Skocz do zawartości

Oferty pracy dla grafików - nowy serwis jobs.max3d.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Max3D.pl działa od ponad 25 lat – to nie pomyłka! Przez lata serwis pomagał wielu firmom w znajdowaniu pracowników, choć odbywało się to dość chaotycznie poprzez specjalne podforum, gdzie pracodawcy mogli zamieszczać ogłoszenia. To się dzisiaj zmiania.

Dziś z przyjemnością ogłaszamy uruchomienie nowego podserwisu z ofertami pracy: jobs.max3d.pl.

Ruszamy w dość trudnym dla branży momencie. Chociaż zagościł pewien kryzys, to nie oznacza, że ofert pracy nie ma. Start w takim czasie może być paradoksalnie łatwiejszy, ponieważ możemy zapewnić lepszą promocję ogłoszeń firmom, które zdecydują się na zamieszczenie ofert u nas. Szczególnie teraz zachęcamy do korzystania z naszych mocno promocyjnych cen.

Jak działa serwis i dla kogo jest przeznaczony?
Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla firm (B2B). Wystarczy założyć konto, dodać profil firmy (bezpłatnie) i przypisać do niego ogłoszenie (ogłoszenia są płatne).

Ogłoszenia można przekierowywać na Wasze strony lub, jeśli firmy korzystają z systemów rekrutacyjnych, łatwo podpiąć funkcje aplikacji na stanowisko pod właściwy link. Alternatywą jest adres e-mail.

Jeśli pracujecie w firmie, która poszukuje pracowników, warto podesłać im link do naszego nowego serwisu i zachęcić do publikowania ogłoszeń.

Oprócz samych ogłoszeń, szczególnie na początku, będziemy mocno wspierać ich promocję – zarówno na stronie głównej, jak i w naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do współpracy!

Razem ze startem serwisu wstrzymujemy standardowe wyświetlanie reklam w serwisie i na forum w dotychczasowej formie, licząc na współpracę.

Link: 
jobs.max3d.pl

 


Zobacz cały news

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujemy pierwsze firmy, aby dały nam szansę. Oj duże są możliwości usprawienia, nie ukrywam, że ruszamy w wersji light chociaż i tak jestem zadowolony jak to działa i jak firmy mogą się prezentować i co same mogą robić. 

Uwaga! Mamy pierwsze konto zarejestrowane, zobaczymy : )

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, adek said:

Potrzebujemy pierwsze firmy, aby dały nam szansę. Oj duże są możliwości usprawienia, nie ukrywam, że ruszamy w wersji light chociaż i tak jestem zadowolony jak to działa i jak firmy mogą się prezentować i co same mogą robić. 

Uwaga! Mamy pierwsze konto zarejestrowane, zobaczymy : )

Cieszę się, że się udało uruchomić, od czegoś trzeba zacząć i mam nadzieję, że się rozkręci i z czasem funkcje zostaną rozszerzone i dopracowane bo często w serwisach z ogłoszeniami to ciężko się to wszystko przegląda bo jest za mało opcji filtrowania, tagowania, ustawień albo nie są dostosowane do naszych branż tylko ogólnie dla wszystkich i trzeba się przekopywać przez ścianę tekstu a na końcu jest coś przez co się odrzuca w całości np sauna nago z szefem jest obowiązkowa w celu zacieśniania więzi w firmie-rodzinie jak to niedawno było głośno w internecie 😛 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że się rozwijacie. Przyznam, że tutaj na forum w wątku ogłoszeń o pracę dostałem pierwszą pracę przy przy poważniejszym projekcie a dokładnie cinematiku w Deep Blue, szkoda że tylko na 9 miesięcy i efektów jeszcze nie widziałem, więc nic nie mogę pokazać xD może szczęście znowu dopisze i gdzieś się wkręcę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Skyrush napisał:

Fajnie że się rozwijacie. Przyznam, że tutaj na forum w wątku ogłoszeń o pracę dostałem pierwszą pracę przy przy poważniejszym projekcie a dokładnie cinematiku w Deep Blue, szkoda że tylko na 9 miesięcy i efektów jeszcze nie widziałem, więc nic nie mogę pokazać xD może szczęście znowu dopisze i gdzieś się wkręcę.

Ale ekstra komentarz. Dzięki! Nie ma lepszych rekomendacji. Zaufanie 

Ogólnie z tego co słyszę, ten rok dopiero ma otwierać się na nowe oferty. Nadal jest średnio, ale już np. 2025 zapowiada się, że będzie lepiej. 

Zależy mi na tym, aby firmy wiedziały, że można się ogłaszać. No i nie ukrywam, że pierwsi mogą zyskać najwięcej jeśli chodzi o promocję.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, adek napisał:

Zależy mi na tym, aby firmy wiedziały, że można się ogłaszać. No i nie ukrywam, że pierwsi mogą zyskać najwięcej jeśli chodzi o promocję.

 

A to celujecie tylko w rynek PL? Może trzeba napisać do firm, czy nie chciałyby się ogłaszać, z tego co widziałem to fool's theory sypnęło ogłoszeniami, warto zapytać.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Skyrush napisał:

A to celujecie tylko w rynek PL? Może trzeba napisać do firm, czy nie chciałyby się ogłaszać, z tego co widziałem to fool's theory sypnęło ogłoszeniami, warto zapytać.

Nie. Ale zaczynamy tutaj. Natomiast wszystko jest gotowe pod "global". Ale nie ukrywam, że na razie już od pierwszych klientów dosyć przydatny feedback. Tak jak napisałem w newsie. Przez to, że jest to spowolnienie łatwiej to "tweakować".

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Destroyer napisał:

@adek feedback co by można zmienić czy dodać to też tutaj pisać czy oddzielny wątek gdzieś zbroisz żeby w newsach nie pisać?

Możesz tutaj. Ale jak uważasz. Jak to dłuższy wpis to możesz nowy wątek. Ja już mam sporo od pierwszej osoby, która zamieszczała ogłoszenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Trzymam kciuki i mam nadzieje ze sie rozwinie. Moze nawet taki Upwork profilowany pod grafike? Dlaczego nie? Dream big! 🙂

Podsylam kumplowi z Polski - tam czesto szukaja jakichs grafikow, moze uzyja kiedys.

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nezumi napisał:

Super! Trzymam kciuki i mam nadzieje ze sie rozwinie. Moze nawet taki Upwork profilowany pod grafike? Dlaczego nie? Dream big! 🙂

Podsylam kumplowi z Polski - tam czesto szukaja jakichs grafikow, moze uzyja kiedys.

No teraz jest ciężko, ale licze na to, że do września informacja o tym rozejdzie się i przekażenie informacje o takiej możliwości w firmach w których pracujecie - lub nawet jeśli sami szukacie kogoś do współpracy zrobicie jak @SWRSC :
 

https://jobs.max3d.pl/company/luminance-q3lqmkc2i-warsaw/  💚

Tak to mniej więcej wygląda. Na ten moment nawet możecie profile założyć (za darmo), a ogłoszenia dodać jak będą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wraniak napisał:

O super że taka strona powstała 😄
Właśnie szukam swojej pierwszej pracy w gamedevie, może się uda tam znaleźć 

Dzięki. Liczę na otwarcie rynku. Na razie jak widać sytuacja jest jaka jest, ale też wakacje. Staram się pisać do firm z gamedev'u. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności