Skocz do zawartości

Living Dead: Death Knight


Conq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie no, na pewno się nie pokłuje, bo kiedy je projektowałem to brałem pod uwagę zgięcia łokcia. Chciałbym wyjaśnić jeszcze jeden drobiazg, no może dwa :) Pierwsza rzecz, to dlaczego tyle tych kolców. Otóż one nie są tak naprawdę częścią zbroi. To \"coś\" na przedramieniu to jeden z pasożytów, który za pomocą wbitych w mięśnie własnych kończyn potrafi manipulować ręką rycerza. To samo mu siedzi na nogach :D W sumie sa już 4 pasożyty (nie poytajcie w jaki sposób manipulują umarlakiem, bo sam nie wiem:D). Druga rzecz to właśnie sam herosik. Podkreslam, że jest martwy i nie odczówa bólu. Nawet jakbym mu wbił 100 kolców w ciało to nadal będzie mu wygodnie [spox]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko bjutiful...tylko nie widać siły w jego łapach !! A...i ciekaw jestem jak ten wojownik fajka pali...jeżeli nie może zgiąć ręki...:D bo jest skostniała na amen :D musisz coś wyknuć na łokciu...bo chłop umrze na nie dotlenienie...keep on moving :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, cięzko mi idzie z myśleniem [rotfl2]

Wszystkie elementy zbroi tworzę pod wpływem veny i nie bardzo zastanawiam się nad nad tym dlaczego np. pasożyt wygląda jak zbroja lub kość. Ale to cenna wskazówka Pablo, postaram się je jakoś \"ożywić\" odpowiednimi teksturami. Na pewno nie będą miały kolorków kości :) (no może poza kolcami).

Phan, przecież ten \"ogon\" stworka nie wbija się w łokieć :) Jak będe miał dziś trochę czasu to postaram się walnąć jakiś render przedsawiający zgiętą rękę (może z Extra Lightem :D :D)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z pasożytami cos musisz zrobić, bo takie nieorganiczne są

te kolce faktycznie wydają się zaraz wbić mi w ramie, jeśli ich rozstaw jest większy od grubośći ramienia, to pozonie jest ok ale zauważ że:

-przedramie sie obraca, nie tylko zgina, więc tak czy inaczej to mu sie w ramie wbije. Niby koleż nie żyje, ale utrudni mu to walke :p

- jek chgcesz mu zrobić bicepsy ale Arnold, to napewno mu sie wbije [lol]

 

aha i jeszcze jedno: zazdroszczę ci takiej veny :D bomba!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhh, długo myślałem co zrobić z tym fantem wbitym w biceps i wreczcie mnie olśniło!:)

Sprawa jest prosta. Po prostu nałożę gościowi na ramię pod czachą metalową cześć zbroi. Tylko że te ramienniki będą musiały się jakoś trzymać aby się nie obsuwały :) Jak macie jakieś pomysły jak je przymocować tak aby jednocześnie swobodnie ruszać rękoma to piszcie [pomocy]

 

Narazie umieszczam dwa próbne rendery. Kiepsko mi idzie z character studio więc nie zwracajcie uwagi na dysonanse w fizyce :D głównie mi chodzi o to, że fryc może spokojnie zginać przedramię :)

 

[Edited on 13-4-2003 by Conq]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te naramienniki są chyba odrobinę za długie i wogóle ciut za duże :) Dzięki za uwagę Pablo, na pewno je tak przesunę, żeby gostek mógł spokojnie wyginać szyję (oczywiście zgodnie z zasadami wszystkich praw fizyki :D)

 

A tak na marginesie, nie będe ukrywał że modelowanie to moja pasja, ale umiem tylko modelować organikę. Natomast cała reszta to u mnie kuleje i to mocno (tekstury, oświetlenie, fx). W Maxie siedzę dopiero od roku i jeszcze wieeeelu rzeczy nie umiem :(((

A odnośnie twojego pytania Rad, to gość, maska, ramienniki, nakolanniki, to na przedramieniu, wszystko było pierwotnie boxami, które poddałem edycji editable poly :) A efekt to już kwestia wyobraźni i dobrego rysunku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie ja wam teraz powiem :)

nie pytajcie sie jak on to robi, i dlaczego tak super mu wychodzi... Conquer poprostu ma talent, i to niesamowity. Znam go od pewnego czasu już i wiem co potrafi np.w grafice 2D i projektowaniu stron... Najlepsze jest to że chłopak nawet 18 lat nie ma :D ( chyba... :P :P )

 

btw. Brawo Con !!! Tak trzymaj ! Zawsze wiedziałem że jestes najlepszy :)

 

PABLOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sid za miłe słowa :D Ale na pewno nie będę pierwszy, ani drugi, ani nawet trzeci. W bitwie bierze udział wiele osób i wiele jest ode mnie lepszych pod wieloma względami. Na pewno znają lepiej Maxa niż ja co daje im nade mną dużą przewagę. Coś czuję, że się przejadę na testurach, bo pod tym względem to jestem noga, beznadzieja, miernota i wszystko co najgorsze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czego dokolkałes teraz , to juz stawia ciebie wyrzyszm poziomie cyz sie nie czujesz czy nie uwarzasz ze dałes z siebie tyle i ile sie nauczyłes przez to ?? czy nie widzisz jak sie otworzyla twoje wiedza i wyobraznie jzu traz jak wiele zrobiłes a mozesz i wiecej , hmm to ze znają maxa lepeij nie stawia ich na podjum bracie, sęk w tym ze ty masz full pomysłów i bardzo rozbudowaną wyobraznie zoabcz ile szczegóół walnołes mi to by na mysl nie padło by cos takiego włądowac wiec powiedz mi szczerze ,

 

Czy jestes peein ze jzu nie wygrałes ,

moz eja ci odpowiem Wygrales I Gratruluje ci Jka dla mnie masz jzu 1 miejsce w wygraną ze samym sobą , a teraz wes sie w gars i do roboty bo czeka na ciebie kolejna nagroda , tak samo jak na wszystkich nagroda wiera w ałsne siły i ukazania tego co potrafimy , a to czy zjamiesz 1 czy 34 miejsce to ze dostaniesz czy nie nagrode hmmm to sie nie liczy waszne ze nagrodą dla ciebie jest to ze zrobiłes cos z czego jestes dumny i ludziki ciebie za to podziwiają , to jest nagroda :D [piwo] [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa SiD. Conq nie ma się co dołować, na razie praca jest super a może być jescze lepsza. Zostało jescze dużo czasu a modeling już masz prawie skończony. Jeżeli z textur leżysz to po to właśnie jest bitwa by się w nich podszkolić. Sprawa miejsca jest drugorzędna (na razie). Powodzenia w dalszej pracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się przyłączyć do przedmówców (przedpisców lub przedpościarzy). Pracka jest \"bajer nie z tej ziemi\" - kretywność dech zapiera.... jak również samo modelowanie.

 

Podoba mi się to, że potrafiłeś przenieść wizję na model i w dodatku zarazić tym wiele ludzi, którzy patrząc na niego widzą w nim Artyzm :)

 

Jeśli chodzi o tekstury? Wal bracie z pytaniami, wątpliwościami, problemami i wszystkim co Ci przyjdzie do głowy, a ludzie na forum napewno Ci pomogą...

 

...a przynajmniej ja

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Phantom mówi...że po bitwie...jak skończy się ten stres...to CONQ przerobisz mi tengo wojaka...tą cholernie denerwójącą mnie symetryke...grrr...co do wypowiedzi SiDa...myśle że jeszcze jest pare konkurencyjnych prac...nie mówcie mu że jest dobry albo o zgrozo najlepszy...bo chłopak się rozleniwi...i nic nie zobaczymy :P Pozdrawiam...to jak dobry jestś w 2D...to wpisz się do startu w bitwie 2D :D Pozdrawiam....:ReSpEcT:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem co powiedzieć [co?] Jesteście naprawdę wspaniali, że mogę na was polegać i że dodajecie mi otuchy [yes]

 

Nie wiem jeszcze jak poradzę sobie z teksturowaniem, ale jak będe miał problemy to na pewno się do was zwrócę z pomocą :) Ciesze się, że aż tak podoba wam się model, jakby było więcej czasu to na pewno bym go bardziej dopracował.

 

Postaram się specjalnie dla ciebie Phan pozbyć się tej symetryczności w terminie :D [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypas praca! ta zbroja, czy co to tam jest bardzo mi sie podoba, rece na prawde nie sa za dlugie, ale jest jeden mankament (szczerze mowiac, w kazdej pracy jaka udalo mi sie zobaczyc jest ten mankament) - mianowicie, po szerokich pleckach i niezbyt milym wyrazie twarzy wnioskuje, ze to pan, a pan bez pewnej czesci ciala jest malo meski... heh rozumiem ze to ciezko wymodelowac, to daj w tamto miejsce jakis ochraniacz... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypas praca! ta zbroja, czy co to tam jest bardzo mi sie podoba, rece na prawde nie sa za dlugie, ale jest jeden mankament (szczerze mowiac, w kazdej pracy jaka udalo mi sie zobaczyc jest ten mankament) - mianowicie, po szerokich pleckach i niezbyt milym wyrazie twarzy wnioskuje, ze to pan, a pan bez pewnej czesci ciala jest malo meski... heh rozumiem ze to ciezko wymodelowac, to daj w tamto miejsce jakis ochraniacz... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałem czy aby na pewno opłaca mi się modelować muskle skoro będą przykryte niezłą warstwą żelastwa. I wyszło mi że nie :) Ale to co będzie widać tzn, te łydki i brzusio (jajca będą objęte tabu :) na pewno uwydatnię.

Apropos tutoriala, to napisanie go, włączając przykładowe obrazki zajęłoby objętość około 100 stron A4 czcionką 10 :)

Ale jeśli większośc osób będzie chętna zobaczyć w jaki sposób powstawały poszczególne elementy to przygotuję historyjkę obrazkową kolejnych faz modeli :)

 

Pytałeś Phan o oręż, otóż będzie to... miecz :) Duży miecz, oburęczny. Dzisiaj przewiduję update gdzie zamieszczę jego model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebista praca człowiek , mam pomysłów kilka jak dla motylka wiec czytaj co pisze bo nie bede sie powtarzał :

 

Przydałbym mu sie pasek jakis przyjemny z małymi czaszeczkami po pbokach , i jakis pare kolców wies zmniej wiecej oco chodzi hehe

 

na miednice nałuz mu jakies metalowe majtorchy takie z hmm nie no z czaszkami nie bedziesz przsadzał ale z jakąs mordą z zebiskami tak jak tygrys szablozebny,

 

potem zwiksz mu lekko obwód łydek , i dodaj ze to są nogi umiesnione a nie jakies kłody koles ma budowe wiec nich tak tez wyglada

 

No dobra narazie to tyle jak sobie cos przypomne to wyedytuje ci tu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co Conq?... kurde odwalasz kawał super roboty... ten knight jest zarąbisty i chyba się nie pogniewasz jak po zakończeniu bitwy poproszę cię o jego model do animacji ;)

 

na razie jesteś jednym z moich faworytów i mam nadzieję, że sie nie zawiodę ;) [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o żesz...... po pirwszych postach nie spodziewalem sie takiego efektu dobra robota tylko tak dalej. a i pomniejsz troche te branzoletki bo koleś miałby duże klopoty z chwytnościąi utrzymaniem np dwuręcznego miecza- kaleczyłby sobie ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności