Jump to content

WDWD

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

WDWD last won the day on June 17 2020

WDWD had the most liked content!

Community Reputation

27 Excellent

About WDWD

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Białystok

Recent Profile Visitors

443 profile views
 1. Wow, super ilustracja. Jedyne do czego można się przyczepić to poza głównej postaci, wygląda jak jakaś domyślna poza z DAZa.
 2. WIP Illustracja na podstawie jednej z short stories z League of Legends "Burial at sea". Może ktoś ma jakiś pomysł jak by to można jeszcze ufajnić?
 3. Wrzucam, ale nie wiem czy się liczy, bo pracka zaczęta pare miesięcy temu i porzucona. A że akurat temat pasuje to postanowiłem ją wygrzebać i dokończyć.
 4. Siemanko, wrzucam jedną z ostatnich pracek jakie zrobilem.
 5. Nowa pracka do portfolio, także jak ktoś widzi jakieś większe niedociągnięcia to chętnie wysłucham krytyki.
 6. @olaf Śmiesznie wyszło, bo akurat w tej ilustracji z meduzą poświęciłem wyjątkowo dużo czasu na kompozycję. Widocznie przekombinowałem. @RaVirr Masz rację z twarzą, czasami jak już za dużo siedzę przy jednym obrazku to odpuszczam i zazwyczaj na tym tracę. Jeśli chodzi o rękę to chciałem żeby stała w dynamicznej pozie. @SlawomirWolicki Pan rycerz to tylko studium, więc nie widzę sensu kończenia tej pracki. Wrzucam dwa enviromenty: Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana.
 7. Driada Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana.
 8. Witam wszystkich, nazywam się Wojtek. Obecnie staram się stworzyć portfolio dzięki, któremu (mam nadzieję) będę w stanie zdobyć pracę związana z illustracją/concept artem. Będę wdzięczny za wszelką krytykę, sam również postaram się pomóc ile będę w stanie. studium ze zdjęcia studium metalu trochę starszy szkic, mam nadzieję kiedyś do niego wrócić illustracja zrobiona dla koleżanki i obrazek nad którym obecnie pracuję, coś mi nie gra w tle, ale nie jestem w stanie powiedzieć co, czekam na sugestie
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy