Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Jeep Grand Cherokee 2005


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

robię tą felgę już drugi dzień (Rhino) i chyba jednak będe musiał zrobić inną bo ta po eksporcie ma ok 150k face'ów (a jeszcze brakuje otworów na śruby), chociaż może jeszcze popróbuję coś z nią zrobić, ehh...

 

f01r.jpg

 

te bugi po środku to błędy przy eksportowaniu, do poprawy

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, dlaczego miałbym cie wyśmiać ? :) żeby zrobić taką felge dobrze w poly musiałbym mieć baaardzo dużo cierpliwości... a ja nie mam ;)

 

pozdrawiam

 

P.S. ale możliwe, że jednak zrobię, tylko mocno okrojoną... właściwie to zwykłą 5-cio ramienną bez tych bajerów jak już, ale to wszystko zależy od tego jak tą mi się uda wyeksportować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz zrobic prosta piecioramienna bez zadnych bajerow to juz lepiej z rhino ale z bugami.. chociaz jezeli mowisz ze jedna wazy 150k :| to moj ford do bitwy ma narazie 70k

 

a jaki masz sprzet ze mowisz ze nie udzwignie?

 

moze zrob ja w rhino ale nie az tak dokladnie.. zrezygnuj moze z filletow w jakich niedostepnych miejscach.. bo chyba nie bedziesz robil zblizen 5mm na felgi

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęt udźwignie, skoro Celeron 800 i 256mb DDR 266MHz dało radę przy 1,2mln face'ów w Clio V6, to Athlon XP-M 2500+ @ 3200+ i 512 mb DDR 400 @ 440MHz da też radę przy tym ;) ale chciałem się zmieścić w max. 700k face'ów (mówię o całym modelu), ehh... będe kombinował jeszcze :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff, po trzech dniach mordowania się skończyłem felge, jeeee :D

 

f04r.jpg

 

całość to równiutkie 102000 face'ów (po ostrej optymalizacji)

 

pozdrawiam

 

P.S. jak zrobię oponę to wtedy pokarzę jak to wygląda razem z Jeepem :)

 

EDIT

 

jako ciekawostkę daję ujęcie jednego elementu przed i po optymalizacji (wszystko ręcznie)

 

przed...

 

e01.jpg

 

po...

 

e02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy pieprzycie ????? opona full wypas !!!!!!!!!!!!!!! łącznie z felgą itd, jek rhino to pokaż siateczke please !!!!!!! aha miałem cie spytac Loozack co to za laska którą masz w avatarku :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greetings loozack :)

craaaazy jestes :) hehe ja bym sie tymi wcieciami nie przejmowal (tylko te paski z boku faktycznie troche kijowo wygladaja... rozumiem ze jak juz sie tyle natrudziles to dasz rowniez napisy i nikt juz nie zwroci uwagi na paski :) )

powiedz mi tylko jedno: czemu taki zrypany model samochodu wybrales czamu akurat wersje ostatnia.. wstydz sie.. poprzednia byla ladniejsza.. :)

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kome, nie wiem czy jest tyle potrzebne ale tak wygląda oryginał :)

 

k_ref.jpg

 

oto siateczka (całość dodkładnie 100056 face'ów, opona ok 15k)

 

k01w.jpg

 

Sikham, jak najbardziej bump, aż taki maniakiem nie jestem, żeby to modelować (chociaż...)

 

Hindus, dzięki ;) w avatarku się uśmiecha Elisha Cuthbert, polecam film The Girl Next door, choćby ze względu na nią :>

 

Gheed, thx

 

Quadysz, greetings! eeee napisów raczej nie planuję robić, a czemu taki zrypany model... a jakoś tak wyszło ;)

 

Anonymous, dzięęęki :D

 

Predator, thx :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa no jezeli to bump to zwracam honor ;) naparwde łyknąłem ze to modeling i nie moglem wyjsc z podziwu ;) a skoro to bump to nie dosc ze sie odczepie to jeszcze pochwale ;)

 

hmmm fajna siatka felgi ;>

 

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Januszu, ciesze się że dzielisz się z nami swymi spostrzeżeniami, ale mógłbyś po prostu nie zaglądać do topiców, które cie tak bardzo irytują ? bo mnie powolutku coś trafia jak czytam takie rzeczy, a nie chcę rozpoczynać tutaj kolejnej dyskusji na ten temat, dziękuję

 

pozdrawiam (prawie wszystkich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chce może ktoś dokończyć mojego astre II cupe turbo?, wg mnie model jest całkiem spoko (modelowany w maxowych Nurbsach-byłem młody i jestem głupi, modelowałem nawet uszczelki na szybach;), dobrze nie pamietam ale brakuje alumów, spodu, interiora,

spojlera z przodu, nakljeki pionier i oswietlenia, chetnych prosze o kontakt, może być nawet przez CB Radio, wołac Janusza;). Za niedługo zamieszcze scr.

to chyba nie miejsce na takie posty

 

Loozack masz bugi na tylnym zderzaku :>

siateczka sie źle ułożyła ;)

 

na progu też jest jeden babol ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności