Skocz do zawartości

Living dead: Pan Kostek (Mr. Bones)


kowalski

Rekomendowane odpowiedzi

kroopson, zamieszczam parę widoków siatki miednicy (meshsmooth jest ustawiony na 1, bo tak lepiej można się zorientować jak to wyglada, bez meshsmooth siatka jest niezbyt czytelna), mam nadzieję, że Ci to choć trochę pomoże, polecam też model szkieletu człowieka wyprodukowany przz Airfixa, za 20zł (przynajmniej w Krakowie) masz dokładny 30 cm modelik (tylko trzeba go złożyć, ale to czysta przyjemność :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ze sporym poślizgiem (miała być środa, ale niestety złośliwość rzeczy martwych przeszkodziła - 1xformat, 2xreinstalacja systemu, 7xinstalacja maxa) ale jednak przedstawiam nastepny update, tak wyglądają rzuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak perspektywa, jak możecie dajcie jakiś komentarz, czy wszystko jest ok, czy też wszystko do bani (mam nadzieję, że ten ostatni warian się nie sprawdzi bo trzeci raz kręgosłupa nie chce mi się już robić :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrecz brak mi słów , na to co patrze , co do kregosłupa to mnei zatyka a co do textury powala , miednica jest konkretna poniewarz koles jest trupam kosci moze miec nie zalezni jak chce hehe i tak mu to pewnie różbnicy nie robie , miednica hmm bym lekko rozciągnał na boki , jest zabrdzo chyba zakrecona to wewnątrz , ale mozliwe ze tak wałsnie ma byc , jednbo jestem pewnien jest tak diabełnie wiele szczegółów i musiałęs sie nie niezle napracowac :)

 

Wiec ja zycze ci tylko powodzenia , and to next time

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki SiD, co do tej miednicy to ją ciągle poprawiam, wydaje mi się, że ostateczny kształ uzyska dopiero jak zrobię nogi i ułorzę staw, tak, żeby udo miało odpowiedni zakres ruchu,

Sharp co do tego czy się wyrobię, hmmm, raczej nie podejrzewam, w sprzyjających warunkach skończę model i prawdopodobnie zrobię mu bones/bipeds (jeszcze nie mam pojęcia jak to się robi) i tyle, braknie czasu na broń, zbroję i dodatki, ale mam nadzieję, że w następnej Bitwie w jakiej wezmę udział starczy mi czasu na wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... bardzo si... :)

 

szczegolnie mnie zaskoczyla taka dbalosc o szczegoly, jak koncowka odcinka szyjnego kregoslupa - czyli bodajze wachacz i kretarz... (jakos tak to sie chyba nazywalo)

 

pozdroofki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komentarze, skoro jest ok to nie będę już kręgosłupa poprawiał,

co do tego, że nie zdąrzę, hmmm, może nie będę się upierał przy tym wojowniku, tylko zrobię coś co zajmie mi mniej czasu, tak, żeby skończyć do 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkielet prawie wiernie odzwierciedliłeś...jeżeli o to chodziło to wielkie gratulacje!

...i co dalej?

...co z Twoim wojownikiem?

Będzie kolejnym wychodzącym z grobu?

A może jakiś szkic? ........bo nie ma się do czego przyczepić!;)

 

POWODZENIA

[mruga]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pazzi, no cóż, mam problem bo wojownika nie zdąże skończyć (nie miał wychodzić z grobu, myślałem już o jakimś ogorzałym wojaku), co do szkicu to na razie nie dam rady niczego zamieścić (strasznie rysuję, więc i tak mała strata) bo skaner pożyczyłem i jeszcze przez miesiąc co najmniej nie wróci,

zamiast wojownika może zrobię plakatową postać w stylu Wuja Sama (z tekstami w stylu Wujek Kostek Cię potrzebuje, dołącz do armii nieumarłych, etc) vide dołączony rysunek, mam tylko problem z włosami - za nic nie chcą się ułorzyć tak jak trzeba,

drugi pomysł to postać w stylu hipisa ze skrętem w zębach i dymkiem ukłdającym się w kształ liścia roślinki (:) ),

ile z tego wyjdzie, nie wiem na razie, skończę model to zacznę coś bardziej próbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no szkielecik mnie z kazdym razem powala hehe ramie jest extra , masz dobre materiały anatomiczne hehe bo jak lustro te kosci wygladają :)

 

dawaj reszte czekam na wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, Pablo obiecuję, że nastepny update będzie z całokształem postaci (bez głowy bo mam tylko połówkę - jeszcze ją będę przerabiał więc nie łącze jeszcze - ale to co bedę miał tak przynajmniej w 90% gotowe złorzę do kupy), tylko gdzieś tak miedzy piątkiem, a niedzielą dam radę dopiero to zrobić bo mam kolejny zjazd na uczelni i muszę się trochę do niego przygotować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, udało mi sie wygospodarować kilka godzin i wcześniej niż planowałem skończyłem łączyć wszystkie elementy, które jak dotąd są w miarę gotowe, niestety, nie jest to jeszcze finalna wersja postaci, liczę, że mnie wspomorzecie i wytkniecie błędy (bo ja już chyba straciłem odiektywizm - za długo nad tym siedzę), jak na razie wydaje mi się, że klatka piersiowa jest trochę za mała w stosunku do reszty, oraz coś nie gra z rzepką i stawem kolanowym (w następnym posie zamieszczę dokładniejsze rendery nogi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, rzeczywiście coś jest nie tak z tym przedramieniem, muszę to dopracować, chociaż mam taki problem, że używałe referencji z różnych źródeł i przy składaniu postaci okazało się, że było to jak składanie jednego szkieletu z kości różnych ludzi więc muszę teraz trochę ponaginać kości w różnych punktach, żeby do siebie pasowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie uda mi się już nic więcej zrobić przed końcem Bitwy :(, pozostaje mi więc tylko podziękować wszystkim, którzy pomogli mi przy mojej bitwie, życzę Wam powodzenia w waszych bitwach [heej]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej nooo dlaczego konczysz??? przecierz dobrez Ci idize :(...nie pisz takich rezczy tylko wal uptady:)))

 

a jesli chodzi o komentarz.....

 

to cos ze stopa jest nie tak...tzn sa za dlugie palce...i cala ta stopa jest za dluga...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleeee mnie teraz stary wkurzyless wee ja mam do d** prace ale sie nie poddaje , weź , co ty odwalasz , tyle razem jzu przeslzismy a ty teraz sie wycofujesz , moze chociasz podasz konkrretna wymówke, matura , wyjezdzasz, sraciłes , rece , nie widomy jestes, komp ci siadł , moze powiesz DLACZEGO sie wycofujeszz , achaa chyba ze tchurzszysz i sie poddajesz ( podburzam zeby goscia wkurzyc ) , Daj spokuj nie patrz na innych wez sie za swoją bitwe bo to jest wasznee i dla ciebie i tak samo dla mnie , wiecej updatów , nie denerój mnie ja czekam na kojene rendery , NIe mozesz mnie zawiesz i nie chce słyszec ( ani czytać ) ze rezygnujeszz ,

 

Mam nadzieje ze zrozumiałes , a teraz bierz sie kurde do roboty !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż tak się nieszczęśliwie złożyło, że nie mam teraz wogóle czasu na dokończenie pracy (strasznie tego żałuję bo jednak poświęciłem na nią sporo czasu), co do powodów to chodzi głównie o uczelnię (sesja miała mi się zacząć 1 lipca, niestety wykładowcy mają jakieś plany na wakacje i poprzenosili egzaminy tak, że sesja zacznie się 23 maja i do 5 czerwca mam już zaplanowane 4 egzaminy - w tym dwa super ciężkie :( ), od poniedziałku zaczynam pracę, do końca czerwca mam napisać dwa rozdziały pracy magisterskiej .....

w skrócie to tyle, wszystkiego tego się w ten weekend dowiedziałem, żeby się wyrobić w Bitwie musiałbym więc rzucić spanie lub wypisać się ze studiów

 

właśnie zobaczyłm Twój komentarz SiD, powody masz opisane wyżej, co do Pana Kostka to napewno go skończę (jak tego nie zrobię to mam prze***** u znajomych), ale dam radę gdzieś dopiero w lipcu,

co do tego, że inni mają lepsze prace, cóż pozostaje mi tylko im pogratulować, to moja pierwsza praca w maxie, robię ją (w ramach Bitwy) po to, żeby się nauczyć maxa, a nie dla laurów, nie ma jednak teraz nawet godziny wolnego czasu dziennie i nie uda mi się jej dokończyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to mówiec ale jestem osobą która ciebie rozumiem , wiem coto znaczy napur nauki , hmm No cóż moge powiedziec , wiecej ....

Życze ci przyjecielu duszo szczescia i powodzenia na egzaminch abys je zdał i wrócił tu dokonczyc swoją bitwe .... bede przy tobie az do koncą ( to znaczy dopuki bede miał kontkat z netem hihi )

 

Nie martw sie bardzo dobrzr jeszcze zoabczysz , jezlei nie teraz dokonczyc to kiedsy ale warunek jest jeden , Masz to skonczyc hehehe

 

Gratulacje dotychczasowych osiagniec , i powodzenia next time , trzymam za ciebie ....... :D

 

[piwo] [piwo] [piwo] - Powszytkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale szkoda! ....dołączyłam do Ciebie więc stres sesji przeżyjemy razem!

Bardzo dobrze Ci szło!... i żałuję....

Życzę powodzenia na egzaminach,...

i mam nadzieję że skończysz kiedyś tę pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, udało mi się wykroić trochę czasu i doprowadzić do ładu jakoś te wszystkie części szkieletu jakie dotąd zrobiłem (mam nadzieję, że kolejny update zrobię najpóźniej około 10 czerwca)

 

 

mam jednak pytanie do moderatorów - w jaki sposób mogę kontyułować tę pracę w następnej Bitwie? muszę po jej rozpoczeciu utworzyć nowy temat np: Bezkresna przestrzeń: Pan Kostek, czy też mój temat pozostanie w bitwie i wystarczy, że będę po prostu wrzucał kolejne update?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Fajnie ze konczysz projekt[piwo]

Czaszka wyglada groznie :-)

To pekniecie nad okiem jest celowe? -cos tam mi nie gra jakby zabardzo \"wyszlifowane\"

Jesli to czlowiek to nie powinien miec chyba

takich klow :)

A do reszty szkieletu wydaje mi sie ze kosci biodrowe

sa za cienkie.

PS A brakuje ci chyba zuchwy a nie kosci szczeki :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hunter przyznaję, że we wszystkim masz rację. To peknięcie czaszki jest nie dopracowane jeszcze. Praktycznie tylko ono jeszcze zostało do dorobienia (i żuchwa :) ). Co do kłów, hmm, to raczej nie będzie człowiek, albo inaczej - człowiek z poprawkami. Na kości miednicy (a właściwie ich krawędzi rzeczywiście są za ciękie), nie zwróciłem wcześniej uwagi, ale teraz poprawię. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności