Jump to content
Loozack

Pojazd 3d: Jeep Grand Cherokee 2005

Recommended Posts

Witam,

tak wygląda to co chcę wymodelować...

ref_01.jpg

ref_02.jpg

...a tak to co już zrobiłem :)

01w.jpg

01.jpg

nie jest tego zbyt dużo ale wiem, że jakbym nie założył WIPa to zaraz by mi się znudziło i zacząłbym robić coś innego a tak jest nadzieja, że go skończę ;)

pozdrawiam

Guest Raffaello

No Loozack dużo pracy przed toba, ciekawy model wybrałes,

życzę powodzenia i działaj dalej czekam na nastepne posty

taki fajny samochodzik wsam raz na igesy aty te amerykanskie badziewie robisz w poly :( no coz ale powodzenia.

ps. gdyby to bylo przynajmniej w XSIju :D

ehh jak zwylke dodając 2005 coś popsuli ;/

modeluj modeluj zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

A to psikus. Na razie ładnie, ale nie oszukujmy sie - jeszcze nie miales okazji czegos zepsuc, hehe;> Czekam na wiecej:)

hehe jak zwykle widząc prace loozacka wszyscy słodzą jak się da :]

ale nie ja

albo dałeś fotki innego modelu niż modelujesz albo totalnie skopałeś listwe pod drzwiami i jej okolice

przypatrz się lepiej fotkom

no mi sie tez wydaje ze cos nie tak z ta listwa, tego dolnego rowka chyba nie ma, cala ta dolna czesc pod listwa jest wtloczona glebiej, przynajmniej nie widac go na zdjeciach ktore dales, pozdro

javor masz racj hihi po pwiekszeniu zdjecia widac dokladnie ze jest to calkowicie inaczej skonstruowane :) do poprawy :D.

wogole chyba profil drzwi jest so bani...

Bzyku, na XSI jeszcze przyjdzie czas :>

Kozioo, aaahahahah... aahah.. ha :P

Pionier, czujesz ten bauns ? ;P

Raffaello, Sikham, Chveti, Predator, Draakul, DraB, (uff) dzięki :D

Javor, no ty jeden się tu na coś przydajesz ;) trochę przesadziłem z tym wcięciem ale nikt mi nie powie, że go tam nie ma :>

ref_03.jpg

jutro to naprawię bo po "American Beauty" już mi się nie chce dłubać przy nim, dzięki za komentarze :)

pozdrawiam

no ok, z tym ze tego wglebienia nie ma przesadzilem, ale sam musisz przyznac, ze u ciebie wyglada calkowicie inaczej, pozdrawiam

Guest AcidBoyXL

samochod jak to terenowka nie jest zbyt pozaokraglany, z wyjatkiem przednich swiatel sic! brzydactwo, wogole nie pasuja.. mysle ze bedzie sie przyjemnie robilo, jesli chodzi o model to narazie malo zeby cos konkretnego powiedziec, wciecie do poprawy, ta gorna linia ktora przebiega nad klamkami tez jakby zbyt ostra

powodzenia i pozdro

powiem jak bedzie wiecej ;) chociaz boczek niczego sobie ale auto wybrales naprawde brzydkie :P

pozdro

sorki za brak update'ów dzisiaj, ale to co zrobiłem musiałem wywalić, ehh... tak to jest jak się nie ma blueprintów :(

pozdrawiam

a jaki problem a tymbardziej majac takiego klocka najwazniejsze to miec wmiare dobrej rozdzialki zdjecia no oczywiscie wymiary troche w wypadku poly bazierów a najlepiej tableta i sobie wszystko naszkicowac takimi a potem to juz idzie choc wiadomo mozna sie gdzies walnac na wymiarowaniu na czasami oko bo jednak zdjecia z perspektywą trzeba traktowac z dosc duzym dystansem

Guest AcidBoyXL

i zapomniales dodac ze najlepiej zeby wszystkie zdjecia byly z jednego zrodla, te na ktorych sie wzorojesz, roznice perspektywy moga byc mylace.. przydaja sie filmiki ;]

ujęcia niby są z jednego źródła, ale naprzykład widok od przodu ani trochę nie pokrywa się z widokiem z tyłu... jednak większym problemem jest brak widoku od góry, wiele rzeczy muszę robić na czuja... ale nie mogę wszystkiego zwalić na brak rzutów, chyba po prostu trochę wyszedłem z wprawy :) jutro od rana (hmm, 15? :D) jeszcze z tym powalcze, teraz mykam spać ;)

pozdrawiam

Czesc miszczu :)

Jak zwykle niszowe autko sobie wybrales do modelowania :).

WIPY w twoim wykonaniu zawsze cechowaly sie starannoscia i regularnymi updejtami wiec bede spogladal regularnie :).

Z tego co teraz widac to faktycznie od pierwszej hondy zrobiles duzy postep :)

Hejka !

PS Lykam ten bauns :)

Tomur, no siema :)

aaaleeee jaaa maaaam teeempooooo...

02r.jpg

02w.jpg

pozdrawiam

P.S. sorki za taką częstotliwość update'ów, ale chyba już teraz będzie lepiej... chociaż wolę nie zapeszać ;)