Skocz do zawartości

Wrazenia po sylwestrze


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Myslalem, ze impra sie nie uda:

- z 11 osob, ktore mialy sie stawic na sylwka, przyszlo tylko 5 :S,

- 2 osoby przygarnalem ;) - przyniesli 'wejsciowke' [0,5l ;)] to luzik

Ogolnie wypas :), kolega po 10 min wylal szampan na podloge i nowy dywanik mamusi hehe ;) [dobrze, ze szybko wytarl ... soba ;)]. Za malo jednak napojow wyskokowych kupilem, ale bylo git ^^. Dzisiaj moze powtorka ;). Pzdr :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my w tym roku mamy maraton ...od czwartku wolna chata ..i tak nadal

jeszcze siedzi kilka osób ... chodz juz spokojnie jest...i wszystko jest na fotach !!

imo 240 zdjec mowi samo za siebie ...

Ogolnie super ..choc w domu juz imprez nie robie ;p

cu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester kończy się występem duetu kumpli o 5 nad ranem, z których jeden do zdarcia gardła 'śpiewa' przyszłej żonie 'serenadę', a potem we dwóch w rytm jakiejś melodii odstawiają taki freestyle jakiego w życiu ne słyszałem, ściągając pod drzwi wyluzowanych strażników miejskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale była balanga!!! Normalnie sobie obejrzałem po raz 100 „Zabójczą Broń” popijając herbatkę z cytrynką a potem sobie normalnie przeglądałem forum a na 40 min przed północą, teraz uwaga będzie najlepsze, w ramach walki z kalectwem sobie poćwiczyłem!! To było coś!! Potem 24, stuknąłem się kielichem z rodziną (oczywiście była to woda mineralna niegazowana bo alkoholu nie pijam), zrobiłem parę fotek z okna bo nie chciało mi się schodzić na dół (zresztą byłem już w piżamie) i w zasadzie poszedłem o 1 w nocy spać.

Tego sylwestra będę pamiętać do końca życia, tak się ubawiłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo...mialem podobnie jak Batou, tyle ze zamiast wody mineralnej byl szampan, hehe, jakos specjalnie nie jara mnie rzucanie petard i tym podobne, wole byc w roli obserwatora...ale nie narzekam bylo przyjemnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pffffff... a ja tam nie wiem, bylo git, po absyncie fajne jazdy sa, zreszta.. np. wiem ze byla jakas taksowka, ale koloru to wam nie powiem jakiego, ogolnie to mnie sylwester trwal 4 dni... z czego w ostatnim to kiedy juz pilem wodke z gwinta jak soczek to zaczalem sie zastanawiac... znaczy rano dopiero... aaa i przed kompem tez siedzialem, w sumie to obok, bo wyjmowalem swoj hdd co to na ktorym muze przynioslem do znajomka, niestety omsknal mnie sie i spadl z 1,5m na beton, ...dziala... nawet byl plan w pewnym momencie isc na rynek co tam sie dzieje zobaczyc, niestety nagle zorientowalem sie ze jest 2, ...a czego nie lubie? ...ja zawsze dam kase jak ktos z kumpli idzie do sklepu dokupic alkohol... ...pisalem juz ze polecam absynt?... no tymszacem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to miałem dopiero zabawe włożyłem do butelki ogromną rakiete (jedna kosztuje 45zł) i ja podpaliłem odeszłem na 5 metrów od niej i nie wiem do tej pory dlaczego nie wystartowała jakby była przyklejona do czegoś i wybuchła na ziemii. Na szczęście mi nic się nie stało :] ale mojego dziadka winogronowi tak bo się troszeczke podpalił.:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mialem impre w domku do ktorego trzebabylo isc 40 minut przez bagna tak ze jak doszedlem to po kolana obswiniony bylem :) ale jak juz sie zaczelo to bylo wypasnie imprezka trwala do 6 rano, ale punkt kuliminacyjny byl na dryugi dzien jak o 20 zaczal sie ciag dalszy :) gdzies okolo 1 stwierdzilismy ze w piwnicy mieszka smok wawelski a mi kolesie narysowali modliszke na plecach :D ana dodatek wywinalem orla w kiblu biegnac pospieszne w celu zalatwienia waznej sprawy :) najlepsze zdjecia sa z momentu gdy wszyscy tanczylismy taniec erica prydza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności