Skocz do zawartości

Unreal Engine 4.27 is out


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • KLICEK featured this temat

to wygląda na porządny kurs zwłaszcza, że oni specjalizują się w wizkach architektonicznych a nie jak jakiś przypadkowy tutorial na udemy czy innym digital tutors. Alternatywnie taniej wyjdzie oglądać jakieś randomowe tutki i skleić samemu wszystko w całość 🙂
https://www.stateofartacademy.com/courses/unreal-engine-for-archviz-online/

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest prawie 150 nagranych lekcji + 5 webinarow, co jakiś czas przewijają mi się prace ludzi po kursach z tej akademii i zawsze stoją na wysokim poziomie l. Dużym plusem jest to że taki kurs to zamkniętą całość ale tak jak Cgma do najtańszych nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wylozyc kase na cos takiego jesli sie powaznie mysli pracy, zamiast jakis kursikow-dupslikow prowadzonych lokalnie przez pana Mieczyslawa znanego z tego ze... ten kurs prowadzi. Albo jakiejs "szkoly", co sobie dodala to do programu nauczania bo wypadalo "no i ludzie sie pytali" - ale tak na prawde maja zerowe pojecie i ucza "historii silnikow czasu rzeczywistego" albo jakichs innych, niepotrzebnych bzdetow jak to na naszych wspanialych studiach teoretycznych.
Ale rozumiem tez ze jak ktos nie jest juz w wieku szczeniecym, ma prace i rodzine to nie bardzo jest czas na siedzenie przed kompem o narzuconej porze... No i kasy tez jakby mniej jest jak sie ma na co wydawac 🙂
Powodzenia w kazdym razie!

 

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba muszę dodać, że to na razie ma być na zasadzie zajawki i nie mam pojęcia, czy będę miał z tego tematu zlecenia. Wiec na tym etapie wydanie prawie 1000 euro na szkolenie raczej nie ma sensu, co innego gdym wiedział, że taki koszt się zwróci lub sfinansuje ze względu na wykonywaną pracę. Jak bym miał na każdą moją zachciankę z edukacją wydawać tyle pieniędzy, pewnie dalej zbierałbym na pierwszy komputer :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unreal Engine 5 is now available in Preview! - Unreal Engine

Przetestowałem sobie i jest o niebo lepiej zoptymalizowany 🙂 Szkoda, że nadal nanite nie obsługuje translusency, ale i tak jest sztos.

Dałem na scenę 600mln trisów z bliska, czy z oddali i cały czas 60fps, na lapku! 

Edytowane przez damian85osg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności