Skocz do zawartości

Living dead : The lost war (SKOŃCZONE)


sith_LORD

Rekomendowane odpowiedzi

hej Sith [piwo] wyluzuj troche [piwo] no nie mozna tyle przy kompie siedziec hehe, co do moterialów no to sam widzisz ze nie tylko ja mialem uwagi,

a tak powaznie, to jesli to rzeczywiscie skanowales to ci zajebiscie wyszlo, jestem ciekaw jak to uzyskales ze nie widac przerw miedzy zeskanowanymi fragmentami, no bo chyba nie skanowales CAŁEJ kurtki tylko fragment, a potem pewnie on sie powielił na całą powierzchnie...

aha co to są w te shadery w MAXie? ja chyba w moim 2.5 tego nie widzialem, jakies textury? (to chyba nie to co Pixel i Vertex Shadery w najnowszych akceleratorkach 3D ???? : ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 433
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chyba rzeczywiście muszęwyluzować..ale WBREW mojej woli..

 

dzisiaj rano jak codzieńspokokojnie odpalam sobie mojego kompa..chodzi chodzi az tu nagle pyk...(wiesz mistic wiatraki na chipsecie są potrzebne..nie wystarczy radiator

 

właśnie wracam z serwisu i wyglada na to że płytęgłównąwymienićbędę musiał...w każdym razie dzisiaj update`u nie ma się co spodziewać cholera.....

 

szlak mnie trafia...[no]:mad::mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do tekstury to chyba za bardzo się jednak pospieszyłem...oczywiście zamierzam ją jeszce zmienić, tą tak wstępnie dałem... tak więc po modelowaniu wezmę do serca WASZE UWAGI..ALE JAK NA RAZIE TO JESTEM UDUPIO...Y[urwanie glowy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko... Wez kartke, aparat, dopracuj detale, przemysl sobie teksturki i szaderki, kolorystyke, otoczenie, itp... Jak dostaniesz komputer z serwisu to Cie rozniesie :)) A i na jakosci zyzkasz :)

 

Czasami dobrze sobie od projektu odpoczac. Ja np.: Robie swoj model tylko w weekendy. W ciagu tygodnia moge rozwazyc mase nowych rozwiazan, ktore ciagle mi przychodza do glowy !! Mi to bardzo pomaga i sprawia, ze wszystko wyglada na bardzie przemyslane, zaplanowane i ze cos jest w tym miejscu bo wlasnie tam jest tego miejsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oh siet, Sith, to nie dali ci ostatnio z serwisu (znaczy wtedy jak miales zastepczego ECSa) asusa z wiatrakiem? co radiator ci tam wlepili? o qrde, no jak chipset sie sfajczył to plyta glowna is dead. szczerze współczuje....

PS. ja mam tylko radiator, i temperaturki są OK, a jest poza tym cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko sith, tak to juz jest z blaszakami, mozesz w miedzyczasie zrobic np rysowane tekstury, albo nie wiem jakies inne rzeczy do postaci o ktorych normalnie bys nie pomyslal siedzac przed komputerem... nie wiem ale czasami jak sie dzieja takie akcje to trzeba na przekor - nie wkorwiac sie tylko zrobic cos co moze sie przydac:D taka dezajnerska rada :)) [rotfl] mam nadzieje ze komputer z serwisu szybko wroci i nie bawem zobacze nowe rendery... trzymam kciuki !ps. nie bede juz chwalil modelu - bo to mi juz sie znudziło :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooooooo, Sith, pomóc to ja Ci z kośćmi nie pomogę..... ale z chęcią skorzystam z tego co się dowiesz bo idę za Tobą..... jeszcze kilka dni dzieli mnie z tym poczynaniem i niebawem też zacznę zbierać informacje.... Wiesz, Conq to pomocny facet! Może warto zgłosić się do niego!

 

acha, i najważniejsze: gratulacje Tobie za Twoje nieziemskie umiejętności i odwagę, wręczyłabym jakiś order ale...... no właśnie! Szkoda że Wszyscy nie siedzimy w jednym studio projektowym 3d. Ale byśmy pojechali! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Pablo..Tobie równiż Pazzi[piwo]

 

ok..a na koniec dłuuugiej nocy wysyłam najnowsze rendery...

 

jakoś w końcu poradziłem sobie kośćmi...

miałem trochęproblemów z kurtką..ale myślę że jestem jużna dobrej drodze i najgorsze za mną..muszęna niej dokonaćjeszce kilka retuszów.. ustawiłem mojego bohatera w pozycji którą przyjmie przykońcowym renderze... prowizorycznie wstawiłem mu flagę(muszę ją oczywiście porządnie wykonać i namalować obraz który będzie się na niej znajdował...a pod lewą ręką umieszczę jeszcze broń (takie latające kulki które zakręcają się wokól napastnika...)na ciele umieciłem już bioporty ..jak jużwstawię chłopka na CHODZIK to podepnę do nich kable...a zmieniłem jeszce okulary...zarówno kolor jak i kształt...teraz są podobne do tych które nosił Dracula w Draculi F.F.Copoli(takie owalne skierowane w dół)jutro zrobię render bo dziś jużsiły nie mam....

 

plany na jutro to połączyć chłopka z chodzikiem i upgrade`ować sam chodzik...po tym jak go sobie dokładnie obejrzałem wprowadzę trochę modyfikacji...

 

no i trzeba się zaraz brać za teksturowanie i oświetlenie,,zostało 10 dni... uff mam nadziejęże zdążę dobra dobranocka[ziewa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz Phantom już budując model starałem się właśnie w takiej pozie go umieścić..no..może lewa ręka troszkę niżej...zwróc uwagę na pierwsze szkice projektowe na ktorych te postacie są \"wypięte\", odchylone właśnie w ten sposób (drugi szkic na pierwszej stronie)....

 

ale dziękuję za uwagę[piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok chłopaki przesyłam tylko zrzuty ekranyu na razie ze wstępnego połączenie chlopka z chodzikiem

jak już powiedziałem chodzi k trochę będęmusiał dopasować do mojego bohatera..tutaj przesyłam bez żadnych przeróbek..potem będzie na pewno coś więcej

strasznie dziś zajęty byłem więc na rendery do piero do wieczora musimy poczekać....ale na razie to co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się twój styl :), tylko jest parę szczegółów... Jak ogon, który z niewiadomych przyczyn jest owłosiony (nielogiczne), mięśnie brzucha napompowane... Takie tam pierdułki.

 

Ogólnie możesz się włączyć w ostateczną bitwę o zwycięstwo, więc nie zwalniaj tempa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boms...teksturki starm siępodniszcone zrobić(w końcu to nie jest chodzik który wyszedł prosto z fabryki..

 

Dziękuję Gotham...Twoje słowa dają mi siłę do przebycia tych \"ostatnich stu metrów długiego maratonu...\"mam nadzieję że nie popuszczęi wytrwam.......co do Twoich uwag..wiem że nie dobrze jest za wszelką cenębronić swojego*tylko dla zasady), ale u mnie tak nie jest..jak jużwcześniej gdzieś napisałem chciałem żeby model był troszkęprzerysowany , komiksowy , był pewnym nawiązaniem do moich rysunków ..nie koniecznie anatomicznych(nienaturalne wygięcia, proporcje mięśni itd.którye do ludzkiego ciała nie koniecznie mają się za dobrze, jednak moim zdaniem i z pełnym zamierzeniem nadają mojemu bohaterowi indywidualny charakter(ja sam jestem fascynatem Simon`a Bisley`a który jest mistrzem a-anatomi...)

 

co do włosków chciałem żeby ogon był pomieszniem ogonu dinozaura (raptor) z ogonem szczura... poczekajmy aż nałożę tekstury wtedy jeszce raz przemyślę sprawę włosów...

 

Kłobuc co do ujęcia to jak się wczoraj dowiedziałem mająbyć 4..postaram się wybrać coś dobrego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model mi sie bardzo podoba, ale kilka uwag

- sylwetka jest strasznie napieta- jest jakby odgięta do tyłu.

- mi sie podoba pomysl z owłosionym ogonem ,ale dalbym dluzsze włosy, tak ,ze by dokladnie przykrywaly skóre ogona.

dopracuj szczegóły i miejsły w tych ostatnich 100 metrach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok..dzisiaj niwielki update..zrobiłem flagę..trochę zmieniłem jej charakter..ale chyba pasuje....tekstura na niej jest tylko wstępna..jeszce ją zarobie..(będzie tam jakiś Herb..czy coś w tym stylu..a na razie update ( a i jeszce ejj ruch na wietrze opracować muszę jakiś)

 

chodzika i ludzika nie ruszyłem..oni są w następnej kolejności(tzn. teraz zajmę się ich połączeniem i podpięciem bioportów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe...ale chyba wolałem bo z flagą...i chyba większe pole do popisu miał byś nad texturką do flagi nish do tego co teraz jest :D ale gdybyś ten mashcik zrobił jakiś mocniejszy...może nawet metalowy...ciekawiej by to wyglądało...

 

ale ty mash swój koncept...robisz go świetnie więc nie odzywam się...:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za uwagi...co do flagi ..to chyba rzeczywiście zmienię maszt..co prawda chiałem żeby był w całości z drewna...ale ten wygląda jakby przy mocniejszym podmuchu wiatru zaraz miał się rozlecieć...dozbroję go jakimiś metalowymi elementami jak polaecał Phantom.... a samo płótno na fladze...spoko spoko jak juowiedziałem jak już zajmę się teksturkami to co śkonkretnego postaram się wymyślić

to co jest teraz to tylko tak na chwilężeby pustego materiału nie walić..

 

Płaska klata?Sharp czy widziałeś rendery tego faceta z boku parę stron wcześniej..jeszce bez kurtki...od tego czasu w klacie nic nie zmieniałem a tam raczej nie budowałem jej płaskiej, ale może to wina cienia od kołnieża kórtki..następnym razem postaram się spróbować inne oświetlenie..chodź już z tym najzwyklejszym renderuję jeden obrazek ok.30-40 min.(config. athlon 2000 xp położony na asusie z 786 ram +gforce 2 gts pro 64 MB DDR) no ale i tak zamieżam to światło do końcowych renderów podrasować ajakieś bounces walnąć i jeszce trochę opcjami się pobawić....żeby wyciągnąć zbrazila to na ile potrafię....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszce raz dziękuję za wszystkie posty ...i mam prośbę jeśli ktośzna sięna brazilu to proszę o zgłszenie się do mnie..byłbym wdzięczny ..jeszce nie do końca potrafię osiągnąć równowagę między szybkością i efektami bądź też jakością renderingu...z poszkodowaniem duuużym dla szybkości..to wciąż dla mnie taka cienka czerwona linia...aha i jeszce jendno czy brazil z włączonąopcją DOF nie obsługuje shag`a czy trzeba coś włączyć?[piwo][piwo]

 

dobra idę spać z czasem corz gorzej a przede mną tużprzed końcem bitwy dwa ciężkie egzaminy czekają i będzie trzeba sobie wynegocjować troszki czasu jaoś...[ziewa][ziewa][dresik]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..nie będę orginalna: mi też podobała się pierwsza flaga!...miała, (jakby to ująć?), więcej \"polotu\"?

była większa! może dlatego i materiał jakby z dalekiego wsch.....trochę klimatem nie pasuje.....(DLA MNIE)może to jakieś założenie ale tłumaczysz że jeszcze zmienisz.....WIERZĘ W CIEBIE!!!...Do tej pory dałeś takie powody aby posiadać własne pole bitwy[mruga]

Czekam, bardzo jestem ciekawa jak będzie wyglądał z texturkami....to chyba niebawem?

POWODZENIA NA EGZAMINACH !

...nie zapomnij też zabrać dziewczyny na spacer(na zewnątrz świeci słońce!)

[rotfl2]

POWODZENIA.......trzymam kciuki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pazzi dziękuję za odwiedziny..i słowa wsparcia... ok...pokaże teraz mniej więcej końcowy układ postaci..od jutra biorę się za teksturowanie...w między czasie dorzucę jeszce parę deali związanych z chodfzzikiem...co do flag..to samo płótno oczywiście zmieni swój wizerunek..zamierzam coś namalować..ale co do jej budowy..to od wersji którą teraz podam niezmieni się ona znacznie..jak mi przyjdą do głowy jakieśmetalowe elementy to jeszce dorzucę....le ..muszę się streszcać...bo przedemną Ciężki tydzień..gdzie bitwę będę toczył nie tylko na polu 3d ale również na studiach..czeka mnie parę egzaminów[boje się]dobra dobranocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model gicior :))))) czekam na otexturowanie....a gdzie on zgubil okularki?:)))) i jesli bedzie ten sztandar w koncnowej wersji..to ez go wybrudz bardziej...aby bylo widac te jego postrzepenia...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to chyba przegiołes buahaha , ja pierdziele , WOW co moge powiedziec wiecej , czlowiek to jest hmmm to jest cos :D , nie wiem skad wziołes te wyobraznie , ale hehe tez musz sobie troche zakupic i ciepliwosci z 2 tony mis ie przyda hehe , wypasik na maxa , gratuluje , bitwa jest twarda i ostra rywalizacja panowei , to bedzie cos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, troche rzeczywiście przegiąłeś, a już chciałem się z gosciem piwa napić, a w tym stanie nie wiem czy go do jakiejkolwiek knajpy przyjmą. Troche nie pasuje mi do tej postaci ten owłosiony ogon. Od kiedy czlowiek ma taki ogon? Wiem wiem.... ale taki wielki (?!) i z tyłu (?!?!!). Mógłbyś go zrobić w stylu tych stalowych nóżek, jakiś taki solidny stalowy ogon składający się z wielu segmentów. Mieszane mam uczucia co do ogólnego wygladu tego modelu, ale odwaliłeś kawał dobrej roboty. Pozdry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SITH... model jest zajebisty, nie przyczepie sie juz do niczego, czekam na textury...

PS jak sie dowiesz czegoś więcej o tym Brazilu to się oczywiście podzielisz tą ezoterią

PS2 czy ten Brazil ma Antyaliasing? bo u mnie nie moge znaleźć takiego ustawienia (wersja Brazil V1.0.0) i kańciaste krawędzie wychodzą, poza tym jest koszmarnie wolny i jego rendery sie praktycznie nie różnią od tych na Scanlin\'ie.

PS3... kupiłeś te 512 MB Ramu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera Twojej pracy jest zupełnie odmienna od innych, umarlaków, powstających z grobu, krwawiących ....demonów....

TO MI SIĘ PODOBA! Oddycham kiedy oglądam kolejne updaty....

Warsztat też mnie zadziwia!

Kupuję kilka lekcji;)

Sith, gratuluję!

...i jeszcze tu wrócę .....[papapa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności