Skocz do zawartości

Pojazd 3d:custom Hot rod


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No ma być mało scenka z założenia miała być bardzo ciemna (miało to wyglądać jak jakaś stacja napraw w meksyku :P tyle, że w nocy)No a za wrakiem planowałem drzewko tyle, że całe suche bez żadnych tam liści czy czegoś.Tak więc już nie wiem jak to oświetlić, ale chce rzeby było ciemno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No malutki update. Dodałem zwoje drutu na oponie (chociaż chyba nawet tego nie widać ) No i narazie taki prowizoryczny dystrybutor (wogóle to pasuje do tej scenki)Nie patrzcie się na wąż :) Zapomniałem dać ms :) No i czy będzie dobrze jak dam ztary popękany neonowy napis GARAGE??:)No a napewno dodam mapke podartą i poprzypalaną na ścianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No udało się :) Mam pytanko: samochód miał stać w scence w tych tam niby drzwiach ale jak go tam ustawie to zasłonie prawie całą scene :( Ma ktos jakieś pomysły jak go tam ustawić żeby wyglądało dobrze ??? Z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( ni będzie scenki :( nie będzie nic bo własnie siadła mi partycja gdzie miałem Max'a :( i nie zostało nic :( Próby odzyskania trwały ponad 2 godz niby dało rade, ale przy próbie uruchomienia występował błąd :( Ech no trudno, jestem ostro wqr***** GRRRRRRRRRR :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stracona W-wa nie dawała mi spokoju więc stwierdziłem, że srobie znowu Wa-we tym razem sedana, ale tez nie oryginalną tylko cos w stylu HOT ;) Daje efek dzisiejszej pracy.Na masce z przodu i klapie z tyłu będą jeszcze przetłoczenia no i może dodam jeszcze jakieś chromy, aha no i nie ma progu bo.....miało nie być. Prosiłbym o k&k :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

no super

FAJNIE że wracasz z Hot Rodem Warszawką

to wielki Come Back Jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty :D Jak dziś będzie czas to conieco poprawie :) lpshinoda nie wiem jak będzie ze "sprzętem" a tak wogóle to masz może jakieś pomysły na zabudowe audio :> ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do wniosku, że zrobie wawke hot, a pźniej jak czas pozwoli to oryginał i postawie je obok siebie ;) A tu daje renderki lekko poprawionej ( lekko poprawiona sitka w paru miejscach, światła i przetłoczenia, tylko zastanawiam się czy je zostawić??)Aha przednia szyba jest do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze ze powróciłeś do tego tematu, ale do rzeczy. Jeżeli zamierzasz wykonać 2 modele to zacząłbym od oryginału, przynajmniej zrobiłbym zarys, a później przeróbka. Mógłbyś uzyskać efekt ze hod rod rzeczywiście powstał z Warszawy. Teraz bryła za bardzo odbiega od oryginału. Po za tym jestem za i czekam na więcej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moon73 tak miałem zrobić :) MIałem zacząć od oryginału tyle, że nie miałem printów i zaczołęm robić zgłowy (jak dostałem printy to powyższy model był już w takiej postaci, wi,ęc stwierdziłem, że nie warto go kasować i robić od początku, więć dokończe ten i zabiore się za wawke oryginał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis sobie troszke porobiłem, popoprawiałem i wyszło coś takiego :D Felgi albo takie zostaną, albo je jeszcze troszkę dopracuje, poprawie, ale prawie napewno zostaną "pełne"(troszeczkę kiepska jakość, natępne postaram się dawac lepsze :) Aha no i tylna felga ma juz mniejszy rant (w sumie nie był tak wielki jak wydaje się na renderach :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To co mnie najbardziej razi to przód, tzn maska zaczyna się za ostro, zaokrąglij ja. Jeżeli chodzi o lampy przednie to nie jestem pierwszy, który zawraca na to uwagę, ale są bynajmniej dziwne. Co do kół, to do pełnych felg dałbym baloniaste opony z białym paskiem, nisko profilowe znacznie lepiej pasują do alufelg. Oczywiście to Twój concept więc zrobisz po swojemu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak:

1. Swiatła hmmm nie wiem mi się podobają :0

2.Ostrość maski jest taka przez to, że znów podzieliłem samochodzik na dwie części ;)

3.Koła tzn opony są tak tylko narazie bo te co tu widać to wogóle nie są moje :), a nie wiem jakie jeszcze będą. Dzięki za porady i komenty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIELOT-->światła postaram się poprawić(a jak mi się spodobaja to takie juz zostawie) :D. Z baraku czasu i "lekkieg" przemęczenia zaczołem sobie mysleć nad scenką do wawki i wyszło coś takiego (jakieś 2-3 godz.) W sumie narazie to prawie same box'y ;P . Dzięki za komentarze i chciałbym usłyszeć coś na temat scenki ;) Jakieś propozycje?? (aha scenka to miała być jakaś mieścina na Cubie albo czymś takim, totalna dziura czyt. melina ;), ale bardziej wyszedł jakiś SALOON ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm teraz tak patrze to mi sie caly przod nie podoba:D:D taki jakis krzywy i dziwny:)

ale ogolnie bardzo fajnie

Ech to ja juz nie wiem jak was zadowolić ;) Mi się przód podoba, a krzywy może troszeczke jest postaram się jeszcze dopracować siateczke :D

 

KOME--> co do tej ostrości to jest taki ostry dlatego, że nie są połączone połówki (bo grzebie teraz w srodku i połącze później :) I tak wogóle to dzięki

:) Wszystkim za komenty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scenka bardzo fajna tylko coś dziwnego ci się dzieje z płytkami chodnikowymi :P troche przesadziłeś z ich nierównością :]

no i ta ostra linia na masce chyba jest za ostra w porównaniu do reszty auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panie kolego zaczyna co sie dziac :) wpadalem tu czasem ale jakos sam blaszak domnie nieprzemawial widze ze scena sie rozwija :) zaczyna mi sie podobac :) co misie nie podoba to to ze chodznik ciut chya za bardzo rozwalony zrobiles jakby od spodu korzenie drzew go wybily .. teraz tylko ladna texturka i klimacik bedzie naprawce ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pomęczyłem texturki ( wyszło tak jak widac ) Do poprawy jeszcze (z tego co ja widze ;) Pare desek. chodnik, ulica, i troszeczkę tex środkowego budynku. Prawie wszystkie texturki zrobione ze zdjątek, które zrobiłem z kumplem ( i wielki dzia mu za to :D) Co jeszcze poprawić zmienić ( prócz tego co już mówiłem ;)??? No i dzięki za komenty rady i krytyke i zapraszam częściej do mojego wątku, aby mi pomóc :D A renderk tutaj http://img126.exs.cx/my.php?loc=img126&image=aa3sg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód zasadniczo mnie nie interesuje;) - ale cegieł w nadprożach (chodzi o odsłonięte cegły nad bramą) tak się nie układa, bo osłabiło by to konstrukcję budynku. Nad bramą umieść je w pionowo w jednym rzędzie. Mógłbyś też pokrzywić / połamać / pokruszyć elementy budynku i chodnika - bo mimo tekstur krzyczą swoją idealną prostolinijnością.

Jednak w tej chwili najsłabszym elementem całego obrazka jest samochód, a właściwie jego zabawkowy wygląd głównie z powodu fatalnego materiału lakieru.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady MAREG :D postaram się to poprawić :) jak czas pozwoli. A co do mat samochodu to wiem ;P jakoś tak yszło (chyba spróbuje zrobić bardziej matowy materiał może to pomoże??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różowa droga, dziwnie to wygląda, poza tym znak nad samochodem jest jeszcze nie oteksturowany, tyle ode mnie

 

pozdro

 

Ech chyba nieuwaznie przęglądałeś ten wątek ;) Nad droga praacuje (no tak wogóle to pracuje nad wszystkim jak czas pozwoli :D) Ogólnie wszystkie texturki moga jeszcze ulec zmianie jak wpadne na coś ciekawszego :) A tu daje dzisiejsze walki z tex :) http://img107.exs.cx/my.php?loc=img107&image=aa9ky.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łeeeee ....... czemu to take różowe ??????

wedłóg mnie to powinno wyglądać tak:

kolor budynku na pierwsyzym planie powinien być ciemny żółty albo żółto-pomarańczowy,

asfalt sugerował bym jednak w standardowym kolorku,

jeśli się uparłeś to możesz zrobić różowy chodnik (jak np w miami beach),

samochód bym tu widział w kolorku czarnym z czerwono-żółtymi płomieniami,

dodatkowo jakieś porozwalane papiery i gazety,

i koniecznie mocne słoneczko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zięki JAVOR postaram się poprawić ten budyneczek faktycznie lepszy chyba będzie żóły albo jakiś wpadający w zółty :) Asfalt różowy--->tak jak mówi tex jeszcze powstaje :) zmieni się. Gazety i papiery hmm no no to też wydaje się ambitne. Dodam jeszcze chyba na ulicy studzienke???? Czy lepiej nie??? Hmm samochód to fakt też myślałem nadd płonieniami i kolorem czarnym matowy (tylko ciekawe cz uda mi się to zrobić ;P) Czekam na jakiąś pomoc co do scenki :) Aha no i z oświtlenia też jestem zielony :( Narazie jest tu tylko skylight ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności