Skocz do zawartości

SirPigeonz


n-pigeon

Rekomendowane odpowiedzi

Moze nawet dwie kopy 🙂

46 minutes ago, n-pigeon said:

Oficjalna, pionki do dodatku "Dawn of Flame". Zrobiłem też coś dla Pathfindera, ale jeszcze nie mogę publikować.

Gratulacje! Te dwa systemy (moze wszystko z Paizo?) maja najladniejsze opracowanie graficzne wedlug mnie, jesli chodzi o tradycyjne rpg. Na pewno postaci maja na wysokim poziomie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano wszyscy... i w sumie dziwię się, że tak nie jest... a przynajmniej, że się do tego nie zbliżają... maszyny teraz są takie, że by to uciągnęły, a WOW w gameplay-u wygląda jak rysunki kolegi Blaza (bez urazy)... najwyraźniej chcą utrzymać ten styl... widać w słupkach wychodzi, że to się opłaca... a co do pracy jakby to powiedział Spongebob - "Bardzo dobrze"... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Papa Pio napisał:

Ano wszyscy... i w sumie dziwię się, że tak nie jest... a przynajmniej, że się do tego nie zbliżają...

Raczej nigdy nie zmienią silnika i znacząco nie poprawią grafiki bo to za duże koszty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Tęsknie za czasami gdy miałem 16 lat i siedziałem tutaj codziennie xD Niestety mało czasu na wszystko 😕

Mały art dump mam nadzieje, że się wam spodoba 🙂

ruined_king_sir_pigeonz_small_sharper.thumb.jpg.82235382ca2807c9fa9d1fb34b6323e5.jpg

ruined_king_close_sir_pigeonz.thumb.jpg.2dbd6cb014e410abc49c1dadf0d3e452.jpg

process.gif.8e8d8704210b9423cebbb6040123d557.gif

 

Edytowane przez n-pigeon
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki 🙂
Fakt, muszę popracować nad dynamiką i przy okazji ekspresjami. Trochę padałem na ryłko jak to robiłem, więc zabrakło mi powera, by popchnąć to dalej xD
Trzeba będzie wziąć na warsztat prostsze ilustracje i skupić się na pozach i twarzach :B

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności