Skocz do zawartości

Living dead: Slowly Death


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 375
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Originally posted by Pablo

haha....widzialem to :P..ale ja nie jestem tym innym :P:P...to sa profesjonalisci...i wiedza co robia..a jak juz pisalem to jest moj PIERWSZY model...wiec ine czepiiajcie sie :(:(:(:((

 

Nie obraź się Pablo... Model bardzo fajny... Ale jeśli to jest twój pierwszy model to ja jestem świnka morska... Chociażby przedział czasowy twoich prac na twojej stronie... 2001-2003...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo Masta mój [rotfl2] takie 2 kosmetyczne uwagi :P

1. te gródki w tych miejscach dają złudną myśle myśł (przypadek) że są kolanami tego pana...mógbyś je spłaszczyć troszke...

2. ta symetryczność :) mógłbyś przemieścić tą rureczke gdzieś inndziej...przedłużyć ją i dać jej koniec w innym miejscu...

Ale i tak jest wypasik :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..dzieki za obrazek i komentarz..co do rurki...to przesune ja :)..a co do tych niby kolan..hmm to tak naprawde ich nie ma bo zostaly kopletnie pochlonone przez to blotko i zneatrualizowane...wiec jednak tak zsotanie:))))

 

 

pzodro[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo muszę ci powiedzieć, że to co widzę to materiał na pierwsze miejsce w konkursie. Super pomysł, super wykonanie i najbardziej według mnie, to ujęcie kamery. Wybrałeś moim skromnym zdaniem najlepszy widok (czuć tą perspektywę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, jesli masz problemy z reka, to zrob ja najpierw ODDZIELNIE, a pozniej przeskalujesz, obrocisz dolaczysz i zweldujesz wierzcholki... w koncu reka powinna byc dosc szczegolowa, jesli bedziesz prezentowac swoja postac w takim widoku...

 

pozdroofki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by KAIN

A propo dłoni to mógłbyś zrobic zwisające kawałki oderwanego mięsa:D:D

A poza tym to świetny model!

Powodzenia!!!!

 

KAIN

 

 

hmmm co do tych zwisow...to raczej nie zrobie...bo ten koles sie nie rozklada tylko jest pochlaniany przez to blotko...i na rysunku tego nie ma..

 

pozdro[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się czepiam, Pablo, ale przeszkadza mi coś w Twojej postaci. Odbieram ją ogólnie z zachwytem ale głowa, moim zdaniem, mogłaby być wysunięta do przodu. On krzyczy, coś go boli, niewątpliwie to postać przeżywająca emocje... a wówczas(nawet zwierzak) trochę się garbi, zmienia się jego (pionowa) geometria ciała....

 

Jeszcze lawa... Ta zastygła już, powiedzmy u podnóża jest zaokrąglona.

 

Powodzenia[mruga]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec...Pazzi:)))...dziekuje za komentarz...ale musze Cie sprostwac:P heh...mianowicie ja dopiero zaczynam modelowac ta postac..i jak skoncze wsyzstkie czesci ciala dopeiro zaczne ukaldac to szystko jak na rysunku...a co do tego blotka i na dole co sa te strzeppienia to tez to poprawie..bo narazie tak tylko dalem aby stalo :]

 

pozdrowienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol nie wiedzialem że to tak będize wyglądać! nie spodizewałem sie :) nio spoko... a i fajny ten pomysł z viwe image file! :) aj ile to można sie nauczyć :) dzięki :) chyba sie nei obrazisz jak będe też tak robić? [lol2] mam jeszcze jedno pytanie masterze... jak sie w maxie outzoomuje obraski w takich okienkach? bo zoom tio ja umiem ale za ** nei moge odzoomować.... ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec po kolei:

Tomek-glowe dopiero pozniej ustawie w odpowiedniej pozie i poprawie szyje

 

Scorpi-hmmm jesli masz myszke z kolkiem to koliem zoomojesz lub odzoomojesz:)

 

Dawid-jest to skrypt dzieki ktoremu moge extrudowac poligony po linie narysowanej wczesniej...tak wlasnie robilem wlosy

 

pozdro[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i update....skonczylem dlon...tylko ona ma takie ksztaltyyt jak widac...nie jest za bardzo oryginalna tlyko taka foremna...ale wkoncu taka jest na rysunku i ona jest bardziej juz w formie mutanckiej heh...pozniej dojdzie tam texturka z bumpem wiec lepiej bedzie wygladac...teraz jescze muse tylko dac male poprawki..gdziniegdzie pozakaroglac i poprawic to blotko i biore sie za texturowanie....ehhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności