Skocz do zawartości

Bitwa 3D odsłona ósma - sonda


Leru

Który temat wybierasz ?  

372 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który temat wybierasz ?

    • Alienacja
      16
    • Cztery żywioły
      18
    • Istoty z piekła rodem
      61
    • Personifikacja zjawiska, przyrody
      23
    • Podróż do podziemnego/podwodnego miasta
      47
    • Schizofrenia
      43
    • Świat przyszłości
      54
    • Wyścig
      42
    • Zapomniane miejsca
      68


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, to mamy fajny temat. I co teraz? Moze mnie ktos wtajemniczyc, bo jeszcze nie bralem udzialu w bitwie i nie wiem do konca co i jak. Jakis link do regulaminu? Szukalem, ale nie znalazlem.

 

Na razie wybrano temat... link do regulaminu z pewnością się pojawi, gdy bitwa oficjalnie wystartuje. Odrobinkę cierpliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 245
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

OK. Po sprawdzeniu sondy wyszlo, ze jeden z uzytkownikow probowal rejestrowac nowe konta i oddal glos na pewien temat - 4 "lewe" konta, 4 glosy. Konta wlasnie zostaly usuniety a uzytkownik za gre nie do konca fair zabanowany na okres 7dni.

 

Na szczescie nie zmienia to zbytnio wynikow sondy, reszta jest w porzadku.

 

Tym razem uzytkownik zostal potraktowany ulgowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że chociarz tu nie dojdzie do paranoji... Ukraino witaj... Więc na jakiś temat oddano 104%głosów? Miło. Czy drodzy moderatorzy mogli by podać kto to był?

P.S. I w swej łaskawości mogli by się przyznacz czy głosowali w sondzie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adek nic nie mowi( w sumie to i dobrze) to ja powiem, lewe glosy zostaly oddane z mojego no. IP, a konkretniej no to byl moj kochaniutki braciszek. Coz facet od poczatku texturuje boxy i wcale mu nie lezalo zeby wygralo "cos" gdzie bedzie trzeba sie przy modelingu troche pomeczyc. Swoja droga to jest w tym tez troche mojej winy, bo widzialem co robi ale nie zareagwoalem(1st odruch - smiech), pozniej go ochrzanilem i becki dostal. A ban konta i tak nic nie pomoze :/ jak bedzie chcial zalozy nowe...(juz wyszedlem z propozycja zeby zablokowac mozliwosc tworzenia kont z mojego IP, ale to tez nic nie da(pojdzie do znajomego) czyli jednym slowem nic sie mu nie da zrobic(przeciez go po dupie lal nie bede). I na koniec nasowa mi sie.... Glos kraju mataczy.... TO MY POLACY..... ehhh i dziwne ze tyle afer jest u nas...., i Ja przepraszam w JEGO imieniu, bo on sie nie poczuwa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia zrobmy jeszcze 3 ture a przed nia najlepiej ze dwie cisze wyborcze.Jak czytam takie nazekania/uwagi to upewniam sie, ze mieszkam w Polsce;)

 

 

Przepraszam za cytowanie samego siebie ale nie moglem sie powsztrzymac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskryminacje wprowadzacie ? ;]

 

popatrzcie na to tak ..

 

uzytkownik nie jest biernym dyskutantem na forum ... nawet nie ma konta zalozonego ...

nagle pojawia sie sonda na temat bitwy ... ambicja mu strzelila i postanowi wystartowac bo ujzal wlasnie temat wprost dla niego ... rejestruje sie i chce zaglosowac a tu dupa ;] ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzytkownik nie jest biernym dyskutantem na forum ... nawet nie ma konta zalozonego ...

nagle pojawia sie sonda na temat bitwy ... ambicja mu strzelila i postanowi wystartowac bo ujzal wlasnie temat wprost dla niego ... rejestruje sie i chce zaglosowac a tu dupa ;] ;]

 

zaden system nie jest idealny, ale moj pomysl zapobiega temu co sie stalo teraz,

 

Idąc dalej tym tropem powinnismy dać możliwość głosu także niezarejestrowanym uzytkownikom ;]

 

ho ho, to juz wogole bedzie dominacja jednego tematu jakby sie ktos uparl i mial chwile wolnego czasu,

 

edit: jeszcze wpadlem na pomysl, ale bedzie prawdopodobnie zniechecac do rejestracji na forum. Zakladanie konta z weryfikacja na emailu, gg, itd ale wszystko naraz. Oraz mail do Adka z autoryzacja. Watpie zeby komus sie chcialo robic kilka razy to samo zeby zaglosowac w sondzie.

 

moj pomysl: oddawanie glosu przez ip a nie przez uzytkownika, ale wtedy z kolei rodzina nie bedzie mogla glosowac, a wiadomo ze trafia sie ojciec grafik, brat grafik, siostra grafik i ty grafik. Zaden system nie jest idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

illy - obecny system jest dobry, bo wyłapuje nieokrzesanych co prawda po fakcie, ale wystarczą drobne poprawki w wynikach i wszystko jest w porządku ;] nie utrudnia nikomu życia, nie jest kontrowersyjny i nie krzywdzi cywili. czego więcej chcieć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, spoko nie pękajcie, bo wszystko wyszło na jaw, więc dodatkowe ograniczenia dla ip są bez sensu. Kłopot pojawiłby się jakby ktoś zagłosował z kilku miejsc... Z domu, ze szkoły, od kumpla, z kawiarenki... :) Nie jest to takie nierealne, sam korzystam każdego tygodnia z kilku komputerów z różnymi numerami IP...

 

Ograniczenia tu nic nie dadzą, bo jak komuś się będzie chciało to i tak ominie jakoś zasady głosowania. Pozostaje mie nadzieję że nie będzie się chciało ;)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Personifikacja przyrody bylaby najlepsza, istoty z piekla to mi troche tematem dla dzieci traca. Te zapomniane miejsca nienajgorsze, ale najciekawsze najladniejsze, i pozostawiajace najwiecej inwencji tfurczej to chyba jednak te spersonifikowane zjawiska by byly.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarkStar -> dokładnie :> i to na taki o którym świat nie słyszał buahahaha....

Bitwa niebawem się zacznie, dokładnego terminu nie potrafimy podać jeszcze ale już niebawem (możecie maszyny już rozgrzewać), żadnych fałl-startów ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantazja? Inwencja? A co to? Nowe hasła w słowniku? :)

A tak na poważnie to 'zapomniane miejsca' to wbrew pozorom mało wdzięczny temat. Bo w sumie ciężko wymyślić coś oryginalnego, coś, co zapewniłoby samym konceptem wyróżnienie w bitwie. Ja osobiście nie popieram falstartów w modelowaniu, ale koncept już wymyślam...

Co do zmiany tematu to jestem za :) Mi on jakoś specjalnie nie leży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności