Skocz do zawartości

Rozmowy z mistrzem - podcast o polskim concept art


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest tajemnicą, że podcasty w ostatnich latach zyskały mocno na popularności. Ba! Nadal zyskują. Cieszyć może fakt, że jakiś czas temu w polskim środowisku graficznym pojawił się kanał na YouTube i podcast o nazwie "Rozmowa z mistrzem".

Jest to podcast prowadzony przez Tomasza Szulińskiego. Do dnia dzisiejszego pojawiło się, aż 15 odcinków z osobami, których nazwiska nie powinny być wam obce. 

Sam autor w serwisie Spotify opisuje, swój podcast w ten sposób:

Cytat

Rozmowy z Mistrzem to podcast, który powstał z potrzeby pokazania środowiska concept artu w Polsce. Jest to miejsce w którym goście dzielą się swoją wiedzą na temat sztuk kreatywnych.

Osobiście po zobaczeniu kilku odcinków uważam, że warto pomóc Tomkowi w jego przedsięwzięciu bo naprawdę robi to dobrze. Uważam też, że opis zawężający podcast tylko do concept artu może być mylący. Polecam grafikom 3D/2D oraz grafikom koncepcyjnym. 

Podcastu możecie słuchać w tych miejscach:

Sam podcast ma również osobną stronę i znajdziecie ją pod adresem: https://rozmowyzmistrzem.pl/

Kilka godzin temu pojawiła się nowa rozmowa z Krzysztofem Rusinkiem.

Polecam!

Zachęcamy również do rzucenia okiem na archiwalne rozmowy z takimi osobami jak Marek Madej, Marcin Klicki, Grzegorz Przybyś, Wojtek Fus, Darek Zabrocki ...

Starsze odcinki:

 

 


Zobacz cały article

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, michalo napisał:

Wow, nie wiedziałem o nich.  Tomasz tu zagląda? Są jakieś wishlisty do rozmów. Chętnie bym paru osób z PL posłuchał jeszcze.

 

Dzięki za info, będę sobie od jutra po trochu słuchał!

Jak masz wishlistę to podeślij :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem rozmowę z Klickiem, elegancko wyszło 🙂 Kiedyś jeszcze coś podobnego było, organizowane przez WIT, jakby ktoś nie oglądał to polecam, bo świetnie się słuchało 🙂

 

Godzinę temu, blazejbobek napisał:

@relieff

Super dziękuję za świetny content.

Co do wishlisty, ja bym bardzo chętnie posłuchał rozmowy z Kubą Knapikiem 🙂

Pozdrawiam!

Trochę stare, ale jak nie jeszcze nie widziałeś, to polecam 🙂
 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Spotkania z twórcami były świetne. Gdzieś ewidentnie tutaj zaginęły w archiwum (gdzieś pewnie wątki są, ale trzeba by je wygrzebać). 

Faktycznie, jak zobaczyłem rozmowy miałem podobne skojarzenia. Tutaj myślę, że czasy też dojrzały - co jest plusem dla Tomka (pewnym ułatwieniem) i też technologia bardziej dojrzała. 

Na początku byłem w szoku, że te rozmowy są tak długie, ale naprawdę dobrze się tego słucha. Myślę, że jeszcze pomożemy tutaj Tomkowi w promocji.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności