Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - AD 2005


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zapoczatkowalem jakis trend "montarz na zyczenie" ? ;] ej ... kilku z mojej rodziny zawsze chcialo fote na tle jakiejs egzotycznej wyspy ;] dam ją tu a wy zrobicie ;] czysty zysk :>

 

sikham - ah polskie gory ;] piekna zecz jak sobie pobiegac ... ja tam najlepiej wspominam kasprowy i nosal ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem sypendium od cca.edu i wyleciałem do Stanów:)

oto pare zdjęc

alcatraz wnętrze

alcatraz8rw.th.jpg

alcatraz zewnetrze

alcatrazz17hi.th.jpg

promuje max3d przed studiem pixaru(niestety nie udało się wejść do samego studia, proboałem sie nawet "zapoznać" z ludźmi wjeżdżającymi ale nic z tego:/

pixar.JPG

west coast zią

nate9fu.th.jpg

i tutaj jeszcze panienki

jessicalaura0oa.th.jpg

kerry9my.th.jpg

 

i artykul jaki przygotowala o mnie kolezanka

zine5rd.th.jpg

 

i mój plakat

plakat9ro.th.jpg

dużo tego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhu jaki odzew:)

marcin- no a co do lasek, to wiesz, ze ten murzyn na zdjeciu nr. 4 to tez laska, heh dla mnie to byl szok:)

rowr tak naprawde to oni chcieli mnie zabić-> dali mi nożyk chirurgiczny to wycięcia swoich prac i oto efekt (6 szwów, cięcie do kości:))

palec3vd.th.jpg

Vorek- oj znajomości ma teraz od cholery, nawet poznalłem producenta DVD z Gnomon workshop, ktory obiecał mi 5 dvd (dałem mo swojego maila miesiac temu i do tej pory sie nie odezwał:/)

Leander ba:)

Knysha- tego tekstu miało nie być, miało chodzić o to, że ja w sercu jestem murzynem i źle mnie traktowali w Polsce, wiec wróciłem do USA:p I w ogołe to zjebsuła, bo miało być bardziej po ziomalsku to napisne z przekleństwami i w ogóle:p

Leru uuu, źle leru zwątpiłem w twoje zią-alstwo, to znaczy "luźna gumka", podstawa ziomm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wróciłem z Zakopca.

 

1dzień... wycieczka doliną strążyską na Sarnią skałę (1377m) i zejscie Doliną Białego:

 

1sarnia.jpg

 

2sarnia.jpg

 

 

2 dzień... pogoda do d. ;)

 

 

3 dzień... start doliną Chochołowską (nudy ;) ), wejście na Ornak 1867 (musieliśmy z ojcem zrezygnować ze Starobociańskiego Wierchu ze względu na psującą się pogodę) i zejście doliną Kościeliską (pikna dolinka). Polecam ta trasę ze względu na piękne widoki i fantastyczny Ornak porośnięty pomarańczowo, czerwoną trawą i łatkami kosodrzewiny. Piękne widoki (wiadomo, brak drzew, nic nie zasłania). Poza tym wejście banalnie proste.

 

3ornak.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 dzień... start w Palenicy Białszczańskiej. Po drodze wodogrzmoty Mickiewicza (nic specjalnego w sumie). Doliną Roztoki (trochę nudna) nad Wielką Siklawę (Wielki prysznic.. fantastyczna sprawa).

 

Siklawa

 

Potem dolina Pięciu Stawów (głównie wielki Staw)

 

5staw.jpg

 

>> Wielki Staw i jakiś bachor

 

i fantastyczna trasa na Szpiglasowy Wierch. Stepowe krajobrazy niemalże ;) Zero drzew, kosodrzewina, skałki. Jednym słowem raj :).

 

7szpigl.jpg

 

>> Zbocze Wierchu

 

Zaliczenie Szczytu. Wejście po łańcuchach.. jeśli ktoś ma lęk wysokości może być trochę strasznie... zwieńczone bardzo ładnymi widokami na dolinę 5 stawów z zachodu, morskie oko i czarny staw ze wschodu a z południa na Słowację).

 

9szpigl.jpg

 

10szpigl.jpg

 

11szpigl.jpg

 

Zejście nad Morskie Oko i z Morskiego do wyjścia. 11h na nogach w tym ze 2h potwornie nudnego szlaku z Morskiego Oka do busu po asfalcie. Tak czy siak polecam.

 

A to Ja na szczycie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dam stare zdjecie z wycieczki heh ma chyba z 8 miechow teraz mam dlugie krecone wlosy i lepsza twarz :] heh jak dorwe nowe zdjecia to dam

hemmm bylem mocno zja.....napity :]

 

rowr28oc.jpg

a tu juz wogole bylo po mnie :)

ro14dv.jpg

co do szyi to sama mi sie tak zmasakrowala :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. mam porządek w pokoju :P Może nie taki jak na pulpicie (do minimalizmu trochę brakuje moim 4 ścianom) ale jednak.

Jedyny objaw chaosu to :

Monitor poobklejany czarny kartonem :P

Rower na środku pokoju upaćkany w błocie

.. i kilka innych drobiazgów które chyba tylko w oczach matki zaburzają harmonię i porządek (walające się pisma, szklanki, ubrania, papier toaletowy, ciężarki itp. drobiazgi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności