Skocz do zawartości

Living dead: Slowly Death


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 375
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Boowa....przed chwila wrocilem z dzialki...a wczoraj jescze bylem na dysce....i jestem kompletnie skonany....dziisaj moze cos wrzuce..a jak nie dziisaj to jutro na pewno :))

 

pzodr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuuu :(:( poddaje sie :((( NIE UMIEM TEXTUROWAC !!! z resztra zobaczcie sami ! :(((....wszystko mi sie rozmazuje po bokach :(( nawet jak jest mapowanie cylindryczne :(((( !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo

 

Spoko psoko fajna textura, nie denerwój sie , wrtzuc uwvrmap i tam w edit spokojnie porzmieszczaj gdzie ma byc co poukładaj twoją postac dokąłdnie do mapy ja mona dopasowac, , lub jak sie rozmazuje spróbuj crobic cos mapą , np. zwiekszej ilosc tendil , albo nizej obiz jej widoczność , wez na 0 i enter a powinno sie pokazac 0,001 , u mnie tak jest i mapa jest widoczniejsza , wiec próbuje próbuj a napewno sie da trzymam za ciebie kciuki jak cos to zoabcz jak u mnie to wyglada tezz sie rozciąga hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i koniec....nie mam juz sil na te texturki...puszczam Wam finalna wersje....ta bitwe moge dodac do tych nieudanych:(((

 

--------------------------------Texty-------------------------

 

Text Polski:

Postac jest z typu fantasy...szkice nie są moje tylko Fenga Zhu ( www.artbyfeng.com ).Postac przedstawia

pol martwa istote ktora zostaje powoli pochlaniana przez inna organiczna forme zycia.Proboje uciec lecz

bez zadnego skutku.

 

Software: 3ds Max 5.1,Photoshop 7.0

Render: Scanline

Polygony: 216000

 

 

Text English:

Character is in fantasy style.. drawings aren\'t mine but Feng Zhu (www.artbyfeng.com). The figure is a half-dead creature, which is slowly absorb by other organic form of life.

It is trying to escape but it\'s not able to do this.

 

Software: 3ds Max 5.1,Photoshop 7.0

Render: Scanline

Polygons: 216000

 

 

pozdr

 

Slowly%20Death%20Final.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo w do licha normalnie szczna mi odpadal hehe , ale czeogs takiego si enie spodziewałem no wymiatam teraz , stary hehehehe rozwaliłęsm mnie fekt swietlny jest zabujczy heheh i ten budyniowaty glutek jest wrecz , noo nie mogee jak , i keidys niee no weee załatwiłęs mnie teraz hehehe

 

gratuluje czlowiek , normalnie gratuluje heheh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miauczales ze texturowac nie umiesz teraz wygalda swietnie !! pracka ma klimat futurystyczno umierajacy ..lol

nie modelling jest b.ladny / ale to chyba wiesz / a co do calosci super odjazdowe b. mi sie podoba ![wow][wow][wow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Pablo - widzę, że wyszedłeś z twarzą z tych problemów z teksturowaniem... jeszcze raz potwierdza się, że myślenie ma przyszłość.... gratuluję pracy - wyślij ją mistrzowi Zhu - pewnie się spodoba :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Pablo, wczoraj jak sie laczylem przez modem to zobaczylem tutaj wspaniale wykonczona pracke :o , a dzis jak mam no limits przez siec to sie nie otwiera:( A ja chce dac stosowny komentarz!!!

 

pozdr

Marek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O juz sie wyswietla!!!

 

No wiec ja rowniez gratuluje mobilizacji i ukonczenia tej pracy, ktorej powstawaniu towarzyszyl tak niesamowity entuzjazm i wielkie zaangazowanie z Twojej strony!

Uwazam ze bardzo dobrze udalo Ci sie wyjsc z kryzysowej sytuacji, jaka powstala gdy przyszedl czas na teksturowanie / wykonczenie postaci. Proste zabiegi materialowe + stosowne oswietlenie / wyeksponowanie spowodowaly, ze efekt finalny wyglada bardzo przyzwoicie. Widac ze dostales \"nowego tchnienia\" i raz jeszcze (spokojnie) usiadles do komputera i po prostu godnie ukonczyles swoja prace!

 

Dobra robota Pablo!

 

pozdr

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MareG- wczoraj byly jakies problem z serwerem dlatego nie bylo widac obrazka....co do komentarza to wielkie dzieki :))) dobrze ze organizowane sa te bitwy, gdyz na nich czlowiek potrafi sie wiele nauczyc.,...na pewno wszyscy na tym skorzystali:)))

 

pozdr[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

///Jak jusz pisalem praca w sam raz na pierwsza nagrode a przynajmniej wyroznienie;) Stara poza rzeczywiscie lepsza... ///

 

sorx komentarze mi sie pochrzanily, wychodzi spanie po 3h dziennie. Nie mowie ze praca jest zla, faktycznie mogl bys ja bardziej dopracowac, ale i tak zrobiles naprawde duzo, miales fajny pomysl i w duzej czesci go zrealizowales...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem powiedzec ze model bardzo fajny i swietnie wybrnales z texturkami. Wogole ladna praca moze faktycznie z tym podium przesadzilem, ale i tak jest dobrze, daj moze to wszystko troch ciemniej jak to bylo na ktoryms wczesniejszym renderze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności