Skocz do zawartości

stg


stoogie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej czyśbyś robił concepty do Dyinght Light? =) Mega fajne prace ale 4 właśnie wyglądają jak z Dyinght light.

 

Cześć :) conceptów dla Dyinght Light nie robię ;) dzięki za opinię :) dodaję coś nowego.

 

jakub-skop-bez-nazwy-1.jpg?1425201403

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne prace. Mógłbym się jedynie doczepić do dwóch:

 

1. ta z ruinami- coś ten kadr chyba źle przyciąłeś- za mało miejsca przed schodami i niepotrzebnie obciąłeś te pomniki

 

2. te łancuchy w koncepcie babeczki, moim zdaniem, w ogóle tam nie pasują.

 

Poza tym wszystko cacy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz coś więcej o tych pracach napisać? To robione for fun?

 

Dokładnie jest tak jak piszesz. Nie jestem zawodowym grafikiem. Grafikę traktuję jako relaks po godzinach pracy. Powyższe prace są robione są for fun, z wszystkie zlecenie traktuję po prostu jako możliwość dorobienia. W najbliższym czasie chciałbym nauczyć się lepiej rysować, a następnie dodawać elementy 3d, ale aktualnie skupiam się na polepszeniu umiejętności rysowania ;)

 

Fajne prace. Mógłbym się jedynie doczepić do dwóch:

 

1. ta z ruinami- coś ten kadr chyba źle przyciąłeś- za mało miejsca przed schodami i niepotrzebnie obciąłeś te pomniki

 

2. te łancuchy w koncepcie babeczki, moim zdaniem, w ogóle tam nie pasują.

 

Poza tym wszystko cacy :).

 

Dzięki za opinię, akurat obie prace są mało dopracowywane, robione w około godzinę. Ostatnio staram się jak najszybciej uchwycić pewien motyw (zarys) pracy pomijając detale.

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Rozpu, ale akurat zależy mi znacznie bardziej na uzyskaniu realistycznego efektu niż malarskiego, nie jestem wielkim fanem prac, gdzie wszędzie widać pociągnięcia pędzlem.

 

Przy okazji kilka wipów, udało mi się również zgarnąć wyróżnienie na Digital Art served :)

 

http://www.digitalartserved.com/gallery/14495235/MATTE-PAINTING

 

6156607926_cc78393d052audp.png

 

15499386521_869f3fef92guii.png

 

beznazwy-1hru44.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano. pociągnięcia pędzlem w wiekszosci prac nie robia duzego wrazenia, ale DA się je wykorzystac ladnie, tylko ze to trudne xd ja tam bardzo lubie takie udane prace typu nicponim czy jaime jones gdzie pedzle są wykorzystane z głowa. takie zbyt "wymuskane" fotograficzne prace sprawiaja imo wrazenie meczacych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności