Skocz do zawartości

Living Dead: Death Knight


Conq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

WOW [wow], super grawer!! Wielkie dzięki David :D[piwo] Faktycznie to by bardzo upiększyło mieczyk :) Na pewno go dodam, postaram się jakoś przerobić te zdjęcia co zamieściłeś na teksturę.

 

Ale nadal Cousken chciałbym cię prosić o screeny z filmu:) przydadzą się przy eliminowaniu odblasku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze napisales ze chcesz skriny :) Inaczej bym nie zamiescil, tak mnie te co juz sa zgasily... postaram sie dorzucic pare z Dwoch wiez ;) jutro dopiero niestety, musze najpier jakos wykombinowac jak to zrobic :)

 

Jakos sie nie chcialy pokazywac, to daje wam po prostu linka :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to planowałem te obecne grawery jakoś zakolorować np na biało, a powiedzmy ostrze na szaro żeby wykorzystać to jako bumpa. Nie umiem zrobić takiego falistego napisu jak na zdjęciu. Będę jeszcze próbbował, ale jak się nie uda to pozostanie mi modyfikacja fotek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

 

Dziś chciałbym się zabrać za modelowanie \"ochrony\" na dłonie. Myśle, że bardzo pasowała by tu dłoń nazgula z filmu, ale nie umiem znaleźć w necie żadnych obrazków na których by była wyraźnie pokazana. Gdybyście mieli jakieś na kompie lub screeny z filmu z nią w roli głównej, byłbym bardzo wdzięczny za zamieszczenie ich tu :D[piwo]

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zobaczeniu tych obrazków oraz kilku innych zaczynam się zastanawiać, czy ten mój nie jest trochę \"bajkowy\" :) Bo zależy mi na realiźmie, a te miecze co zamieściłeś scorpi budzą respekt:) Chyba jednak przejdę na te proponowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm może faktycznie wrażneinei comixowe... ale to tesz jest dopuszczalne... ale może jak dasz odpowiednie oświetlenie z gi tio może tio będiz einaczej wyglądać.. a i myślałeś nad futerkiem? nad tym co masz na avatorze? żeby te futerko u ciebie też dać... bio fajnei by to wyglądało...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydawało że pazurki są już dostatecznie długie:) Bo jesli je wydłużę to będą się mocno wbijać, wręcz przekłówać skórę dłoni przy zaciśnięciu w pięść. Apropos tej rękawicy, narazie jej tam nie ma :) Ale i tak myslę że jej nie dam, bo na końcowym ujeciu sama ręka pod metalowym pancerzykiem będzie ledwo widoczna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały updacik. Trochę tu zonków w stylu przenikanie jednego obiektu przez drugi, ale byłem już tak zmęczony, że nie chciało mi się sprawdzac czy wszystko jest właściwie ustawione. Do końca zostały mi buty a\'la nazgul, rękawice, włosy i miecz, zacznę go od nowa modelować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę kosmiczne :) Bo pierwotnie chciałem aby to były takie \"alienki\" które oplatają gościowi nogi, ale przez przypadek wyszło to co wyszło :| Mnie się one nie podobają ale nie chce mi się już ich zmieniać. Postaram się je natomiast poprawić, te nóżki, dam jakieś buty żeby nie było, że rycek ma gołe nogi :D A jeśli chodzi o teksturkę to spróbuję zmajstrować coś z dzieł Gigera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to nie mam z góry ustalonych tekstur David. Ogólnie chcę żeby to wyglądało mniej więcej w kolorach czerni, bieli, popielu, trochę kolorków krwi, a ciało będzie hmm wyobrażam sobie trochę blade przez które prześwitują jakieś żyły, wycieka jajaś ciecz tu i tam, może jakieś małe bąble gdzieniegdzie. Coś jakby ta laska ze Starcrafta z oddziału Terran, którą \"zwerbowali\" Zergowie i stałą się ich przywóczynią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co ja mam tu powiedziec ?? hmm NO zajebisty model boaj sie az do czegos przyczepic ( zeby było chociasz do czego hehe ) nic inego mi nie zostaje jak gratulowac superandzkiego pomysłu a takze pracy i wykonania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sid za pochwałę :D Ale powiem ci że model to nie wszystko. Żeby to było w miarę organiczne to potrzebne są dobre texturki i operowanie materiałami, a jak już wspominałem to jestem z tego kaloszem nieziemskim :/

No cuż, najbardzije mnie cieszy że wam się model podoba :D[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym modelu proboje znalezc mocne strony ale i wady. Tutaj specjalnie mocnych stron nie trzeba szukac z przyczyn widocznych na renderach:) ale zauwarzylem to o czym wczesniej mowiles: nakolanniki przenikaja wyzsza czesc pancerza, to na udach. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności