Skocz do zawartości

Living dead: Slowly Death


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 375
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No w sumie ta ręka jest dusha ale nie aż tak wiem ze będziesz jeszcze później wszystko układał ale moshe przez to wydaje sie taka wielka bo jest daleko od ciała a na obrazku jest blisko i jego lewa ręka jest blizej przy ciele. A pozatym wydaje mi sie ze na tym obrazku postac ta wygląda jak by była wychudzona i znużona a u CIebie jest dość masywna oi dobshe umięśniona ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..Nezik zoabcze co sie da jescze z tym fantem zronbic...

Kain-hmm tak na powaznie sie wziolem za maxa od hmm pol roku

A co do texturek...to zobacyzmy co z tego wyjdzie :)...dzisiaj pierwszy update z texturka:]

 

 

pzodro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezik-sceneri nie dam bo jest zabroniona..ma byc tylko sama postac....

 

a teraz udapte...male poprawki...tylko musze jescdze poprawic szyje oraz ten kabelek na rece :D dopeiro to zauwazylem jak wyrenderowalem heh...i chyba zmienie ta forme blotnisa bo cos mi sie nie poddoba...

 

pzodro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez dobry pomysl :)..pomysle nad tym....tylko teraz mam BIG PROBLEM :((([pomocy]....siedzialem sobie na kompie w maxie....ok 3 h... i potem polazlem na dwor....wracam za 2 h i wchodze do pokoju i czuc sama spalenizne....wacham sprezt i chyba cos smierdzi z puchy....wlaczam maxa na 10min i zonk komp sie resetuje....co jest?:(:(:(:(:(:(:(([pomocy][pomocy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIII, wogóle Intele mają to do siebie że chodzą nawet jak sie zepsuje procesor ( w przeciwienstwie do athlonów bo te sie palą odrazu :)). Możliwe jest że spalił sie jakimś cudem sam wiatrak... bo jeżeli by się spaliła jakaś część od kompa to on by ci sie wcale nie odpalał. Na twoim miejscu bym go nie ruszał wcale i zawiózł do serwisu. Gwarancja jest wiec nie masz sie czym przejmować ( poza stratą czasu... )

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem jaka tam masz płyte główną ale prawdopodobnie będzie jakies zabiezpieczenie ( ABSII na przykład ) że jeżeli procesor osiągnie jakąś tam temperature to sie wyłączy wszystko( np 70 C ). A jak zaczynasz pracować w maxie to przecież proc pracuje... Bo w sumie innej możliwości nie widze że ci sie sam komp wyłącza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

A zresteuje sie tez jak odpalisz maxa i nic nie bedziesz robil??? Kiedyś mialem zwalony wiatrak na procku (athlona mam wiec nie wiem czy tak samo sie zachowuje jak pIII) i jak odpalalem maxa to dzialal dosyc dlugo, dopiero jak włączyłem rendering jakiś to po osiagniecu 58 stopini resetowal sie od razu. Wiatrak oczywiscie nie wysiadl do konca bo cos tam szumial ale jakos przywolno. Jak go wymienilem na nowego to problem znikną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo takie żeczy się zdażają...ale jak już padł Ci wiatrak...to możesz przerobić cały układ chłodzenia procka i karty graficznej...na np: ciekły azot...a jak nie mash tyle chajsu to przynajmniej na wode :D Ja że ucze się w szkole dla elektriników..:D zrobiłem sobie tuning chłodzenia(watrakami ofcourse) i temp. procka sięga mi najwyżej do 30 \'C :D a jaka wydanjność i to P4 jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest superandzki zaskoczony sie czuje po kazdym przeglądnięciu i nowym updejcie ,, jaaa powaznie , jedno co moge powiedziec co spójz na reke jego prawą i ocen ją sobie jakoś , spójz jak wyglada daj jej hmm zrób cos z nią bo jest gładka i prosta chodzi mi o dłon miło by było jak miła by jakies zmarszczki hmm wiesz oco mi chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności