Skocz do zawartości

blukazs


blukazs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przejrzałem całość :D Naprawdę dobre rzeczy. Szczególnie te z elementami tuszu, ładnie to zgrywasz z piórkiem. Akty też ciekawie.

Zachęciłeś do eksperymentów z tuszem, który gdzieś się wala po szufladzie :D

Dziękuje! Zachęcam bardzo! Tylko nie marnuj papieru z tuszem koh-i-nor za 2,5!! Kup sobie Indian Inka, najlepiej firmy Talens. Zobaczysz roznice. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za wstyd, trzeba by sie wziąść za malowanie O.o no nic wrzuce coś... XD

Może najpierw nie komputerowe:

Dwa sitodruki 50na70 cm na metalicznym papierze:

sitomoon2.th.jpg

sitomoon1.th.jpg

 

Jakiś akryl 100na70cm:

shipa.th.jpg

i detal na szpachelmajsta:

shipdetail.th.jpg

 

To teraz dwie zabawy z mirror paintem w painterze:

untittled2rtea.th.jpg

untittled2rteb.th.jpg

 

No i jakiś fotoszop za ktorego dostałem ochrzan od psiora na akademii za robienie ilustracji - "czyli tego czego chcemy uniknąć" i to w dodatku "tabletowej"!!! bo to jest do bani i widać że to na tablecie... Może stąd ten roczny przestój O.o no to się pożaliłem troche XD

 

robotcity.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w zasadzie fakt, ale az z 4? Dla obiektu budynku jest 3 zbiegowa, a dla tla w zasadzie wyszła 1 - z punktem na środku, przecież nie trzeba rysować wszystkiego rysować równolegle i prostopadle do siebie. W rzeczywistosci zawsze jest kilka zbiegow, zwłaszcza w miescie... Chciałem właśnie żeby ta struktura była obkręcona wokół własnej osi o jakies 45 stopni, a góry bardziej w taką czołową. No ale może faktycznie przekombinowane, albo źle namalowane po prostu :D Wszystko dlatego że to było zaczęte ze szkicu gdzie był sam budynek a tło jest taką "upchaj dziurą"... No nic, dzięki, będę się bardziej pilnował przy następnym bo tego mi sie już nie chce poprawiać... XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne klimaty, ale mam trochę wrażenie, jakby brakowało Ci konkretnej decyzji co do kompozycji obrazków - bo niby coś się dzieje, ale nie do końca wiadomo co i nie ma właściwie żadnego focal pointa. Oko w zasadzie nie zatrzymuje się na żadnym momencie.

Czasami też te kreskowania nie do końca mi leżą - bo są momenty, gdzie one robią robotę, ale są tez takie, gdzie mordują obrazek przez swoją mechaniczność (jak np. w obrazku z wężem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne klimaty, ale mam trochę wrażenie, jakby brakowało Ci konkretnej decyzji co do kompozycji obrazków - bo niby coś się dzieje, ale nie do końca wiadomo co i nie ma właściwie żadnego focal pointa. Oko w zasadzie nie zatrzymuje się na żadnym momencie.

Czasami też te kreskowania nie do końca mi leżą - bo są momenty, gdzie one robią robotę, ale są tez takie, gdzie mordują obrazek przez swoją mechaniczność (jak np. w obrazku z wężem).

Dzięki, co do kompozycji to chyba dlatego że nie ma w nich żadnej historii... tak jak mówisz, niby coś a jednak nie do końca. W sumie nie wiem dlaczego tak jest. Co do kreskowania to wiem, strasznie mnie to wkurza, staram się z tym walczyć ale nie zawsze jestem w stanie znaleść sposób na namalowanie czegoś i jade tak mechanicznie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam i przeglądam te niektóre teczki... z jednej strony mam doła, z drugiej też chciałbym tak malować! Dyplom na karku, zacznie się życie :D Trzeba brać się do roboty! Reaktywacja teczki! Aktualnie pracuje robiąc storyboardy i dyplom, Na początek praca dla kolegi do sklepu:

Viking_Landscape_09_2_K.jpg

 

W sumie cześć prac wrzucam do działu animacji, nie chcę śmiecić i wrzucac 2x tego samego, może tutaj bede wrzucał wszelkie szkice a tam bardziej testy w ruchu... Link jak coś: http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=91644

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót do świata żywych, próbuje się ogarnąć i zebrać! Mały zbiór szkicy, zawsze miałem problem z tułowiem i biodrami... jakieś stick-many, trochę pomysłów do gry, i takie tam totalnie bez sensu rzecz : |

Washing_Machine_Mech_10.jpg

Szczere_Pole.jpg

Little_Worlds.jpg

Houses.jpg

szkice1.jpg

mam straszny problem z kończeniem rzeczy, fajnie zaczyna się na papierze a potem w szopie jest zonk... Powrót do podstaw nieunikniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace piórkiem są świetne, maly robocik też niczego sobie, ale w tym landskejpie z traktorem praktycznie wszystko leży. Nie ma ani perspektywy, ani jakiegoś konkretniejszego focal pointa ani co najważniejsze perspektywy powietrznej i oddzielenia planów, co na pewno dodało by znacznie głębi do ilustracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki, właśnie jakoś tak się przestaje jarać, trzeba za coś żyć a jakoś tak wychodzi że nie ma za co :)

Michael Hamptona znalazłem gdzieś tu na forum wcześniej, właśnie z niego dużo przerysowywałem tych syntetycznych form, bardzo to pomaga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności