Skocz do zawartości

Postac 3d: Pies


Kryniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bardzo fajny, a jakie ma poczciwe i wierne oczyska! Wielkie brawa za pomysł! Wykonanie również przyjemne dla oka.

 

Oczy są świetne -> normalnie mają coś z ............... Tommy Lee Jonnesa miało być :)) Tymbardziej praca z takim (ukrytym) charakterem mi się podoba!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe super hehehe.

No nie mogę siedzę przed tym monitorem i zara sie zleje ze śmiechu. Spójrzcie tylko na jego wyraz twarzy hehehe. Naprawde BARDZO mi się podoba :) Może technicznie nie jest cudem 3D ale jest bardzo śmieszny i przyjemny. Brawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki tam spatolony? Rewelacja pełną gębą - gratuluję pomysłu... nareszcie widzę tu jakieś nierealistyczne (to jest komplement) pracki! W końcu programy 3d służą głównie do.... (tutaj niektórzy "kopiści" mogą się zdziwić) ukazywania swoich fantazyjnych i abstrakcyjnych marzeń, tego czego nie można pokazać w szarym, otaczającym nas świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie cos brzydkiego bez pomyslu zalane meszmutem o. nie podoba mi sie, nie chcial bym takiego. nie ma w tym zadnych cech psa. procz tego ze pies ma takze oczy, paszcze i uszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności