Jump to content
illy

Wy i samochody:)

Recommended Posts

... co do hondy to polecam naprawde swietny samochod .. a jak sie ladnie wkreca na 8000 ;)))) no i ten ryk Vteca mniamm :))

Dobrze gada, polac mu! ;]

Ja sie muszę zaprzyjaznic z sąsiadem mieszkającym po 2 stronie ulicy - podejrzewam ze sprawił sobie subaru impreze wrx sti - od jakiegos tygodnia zajezdza tam to auto :D

kupilem sobie tydzien temu subaru impreza wrx sti, codziennie jak przyjezdzam pod dom to jakis dzieciak z naprzeciwka patrzy sie przez okno i sie slini. Chyba jest jakims komputerowcem bo ponoc z domu nigdy nie wychodzi, znojomy powiedzial ze to jakis "grafik czyde" czy jakos tak. Nie wiem czy chce sie zaprzyjaznic czy nie? :)

Eeeee - nigdy nie wiadomo kto to moze byc. Moze jakis sado-maso zboczus ;]? Zaprosi na herbatke i niby szmery-bajery o poly, face'ach, a pozniej wiesz... ;]

1. Prawko od marca 1995 roku

2. Za 1 razem (testy sciągnąłem) plac- wszystkie manewry wtedy trza było robić i miasto na 1razem (jeździłem autem już od 5klasy podstawówki)

3. Smiesznego - hmm, nie było chyba, tragiczne: hmm. 1xzimowy rów (koles wymusił pierwszeństwo ja do rowu jechać musiałem P205) drugi - moja wina - lekka przytarka Fiatem Brava F125p)

4. Co posiadam: był F126p, potem P205GTi obecnie Honda 6gen 5D 1995

5. Porshe 911 (1994rocznik), takie duże coś co sie zwało Bumar (taki wieelki spychoczoładowacz)

6. Mandatów kilka (za pasy, parkowanie) dawne dzieje obecnie konto czyste

7. Samochód najbliższych marzeń: BMW M3, albo HondaCivic Aerodeck VTi

i tak obecnie posiadam:

i planuje takie cuś (1.8VTi 169KM, DOHC VTEC)

asr_03a.jpg

heh fajna maszynka ;) rodziiny scigacz :))))))))))))

Dokładnie jak mówisz, rodzinne autko z sportowym zacięciem - mialem okazję takim pojeździć i to auto naprawdę jest wypas

Civic Aerodeck 1.8VTi DOHC VTEC 169KM, redline przy 8600RPM ;)

W środku skóra/velur, klima, ABS, SRT i inne duperele - a wciąż to popularne kombi :)

za 25000pln, można spokojnie w niemczech dorwać taką maszynkę za 5000euro, z przebiegiem 120k km

potem tylko wymiana głowicy od Integry TypeR oraz tłoki od ITR, i już 20KM więcej. :) potem kompletny wydech np Supersprinta i kolejne 14KM więcej ;)

wiec dozbieram i frajda będzie

skoro mell juz tak duzo o swojej Hondzie powiedzial to moze podam linka do trojmiejskiego klubu Hondy :)

http://www.honda.gda.pl

Najwieksi maniacy hond w Polsce chyba :) Bardzo sympatyczni ludzie :)

Mell: dodaj ze Twoja to ta po lewej a nie po prawej ;p;p;p

skoro mell juz tak duzo o swojej Hondzie powiedzial to moze podam linka do trojmiejskiego klubu Hondy :)

http://www.honda.gda.pl

Najwieksi maniacy hond w Polsce chyba :) Bardzo sympatyczni ludzie :)

Mell: dodaj ze Twoja to ta po lewej a nie po prawej ;p;p;p

czerwona moja, zarówno ta po prawej jak i po lewej :)

linkami sie nie podlizuj.... peace bro... :)

Dokładnie jak mówisz, rodzinne autko z sportowym zacięciem - mialem okazję takim pojeździć i to auto naprawdę jest wypas

Civic Aerodeck 1.8VTi DOHC VTEC 169KM, redline przy 8600RPM

W środku skóra/velur, klima, ABS, SRT i inne duperele - a wciąż to popularne kombi

za 25000pln, można spokojnie w niemczech dorwać taką maszynkę za 5000euro, z przebiegiem 120k km

potem tylko wymiana głowicy od Integry TypeR oraz tłoki od ITR, i już 20KM więcej.

potem kompletny wydech np Supersprinta i kolejne 14KM więcej

wiec dozbieram i frajda będzie

heheh plany niezle ja bym tam poszedl w turbo )))))) jak zarobie troche kasy moj civiczek bedzie mial ponad 200 KM

Honda 3 miatsto spox hehe www.civicklub.pl fajne forum gejkowe ;)

Turbo niestety to już poważna ingerecja w podzespoły, zresztą przy dużym doładowaniu to niestety obciąża strasznie elementy i potrafi być mega awaryjne.

Ja jakoś nie bardzo w Turbo chce iść, wole poprawić fabrykę, kiedyś na forum był filmik jak koleś jeden dłubał B16A2, seryjne 160KM podniósł do 202 nie wstawiając Turbo, jedynie polepszając fabrykę, Porting Kolektorów, Zmiana Dolotu na CAI, potem zmiana kolektorów wydechowych, tłumików, odciążenie koła zamachowego wymiana sprzęgła, dostosowanie MAP paliwa do 91oktanowego - i własnie na takim paliwie wykręcił 202KM modyfikując silnik nie wstawiając Turbo (filmik miał około 45min, pokazywał całość prac w sumie 7dni)

ogólnie dla aut o masie 1100kg, te 200KM to w zupełności wystarcza, coprawda Turbo daje monstrualne momenty obrotowe, ale jednak ja sceptycznie podchodzę do "Ślimaków" - chociaż nie powiem - dźwięk zaworu upustowego to jest muzyka dla uszu :)

http://www.h3m.pl rulz :)

Witam!!

chcialem sie pochwalic ze dzisiaj o 12:20 zdalem pawko :D (oczywiscie za pierwszym razem)

na manewrach mialem gorka i parkowanie rownolegle bez najmnijeszych problemow za 1 razem bez korekt :D

a na miescie to tez bez problemow, choc mialem takie 2 bledy(?) kolo mowi zeby skrecil w prawo na najblizszym skrzyzowaniu a ja przejechalem dalej.....;)

i ze sie nie obejzalem w prawo przy skrecie w lewo (a ja sie obejzalem) :D

aha

najlepiej bylo na koncu

juz zaparkowalem samochod (bo bylem ostatni) wysiadam otwiram drzwi a samochod ktory chcial zaparkowac obok mnie pochamulcach minimalnie a by mi drzwi urwal :D

hehe

:D nie mam auta, nie chcę auta, same kłopoty, a poza tym nie uznaję kierowania za przyjemność :> moje ulubione auta to cudze auta, kto inny ponosi koszty, w razie czego kto inny ma kłopoty ;) Mnie się marzy Honda Transalp, motor to inna bajka i tu już nie chodzi tylko o przenoszenie się z miejsca na miejsce, ale o zupełnie inne doznania :) Samochody dają mi tylko jakieś doznania estetyczne, gdy maja fajny design

Witam!!

...na manewrach mialem gorka i parkowanie rownolegle bez najmnijeszych problemow za 1 razem bez korekt :D...

ja mialem dzis egzamin i te same manewry: tez wszystko pieknie i ladnie (choc z jedna korekta)

ale prawko zdalem (tez za pierwszym razem:D)

thrud--> wydaje mi sie ze te manewry sa najprostsze :)

a teraz jezdze citroen'em ax :D stary ale jary ;)

ps. moja mama tez nie dawno zdawala miala takie same manewry co ja(gorka rownolegly) i tylko luk zrobila bez poprawek a tak to wszystko za drugim razem :) a na miescie oblala bo wymusila :D

1. 2Lata

2. za 1:D

3. Zakażdym razem jak widze babe za kułkiem:P

4. Renault magane 1

6. 0

7. Taki co sobie sam zaprojektuje.

a) Nowy Exlips po tuningu badź porsche carrera 3

b) Opel Astra 3

c) Taka co sam sobie zaprojektuje:P