Skocz do zawartości

Traktor


benton

Rekomendowane odpowiedzi

marek-rotko-1.jpg?1724100173

 

co to się stało z grafiką 3d? wszyscy odpadli? ogłoszenia o pracę są na bieżąco, ciągle nowe, więc branża chyba jakoś tam żyje. ja po trzyletniej przerwie postaram się wrócić do tego biznesu.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom materiały niemal wszystkie do poprawy. Wszystko się świci jak psu ja**a. 
O oświetleniu sceny wspominać nie ma co, jak na razie. Bo w sumie nie ma tu sceny.
Dosmaruj tam coś.... model wygląda przyzwoicie choć nie znam sie tak dobrze na maszynach rolniczych nowszej ery i wiedza na ich temat kończy się gdzieś na Ursusie C-330. Każdy rolnik na mojej wsi miał niemal takiego. Potem sie to zrobiło duże, nieporęczne na małe pola i ludzie zaprzestali własnych upraw 😞 No i Ursusa na wyprzedali itd. 😞 
Opisz co to za maszyna. Czy to model na zamówienie czy bryła na model do sklejania? Czy jak? 🙂 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model powstał na zlecenie firmy od gier komputerowych z torunia w 2018 r. już zapomniałem jak się model tego traktora nazywał (jakiś niemiecki), nawet zapomniałem jak się gra nazywała, ale był to farming symulator z połączeniem simsów, firma się nazywała umeo. wykonałem wariant high poly, który prezentuję, jak i low poly do gameplayu. dach był modelowany z mesh fusion. co do materiałów, to nic nie zmieniałem, bo spodobało mi się, że w cycles model ma te wszystkie refleksy w stylu takim jak w modo, tylko że w blenderze wyszło to bardziej prawidłowo, w sensie, że w modo ta hdr-ka wykrzywiała się niezrozumiale i rezultaty na renderingu to byłą loteria.

nie zawsze robię scenę do modelu, lubię po prostu wyizolowany model bez kontekstu otoczenia, bo to niekiedy jest drugie tyle roboty i podoba mi się ten styl studyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mortom piękny przeskok z Ursusa330 na kobiece tyłki 😄 Aż mi się przypomniało jak ze 20 lat temu widziałem film promocyjny jakiegoś polskiego producenta opryskiwaczy, podpięte były właśnie to takich ciągników ursus 330 czy podobnych a obok nich skąpo odziane hostessy się na nich wieszały jak na pokazach samochodowych a nawet bardziej 😄 Szkoda, że wtedy youtube nie był tak popularny jeśli w ogóle istniał bo taka perełka by się zapisała na dłużej na kartach internetowej historii 🙂 

A w teledysku widać, że to były zupełnie inne czasy, tam te "wielekie" tyłki to teraz 2 stopnień anoreksji chyba, szczególnie w stanach 🙂 

  • Sad 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Destroyer Kobiece tyłki i Ursus 330, to niemal tak samo dobre połączenie jak kajmaka z wafelkiem 🙂 Albo chocosticka z cieplusim mleczkiem 😋

No ale fakt teledysk mocno ukazuje zmiany jakie nastały przez te 20 lat 😞 Jak dla mnie te z teledysku to takie kanoniczne ładne kształty ani trochę za duże. No ale to już kwestia gustu 🙂 

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, no teraz taka artystka PO zrzuceniu kilogramow wyglada jak tamte 2-3 razem wziete.

Lizzo-Weight-Loss-Before-and-After-Photo

wczoraj mnie postanowil internet uraczyc posrod newsow tym niezwykle waznym wydarzeniem gdzie niejaka Lizzy, Lizzo, Lizz-something bardzo schudla.
F hell...

Edytowane przez Nezumi
  • bogactwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi Ja tam większej różnicy nie widzę 😜 Po za tym, że na tym zdjęciu po lewej ta pani musi mieć jakieś 5 warstw bielizny kształtującej tłuszczyk aby nie było fałdek 😄 

I znowu offtopujemy xD Wątek o ciągniku a my tu sobie gadamy o kształcie tyłków kobiecych... 😄 Typical on max3d 🙂 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności