Skocz do zawartości

Random cg breakdowns


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • KLICEK pinned this temat

efekt świetny, szkoda że w nowych terminatorach arniego nie odmłodzili( w sensie że cały czas a nie 5min), szczegół z tym że nowe terminatory to kiszka fabułowa, ale

T-800 w wersji dziadzio rzucający żarcikami to padaka bezapelacyjna, najwidoczniej i to im się nie chciało zrzucając wszystko na "living tissue over metal endoskeleton" więc na chu... się przywalacie.

Edytowane przez tr3buh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminatory po drugiej części ja wrzuciłem do młyna mielącego. Ten ostatni nawet nie będzie oglądany przeze mnie tylko od razu ląduje w ślimaku mielącym.

albo tu je wkładam... lepiej nawet....

 

 

Edytowane przez gryzon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Salvation utkwił mi w pamięci na chwilę ale teraz kompletnie nie pamiętam nic. Musiał bym sprawdzić ale ... OOOOoooo już wcisnąłem guzik prasy hydraulicznej.... co za szkodaaa! 😄 

Edytowane przez gryzon
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, KLICEK napisał:

boje sie ogladac nowego terminatora, te nowe designy bardzo mi nie pasuja 😕

może kiedyś tu coś napisze, bo na max3d kiedyś się udzielał to zawsze można się zapytać czy nie mógł bardziej to ogarnąć 😄

https://www.artstation.com/artwork/VdKymb

Edytowane przez tr3buh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tr3buh napisał:

może kiedyś tu coś napisze, bo na max3d kiedyś się udzielał to zawsze można się zapytać czy nie mógł bardziej to ogarnąć 😄

https://www.artstation.com/artwork/VdKymb

jezu nawet nie wiedzialem ze to on 🙂 bo widzialem kilku innych artystow badajacyh ten sam temat i ten sam kierunek. Ciekawe 🙂 pewnie jakis "znawca" rezyser wiedzial lepiej co chce 😄

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj coś mi się widzi że nawet po pokryciu żywą tkanką ten milusiński terminator miałby pewne problemy żeby wtopić się w tłum 😄

No chyba że skynet tworzyłby go na podobiznę Ronnie Colemana

Edytowane przez tr3buh
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mnie interesuje w materiale z The Lion King od MPC to animacje twarzy i skóry. Rozumiem że cały RIG jest na kościach i mięśniach które przechodzą symulację i potem przenoszą ruch na mesh zewnętrzny. Co sądzicie o tym pysku czy to są same blendshapes? Pracowałem przy kilku projektach gdzie używało się wyłącznie blendshapes. Znacie jakieś przykłady gdzie realizowane były jakieś prawdziwe RIGI twarzy coś ala FaceRobot z Softimage XSI? 

Edytowane przez gryzon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gryzon bardzo ciekawa tematyka. Pewnie jest trochę materiałów w necie z takich produkcji jak Księga Dżungli, Kong Skull Island  czy Życie Pi. O animacji tygrysa (nie jest to wybitnie realistyczny przykład) w Life of Pi kiedyś czytałem, że oprócz tego co mówisz, mięśnie, blend shapes używali technik proceduralnych, które generowały kolejne blend shapy. Akurat Tintin to 100% animacja 3D i mało zwierząt, ale też było sporo making of z tego jak sobie radzili realtime-owo.

https%3A%2F%2Fdl.acm.org%2Fft_gateway.cfm%3Fid%3D3085040%26type%3Dpdf&psig=AOvVaw2yttqGBaVVnss1v7r3PnQK&ust=1587129802297000&source=images&cd=vfe&ved=0CA0QjhxqFwoTCIjUvrKF7egCFQAAAAAdAAAAABAD

 

 

Jakiś czas tematu wpadł mi w ręce ten kurs stacjonarny: za 1500 euro można zgłębić trochę temat o ile epidemia nie pokrzyżuje planów. Niedaleko: Litomyšl, Czech Republic. 

 

Edytowane przez alex3d
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności