Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Jeep Grand Cherokee 2005


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

tak wygląda to co chcę wymodelować...

 

ref_01.jpg

 

ref_02.jpg

 

...a tak to co już zrobiłem :)

 

01w.jpg

 

01.jpg

 

nie jest tego zbyt dużo ale wiem, że jakbym nie założył WIPa to zaraz by mi się znudziło i zacząłbym robić coś innego a tak jest nadzieja, że go skończę ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Raffaello

No Loozack dużo pracy przed toba, ciekawy model wybrałes,

życzę powodzenia i działaj dalej czekam na nastepne posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jak zwykle widząc prace loozacka wszyscy słodzą jak się da :]

ale nie ja

albo dałeś fotki innego modelu niż modelujesz albo totalnie skopałeś listwe pod drzwiami i jej okolice

przypatrz się lepiej fotkom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzyku, na XSI jeszcze przyjdzie czas :>

Kozioo, aaahahahah... aahah.. ha :P

Pionier, czujesz ten bauns ? ;P

Raffaello, Sikham, Chveti, Predator, Draakul, DraB, (uff) dzięki :D

Javor, no ty jeden się tu na coś przydajesz ;) trochę przesadziłem z tym wcięciem ale nikt mi nie powie, że go tam nie ma :>

 

ref_03.jpg

 

jutro to naprawię bo po "American Beauty" już mi się nie chce dłubać przy nim, dzięki za komentarze :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

samochod jak to terenowka nie jest zbyt pozaokraglany, z wyjatkiem przednich swiatel sic! brzydactwo, wogole nie pasuja.. mysle ze bedzie sie przyjemnie robilo, jesli chodzi o model to narazie malo zeby cos konkretnego powiedziec, wciecie do poprawy, ta gorna linia ktora przebiega nad klamkami tez jakby zbyt ostra

 

powodzenia i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki problem a tymbardziej majac takiego klocka najwazniejsze to miec wmiare dobrej rozdzialki zdjecia no oczywiscie wymiary troche w wypadku poly bazierów a najlepiej tableta i sobie wszystko naszkicowac takimi a potem to juz idzie choc wiadomo mozna sie gdzies walnac na wymiarowaniu na czasami oko bo jednak zdjecia z perspektywą trzeba traktowac z dosc duzym dystansem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

i zapomniales dodac ze najlepiej zeby wszystkie zdjecia byly z jednego zrodla, te na ktorych sie wzorojesz, roznice perspektywy moga byc mylace.. przydaja sie filmiki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ujęcia niby są z jednego źródła, ale naprzykład widok od przodu ani trochę nie pokrywa się z widokiem z tyłu... jednak większym problemem jest brak widoku od góry, wiele rzeczy muszę robić na czuja... ale nie mogę wszystkiego zwalić na brak rzutów, chyba po prostu trochę wyszedłem z wprawy :) jutro od rana (hmm, 15? :D) jeszcze z tym powalcze, teraz mykam spać ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc miszczu :)

 

Jak zwykle niszowe autko sobie wybrales do modelowania :).

WIPY w twoim wykonaniu zawsze cechowaly sie starannoscia i regularnymi updejtami wiec bede spogladal regularnie :).

 

Z tego co teraz widac to faktycznie od pierwszej hondy zrobiles duzy postep :)

 

Hejka !

 

PS Lykam ten bauns :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak kola no ale nie chcialem zbytnio wybiegac w przyszlosc ;). no to dokoncze kola to bedą napewno bardzo ladne kola i opony tez bedą ladne dalej wnetrze jakies pseudo podwozie choc nie mowie wal by sie przydal uklady roznicowe itd. :D no i wnetrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam widze swoje przezto mowielem ze caly urok przodu JGC gromadzi sie w tej atrapie i jak sie zle to zrobi to bedzie wygladac zle.

ty masz co prawie jak ta blekitna linia a to musi byc talki sliczny luk ktury prawie do polowy od dolu jest pionowy ale gdzies w polowie zaczyna bardziej mocniej sie zalamywac dopiero jak przechodzi do poku to zaczyna sie prostowac coc tez nie dokonca a przynajmniej patrzac sie na zdjecia a dokladnie na odbica na nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chveti, trochę siatek dawałem wcześniej ale nie martw się, dam jeszcze jak będe miał co pokazać bardziej... a teraz moja nieudolna próba zrobienia lampek, niestety już ich raczej nie poprawię bo wiązałoby się to z przebudową zderzaka, maski, części karoserii i atrapy :| myślę jeszcze czy nie zastąpić ich teksturką no ale to się jeszcze zobaczy...

 

06r.jpg

 

pozdrawiam

 

P.S. sorki za tak "częste" update'y :(

 

P.S.2. mapka HDRI to dzieło Bzyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności