Skocz do zawartości

Bitwa 3D odsłona ósma - sonda


Leru

Który temat wybierasz ?  

372 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który temat wybierasz ?

    • Alienacja
      16
    • Cztery żywioły
      18
    • Istoty z piekła rodem
      61
    • Personifikacja zjawiska, przyrody
      23
    • Podróż do podziemnego/podwodnego miasta
      47
    • Schizofrenia
      43
    • Świat przyszłości
      54
    • Wyścig
      42
    • Zapomniane miejsca
      68


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z tą drugą turą to też bajer pomysł... Mója mała opera mydlana nabiera rumieńców :) czyli teraz zmienimy zasady głosowania w czasie głosowania :D i zrobimy 2 turę, a jak cały czas będzie źle (a komuś na bank bedzie ;D to ustalimy np. że wygrywa temat który dostał naj mniej głosów... Yeah!

Jejciu, ten wątek chyba nigdy mi się nie znudzi!!! :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak świetne pomysły macie... najlepiej zrobić 9 osobnych bitew (kazdy temat osobno) i jeszcze dodatkową bitwe na tematy. Wszystkie równolegle. I kazdy byłby zadowolony. Dodatkowo zróbmy jeszcze konkurs Poetycki. I tak zwane podbitwy.

 

eh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden system głosowania nie jest doskonały i taki dobór tematów to udowodnił - ale faktycznie, zamiast wyciągać jakieś wnioski i spróbować coś zmienić łatwiej jest się ponabijać na zasadzie 'cha cha nie kombinować, tak jak jest jest super, prawda, Adek, prawda?'. Kiedyś był taki kawał o facecie, który usiadł sobie na członku, ale był zbyt leniwy żeby wstać, więc cierpiał. Ale go nie pamiętam, więc nie opowiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był taki kawał o facecie, który usiadł sobie na członku, ale był zbyt leniwy żeby wstać, więc cierpiał. Ale go nie pamiętam, więc nie opowiem :)

 

-Czego on sie tak drze?

-Z lenistwa.

-Z LENISTWA?!?!

-Tak, usiadl na kaktus i nie chce mu sie wstac.

 

ostatnio mnie naszłą taka wizja na projekt na temat podróżdo podwodnego czy zapomnianego świata ,że.... błagam Was głosujcie na ten temat:]

Wiekszosc z tych co sie udzielaja w tym watku juz glosowala. Teraz tylko konspiranci czekaja na ostatnia chwile zeby dowalic po 40 glosow zeby nikt nie widzial. No i jest jeszcze nierozstrzygnieta opcja z moderatorami: glosowali cyz nie?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pomysł! Osoby niezadowolone z wyniku ankiety nich odwołają się do moderatorów o unieważnienie jej wyników! Zróbmy Rewolucjie! (trzeba tylko jakiś kolor wybrać [nie pomaraćczowy bo to Ukraina i nie czerwony bo się z komunizmem kojarzy, czarny z koleji z nazistowskimi włochami]) Bądźmy twardzi weźmy przykład z Ukraiy i stwóżmy prawdziwą demokrację!!!

 

A teraz na powarznie. Czy wy wszyscy narzekający/zgłaszający swoje opinie uwarzacie żę coś zmienićie? Podobno wola ludu wolą świętą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesniej wchodzilem zaznaczalem temat i dowiadywalem co wygralo jak zaczynala sie bitwa. Byl spokoj. Teraz jak widac wyniki to wszyscy wariuja. A co do drugiej tury to jestem za, ale nie dlatego ze teraz jest nieuczciwie, tylko dlatego ze wygrywa temat na ktory chyba wiekszosc nie ma ochoty. Jest zbyt podobny do innych.

 

PS

Moze zrobimy glosowanie czy chcemy druga ture?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

jak na 5 dni to mało głosów oddanych, Leru za małą reklame zrobiłeś można było wysłać info do ludziów o ankiecie, albo tak małe zainteresowanie jest bitwą.

 

Jeżeli wygrają istoty piekielne to obiecuj że ten temat już się nie pijawi w następnej bitwie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

khe khe całkiem tutaj ciekawie :) nikt nie głosuje, wszyscy piszą ;] zagłosowało kilka procent userów, a już przesądzacie kto wygra głosowanie :F poczekajcie na resztę, bo jak się uprą, to odwrócą wszystko do góry nogami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Ciekawa sytuacja. Ale los potrafi być zabawny i złosliwy.

 

 

Ja juz teraz zacząłem robic Istote :(

 

Eh co mi tam, zawsze moge jom wrzucić do jakiegos baraku i napisać "zapmniane miejsce: dziecięca wyobraźnia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiające!

Chyba nikt nie może miec wątpliwości, że opinie, jakie pojawiały się na tym wątku miały wpływ na wyniki głosowania... Jak ktoś jednak ma to niech prześledzi wypowiedzi na temat poszczególnych tematów i ilośc glosów na nie oddawanych. Nie mówię że to źle, bo skoro teraz są wszyscy hepi to jest ok. Ale jednak to jest ciekawa sprawa... czyżby głosujący byli aż tak podatni na cudze opinie?

W każdym razie walka tematów była pasjonująca.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

khe khe, właśnie się zastanawiam jak zepchnąć zapomniane miejsca na organiczne tory. taaa łatwo nie będzie :P

tylko szkoda, że schizofrenia tak nisko ...

jeszcze godzinka, może akurat znajdzie się 30 osób skłonnych oddać głos na schizofrenię, kto wie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności