Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. 

Motocykl nad którym pracuje w wolnych chwilach - 3d model inspirowany grą Days gone.

Głównym założeniem projektu jest wykorzystanie programów w których wcześniej nie pracowałem, pomijając 3d studio max

 

Model: 3d max

 

tekstury: Substance painter

tkaniny - Marvelous Designer 

 

rendering - Maya / Arnold.

Obecnie jestem na etapie poznawania Mayki - Tworzę enviro oraz poprawiam niektóre materiały tekstury.


Wstępny render 

120362458_4709984622360164_6596425210105642843_n.jpg

Więcej prac na:

https://www.instagram.com/blackbird.vfx/

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietna robota, jedynie moze bym ublocil troche opony bo caly motocykl dosc sfatygowany a opony wygladaja jakby jezdzil tylko po asfalcie. Szczegolnie ze opony wygladaja raczej na mocno off-roadowe 😉 I szader przedniego swiatla wyglada jakos dziwnie, a tak poza tym to sztosik 😄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ł qrde ale duzo roboty ze tez ci sie chcialo xD
Tak obstrachujac. Jakom motocyklista balbym sie jecahc bo zlamie sie przod no i zawias nie bedzei pracował. Lagi maja za małą srednice rura wchodzi w rure jest teleskopem. Dolna czesc lagów powinna byc grubsza. Gorna zreszta tez. Tylko dolna grubsza od dolnej.

Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2020 o 11:05, Sebazx6r napisał:

Ł qrde ale duzo roboty ze tez ci sie chcialo xD
Tak obstrachujac. Jakom motocyklista balbym sie jecahc bo zlamie sie przod no i zawias nie bedzei pracował. Lagi maja za małą srednice rura wchodzi w rure jest teleskopem. Dolna czesc lagów powinna byc grubsza. Gorna zreszta tez. Tylko dolna grubsza od dolnej.

Dzięki za uwagi po przejrzeniu referek zmieniłem trochę przednie koło. Działem dalej :)

139045634_846311609247971_5923737744515107689_n.jpg

140439959_690477298303968_7367571298351198145_n.jpg

  • Like 3
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2020 o 10:39, Pawelkos napisał:

swietna robota, jedynie moze bym ublocil troche opony bo caly motocykl dosc sfatygowany a opony wygladaja jakby jezdzil tylko po asfalcie. Szczegolnie ze opony wygladaja raczej na mocno off-roadowe 😉 I szader przedniego swiatla wyglada jakos dziwnie, a tak poza tym to sztosik 😄

 

Dzięki światła też już zmieniłem - zostało otoczenie i wtedy zobaczę jak bardzo zabrudzić opony itp. 

138068545_788245065109411_4297164696246099573_n.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ArnoldSzczesliwy napisał:

super robota, z ciekawości jak długo go już skubiesz ? 

hej.w sumie to długo pewnie z 7 miechów bedzie teraz robie nowy model łazika zapraszam na istagram tam wrzucam wiecej etapów prac.

długość  to kwestia 2 spraw: 

1) edukacja mayki i substance - 1 rzecz robię 10 razy na różne sposoby - lub też rozwiązuje problemy które sam sobie stwarzam :)

arnold to dla mnie czarna magia długo też w Substance testowałem jakieś wizualne rozwiązania / szukanie efektu Wow.:)

2) Jest to projekt po pracy czasem się chciało czasem nie - czasem był zastój z konceptem i odkładałem na półkę robiłem coś innego.

sam model powstał szybko bo w maxie którego znam a reszta to wiesz... więcej zabawy i poszukiwania niż realnego projektowania

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności