Skocz do zawartości

Wy i samochody:)


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ps: w piąt mozliwe, że mnie WRESZCIE nie będzie w Warszawie, może se wyskoczę (Jak Bóg da, a partia pozwoli) na upragniony relaxsik...maby another time...

spoko;)

 

benzynka też jest, jeżdzenie na okrągło na benzynce to wyrzucanie pieniędzy w błoto, chyba że ktoś ma ich dużo albo ma jakieś kultowe auto, dlatego u mnie jest LPGtuning ;)

tylko 115KM bo to 8 zaworowy silnik, do rakiety to jeszcze mu brakuje hoho, ale wygodny jest, dobrze sie trzyma drogi a i z tyłu sporo miejsca jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko;)

 

benzynka też jest, jeżdzenie na okrągło na benzynce to wyrzucanie pieniędzy w błoto, chyba że ktoś ma ich dużo albo ma jakieś kultowe auto, dlatego u mnie jest LPGtuning ;)

tylko 115KM bo to 8 zaworowy silnik, do rakiety to jeszcze mu brakuje hoho, ale wygodny jest, dobrze sie trzyma drogi a i z tyłu sporo miejsca jest ;)

 

Zgadzam sie,że najlepsze rozwiązanie to i gaz i benzynka:)

dobrze sie trzyma, bo napęd 4/4 no albo na przód (i chiba to drugie co?) , Sierrunia ma na tył;) - bączki mozna puszczać i na drodze i z wrażenia :D

 

Ale przyczepność ma swoje zalety, w naszym kraju 3-ciego świata:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

A 80

 

illy - audice są oznaczane : b3, b4, potem już seria A4 - b5, b6 , b7

analogicznie jest z serią A6. - on jest oznaczana C5, c6 ..itd .

 

 

EDIT:

redator - racja ! . Tylko, ze jak są dwa autka - np 50 i 115 koni , to ten mocniejszy okaz przynajmniej ma z czego tracic :D

słyszałem kiedyś o maluchu, który po tuningu miał 24 konie - ale wielu w to powatpiewało :D

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

często to nawet przybywa, bo technologie się zmieniaja i można sobie doprawić tuningarsko parę/naście koników;)

ale tak serio, serio, to mało jest na świecie bryk, co to wykorzystuja w życiu maxymalnie moc, bo ona liczona przecie z najwyzszych obrotów danego silnika, a mało jest bryk co potrafia na takich obrotach pojechac dłuzej niż...no tam, niz ustawa przewiduje :D wiecie o co mi chodzi...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

Predator - prawda.

akurat z audi jest taka sprawa, że o ile nie było zajezdzone i mocno pukniete ( a wiekszosc jezdzacych w polske było po puknięciu), to jest nie do zdarcia. Trzeba tylko pilnować wymian płynów itp.

 

Z tym ,że auta kiedyś były mocniejsze to prawda. Ale teraz widze znowu tendencje wzmacniania pojazdów ( przynajmniej takie wyciągam wnioski słyszac o gwarancji na milion kilometrów). Z tego wynikałoby , że najsłabasze egzemplaze były robione w ciągu

kilkunastu ostatnich lat.

No własnie - a robicie jakieś usprawnienia w autkach ? sportowe filtry powietrza itp ?

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps: jest na pełnym wtrysku benzynowym;)

Co to ma znaczyc pełny wtrysk? :D bo czy moze byc nie pelny ;P czyli inaczej sprawny/niesprawny :)

Ja tyz sie pochwale ostatnia zamiana 24 kucykow na 154kucyki i 3 gary wiecej, choc ta sama firma ale inna epoka :) no i porzadne biuro projektowe

na zdjeciu nei moje ale niedlugo bedzie wygladac prawie identycznie

Fiat_Coupe.jpg

 

No własnie - a robicie jakieś usprawnienia w autkach ? sportowe filtry powietrza itp ?

mechanicznie grzebanie i proby usprawniania wolnosącego silnika to paranoja ograniczajaca sie do dodania max 300km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszal ale pod nazwą wtrysk jednopunktowy, a to drugie to wielopunktowy poprostu dlamnie jak cos jest niepelne to znaczy ze nie moze dzialac :) a jak pelne to znaczy ze dobre nieruszane i takie tam.A i o GDI tez slyszal tak na przyszlosc :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wszystko w serii, zresztą ten silnik nie nadaje sie do tunigów

kannu, to jest b4, ale b1,b2,b3,b4 to tylko umowne oznaczenia tak naprawde, gdzieś o tym czytałem

co do trwałości silnika to pierwszy silnik w rok zajeździłem, a na początku nawet troche oleju nie brał, niestety prawie codzienne pałowanie do czerwonego pola go wykończyły, teraz sie uspokoiłem i jeżdze bardziej normalnie (człowiek się uczy na błędach ;)

 

bzyku podoba mi się ten fiat, jak sie prowadzi? to chyba wersja bez turbo? szkoda że ostatnio się robi popularny, bo tak to ludzie troche się dziwili co to za samochód ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie jezdzi hym napewno jest twardo dobrze go czuc w porownaniu do innych fiatow ktorymi mialem przyjemnosc jezdzic i dlatego czlowiek sie czuje pewniej na zakretach no i trzeba wracac uwage na licznik bo jakos tak za szybko przekracza 50 na miescie ale kiedys 3 trzeba wkoncu wrzucic ;). Nom bez turbinki choc to niby ten sam silnik co 20v turbo tyle ze tam napewno sa kute korbowody i tloki a w moim ciezko to zweryfikowac. Mam nadzieje ze w mojej wiosce bedzie tego malo :D bo integre bedzie trzeba szukac z vtec'iem pod maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam samochody rozróżniam na ładne i nieładne. nie mam prawka bo na razie nie stać mnie na auto. a nie stać mnie bo zbieram na ładne auto :D konkretnie na to: Lincoln Continental 1979r.

lincolnzx6.th.jpg

 

odkąd go zobaczyłem to się zakochałem w tym samochodzie i nie wyobrażam sobie abym miał jeździć jakimś audi, oplem, czy innym fiatem. ten poszedł na otomoto.pl za 32 tys. złotych więc myślę że cena jest przystępna i kiedyś na niego uzbieram :rolleyes: ehhh rozmarzyłem się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello
Rafaello: audi nie ma? to juz nie ma po co zlotow robic ;/

 

no niestety nie ma! do kasacji nie poszła, koleś ją odkupił od nas bo swoje auto rozwalił kompletnie na naszym i jego poszła na żyletki no i aby nie podać go do sądu zapłacił dość słono za naszą audiczkę bo tyle nie była warta. Ale i tak miał szczęście że mnie tam nie było bo by sie to wszystko mogło inaczej skończyć.

 

A na zloty załatwi się inne autko, już nawet mam upatrzone, nową Hondę CR-V ;) bardziej bezpieczniejsza

 

wydaje mi się że cena za którą kupujesz takie auto to pikuś w porównaniu do ceny jaką będziesz musiał zapłacić za jego eksploatacje...

 

to samo chciałem napisać :D, tylko w stanach warto tym autem się przemieszczać, ale każdy ma swoje marzenia do których powinno się dążyć, więc życzę ci abyś uzbierał kaskę na swoje wymarzone autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, dostane bęcki od fanów sierry, niewiedziałem że tu na forum ich aż tyle ;) swego zdania nie zmienie, jak na swój wiek ma przestarzałą sylwetke i jeszcze te ogromne przednie lampy, z tego samego rocznika można mieć dużo ładniejszą BMW3 albo Honde Civic (od 92)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeech...to nie chodzi o to co można by było z tych lat i to też nie chodzi o wygląd...SIERRKI to były RAJDOWE bryki! Mają napęd na tył, i potrafią śmigać jak błyskawica i driftować! To samochody, które w dzisiejszych czasach można kupić za BEZCEN, ale uczucie w środku-bezcenne;D! Ale masz samochód na parę lat, w którego silniku możesz podłubać i w ogóle go się nie wstydzić na ulicy, i możesz świetnie się bawić, a wszelkie operacje przy bryczce, są albo łatwe, albo tanie....

I TO JEST TA BOMBA!

Tak to bym se strzeliła np.: Purchawkę (czyt, Porshawkę) z tamtych lat;)

 

ps: Bzyku Calibra to jest yami yami, cókiereczek, mmm...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

purple-> ale tak to mozna by wymienic setki samochodow ktore byly rajdowymi a cywilnie to juz inny samochod albo odwrotnie dobrym przykladem jest peugeot 205 GTi cywilniy, a 205 T16.Driftowac a w scierze jest szpera w tylnim moscie ?

Illy-> BMkami, calibrami, golfami, corrado itp. ale to ze czlowiek kupi sobie taki samochod to znaczy ze to odrazu to dres.Mi sie calibra podoba szczegolnie 4x4 taki rarytasik miec pod blokiem to fiu fiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calibra nie jest zła tylko w polsce już sobie opinie wyrobiła tak samo jak BMW3 czy golf, te sterotypy :/

 

i potrafią śmigać jak błyskawica i driftować!
ta jasne, same? ;) tak czy siak pokaż mi jak driftujesz na asfalcie tą sierrą hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Driftowac a w scierze jest szpera w tylnim moscie ?

)

 

Są wersje ze szperą, są wersje 4x4 i co najpiękniejsze są wersje cossworth, czyli 200 kucy z 2l, a i 1.8 td też swoje robi a i pali mało

 

dokładnie jak było napisane... za tą cene to auto do wszystkiego i na długo...

i ta frajda z zabicia much o szybę eh... (boczną szybę :P ).

 

co do aut z rocznika, to ładniejsze są tylko japońce (civic, prelude)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calibra nie jest zła tylko w polsce już sobie opinie wyrobiła tak samo jak BMW3 czy golf, te sterotypy :/

 

ta jasne, same? ;) tak czy siak pokaż mi jak driftujesz na asfalcie tą sierrą hehe

ze sobą filmiku nie mam,ale tu przykładowe boczki z działkowej od nas z klubu:

(silnik 2.0 OHC:

)

i jeszcze parę boczków na betonie:

 

ps: w takie stereotypy to się tylko dzieci bawią, jest kupa ludu w polsce i na świecie co dresami nie jest a golfy i calibry mają...hehe:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

[quote=purple;582097

ps: w takie stereotypy to się tylko dzieci bawią, jest kupa ludu w polsce i na świecie co dresami nie jest a golfy i calibry mają...hehe:D

 

to nie są stereotypy. To życie. Tak już jest i pewnie sie to nie zmieni. Tylko

modele autek sie będą z czasem zmieniały. Nawet BMW polska ma świadomość bycia kojarzoną (ż ? ) z drechami i mieli podjąć jakieś specjalne akcje, aby to odwrócić. Nawiasem mowiać typowe drechy chyba nie kupują nowych beemek :D.

I to , ze zaraz ktoś znajdzie przykłady prawdziwie rodzinnego uzytkowania golfów nie zmieni faktów :) MAm sasiadó, strarsi Państwo - też mają golfa 2 - i niewiele to zmienia. Taki lajf.

Tyle dobrego, ze juz tak kojarzone nie jest audi . KIedys dresiarskimi markami był bmw i audi. Audi juz nie jest... :)

pozdrawiam i życze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności