Jump to content

WDWD

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

WDWD last won the day on June 17

WDWD had the most liked content!

Community Reputation

26 Excellent

About WDWD

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Białystok

Recent Profile Visitors

320 profile views
 1. Wrzucam, ale nie wiem czy się liczy, bo pracka zaczęta pare miesięcy temu i porzucona. A że akurat temat pasuje to postanowiłem ją wygrzebać i dokończyć.
 2. Siemanko, wrzucam jedną z ostatnich pracek jakie zrobilem.
 3. Nowa pracka do portfolio, także jak ktoś widzi jakieś większe niedociągnięcia to chętnie wysłucham krytyki.
 4. @olaf Śmiesznie wyszło, bo akurat w tej ilustracji z meduzą poświęciłem wyjątkowo dużo czasu na kompozycję. Widocznie przekombinowałem. @RaVirr Masz rację z twarzą, czasami jak już za dużo siedzę przy jednym obrazku to odpuszczam i zazwyczaj na tym tracę. Jeśli chodzi o rękę to chciałem żeby stała w dynamicznej pozie. @SlawomirWolicki Pan rycerz to tylko studium, więc nie widzę sensu kończenia tej pracki. Wrzucam dwa enviromenty: Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana.
 5. Driada Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana.
 6. Witam wszystkich, nazywam się Wojtek. Obecnie staram się stworzyć portfolio dzięki, któremu (mam nadzieję) będę w stanie zdobyć pracę związana z illustracją/concept artem. Będę wdzięczny za wszelką krytykę, sam również postaram się pomóc ile będę w stanie. studium ze zdjęcia studium metalu trochę starszy szkic, mam nadzieję kiedyś do niego wrócić illustracja zrobiona dla koleżanki i obrazek nad którym obecnie pracuję, coś mi nie gra w tle, ale nie jestem w stanie powiedzieć co, czekam na sugestie
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy