Skocz do zawartości

POJAZD 3D: StarWars


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oj chyba ktoś musi nadrobić lekturę http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=2625 :|

no ja mowie oczywiscie o wersji demo:P tak jest napisane w moim poscie a o ile wiem wersja demo i free sa" rozdawane" przez producentow wiec mozna ich uzywac tylko chodiz mi o to ze mi ona nie dzialala..wiem ze kiedys w dziale download byla tez wesja instalacyjna tego dema i to by bylo najlepsze..ale powtorze jeszczxe raz..ja mowie o wersji demo:)..czyli nie sa lamane zadne prawa..ale nie weim jakie ona ma ograniczenia..bo jesli tylko limit czasoowy to zaden problem..zrobi sie ghosta i jazda od nowa:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt ale co wy z tą siadką? bo naprawde panowie planeta wdł mnie jest jako obrazek a dopiero na niego naniesiony model a co do statku to czy to nie stary dobry greeble. Co do świateł i tp jesteś master...yoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modelik super, gratz... swietnie Ci sie udaly swiatelka w oknach, ale popracuj koniecznie nad jakas inna perspektywa czy tam ujeciem to pracka bedzie wypasiona!

 

MTFBWY!

 

Long Live Star Wars!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopał się topic, który powstał w czasach kiedy aktywnie uczestniczyłem w życiu forum :|...

 

Ale jeżeli coś już mam napisać to napisze: Ładne... Ale nie do końca podobne do tego filmowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie..juz myslalem ze zapomniano o tym watku:P juz moj temacik byl na 3 podstonie a tu patrze i jest na 1 stronie!! nie zamieszczalem upgrada bo myslalem ze i tak nikt juz tam nie zajrzy a tu masz ...zaspoczenie..moze sie skusze i wrzuce jakis nowy render..inne tlo i inne ulozenie kamery.no zobacze jeszcze:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się komuś wydaje że to zna to penie z kina ;)

Świetna robota George Lucas by pozazdrościł tego ISD'ka.

Nie jesteś pierwszą osobą która robi niszczyciela Imerium ale ten jest pikny. Pewnie wyląduje jako tapeta na niejednym pulpicie fana SW.

 

Niech MOC będzie z Tobą !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności