że tak się zawsze klepie takie ochy i achy ale naprawdę od gościa biło spokojem i takim pozytywnym wyluzowaniem (o profesjonalizmie nie wspominam - to rozumie się samo przez się!) to tchnęło we mnie nutkę optymizmu - pomyślałem sobie że można być jednak grafikiem siedzieć godzinami w "pudle" i nie zwariować od tego. No to tyle - już kończę bo dostanę jeszcze nagrodę za pisanie najdłuższych postów na max3d.pl ;) pozdrawiam wszystkich "wariatów" od 3d

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zlapalem wiecej inspiracji na 3d po tym wykladzie. Ogarne co musze i zabieram sie powazniej za Maya. Tak czy owak szacunek dla Grzegorza...Tyle programow ogarnia, w sumie dobry grafik to nie korzysta tylko z 1 programu - roznie to bywa.

Zdziwilo mnie tylko jedno. Ludzie, ktorzy przyszli na wyklad nie znaja goscia a od razu na Ty przechodza - moze to moje zle odczucie, ale dziwnie to brzmialo.

 

Ale masz racje Janek, tetnil pelnym luzem i sluchalo sie go bardzo przyjemnie. Szkoda, ze po wszystkich pytaniach nagle koniec. Myslalem, ze cos wiecej bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ezils - tez mnie to lekko poirytowało że tak do Człowieka na per ty zaczęli gadać ja wiem że to taka moda ale to nie wypada trochę jak się kogoś osobiście nie zna. Mam pytanie Ezils jesteś może z Pjwstk bo tam właśnie Majki uczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ucza Maya, jestem na 2 roku i jakos to idzie. Ale nie ukrywam, ze trzeba b. duzo w domu i tak sie uczyc ;) O to w tym wszystkim chodzi, bez ciezkiej pracy nic sie nie osiagnie w tej branzy.

Dlatego jeszcze bardziej docieniam ludzi, ktorzy od malego robili to co ich najbardziej interesowalo i teraz mozemy obserwowac poczynania na duzym ekranie i nie tylko.

Najbardziej rozwalilo mnie pytanie kobiety do Grzegorza dlaczego Megan Fox nie wystapi w Transformers 3... haha. Rozumiem, ze moze chciala troszke rozluznic atmosfere, ale z czym do ludzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wymienił wszystkie znaczące programy oprócz Hudiniego czyli zaczynał na kupionym przez siebie Softimage , drobna przygoda z 3ds max w Platigu jeżeli dobrze kojarzę oraz w US Lightwave, Maya, Softimage-XSI,(chyba Zbrush?) no i programosy typu PS, AF, Nuke etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności