Skocz do zawartości

Wy i samochody:)


illy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja "dumnie" stwierdzam że zmieniłem mojego czarnego szerszenia na Volvo 850 T5 :) fajny karawan 225KM (po chipie może mieć 280 szok) tylko nie moge sie jeszcze przyzwyczaic do dziury charakterystycznej w turbo... choc można pooperowac tak pedalem ze sie nie czuje ale wygodniejsze byloby 225 bez turbo :)

 

"Dumnie" było w cudzyslowiu bo tak jeszcze chyba nigdy nie wtopilem

aby go doprowadzić do stanu używalności musiałem władować dodatkowe 12k :/ ale po wymianie silnika i kilku innych rzeczy jeździ :) i niech tak zostanie :)

za to teraz żaden pie..ony handlarz mnie nie oszuka...

 

 

I musze przyznac ze to jest dopiero rodzinny scigacz :) 7s do setki i 230-240km/h max (ja jechalem 230...) a po złożeniu siedzeń i trumna wejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

MaGuu : ale czy w tych ścigaczach oni nie mają aparatów ? :) się okaże za jakiś czas.. dam znać jak dostane mandat (dziewiczy:o ) :)

Quadysz: ładnie ładnie :) kiedyś się pościdamy :D xD

JohnZi : przy 130 i tych dziurach... tak właśnie wyglądały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)Prawko od roku

2)Za pierwszym :)

3)Na rondzie tydzien temu koles z laweta w jechal mi pod prad - prawie sie znalazlem w rowie.

4)Posiadam

a)Nissana 200sx ca18det(180km) - s13(od 3dni)

b)Fiat Tipo 1,4 inst. gaz;P(75km)(tego chce sprzedac)

5)Prowadzilem z ciekawszych

a)Malucha

b)Audi S2

c)Mojego Nissana :)

6. Brak

7.

a)Nissan skyline r34

b)Saab 9-3

c)Saab 9-3

 

Mialem miec BMW e36 - ale mi odradzili ludziska i chyba dobrze zrobilem ten 200sx zbiera asfalt jak cholera no i oczywiscie RWD ;P

 

Pozdro,

EAX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jeszcze nie mam (robie od ponad roku:D)

2. n/a

3. w wieku 12 lat, wbiłem drążek zmiany biegów w sufit malucha, dobrze że nikomu nic się nie stało:D

4. Mitsubishi 3000 GT '95 225KM prawie moje;) (prawko:/)

Opel Zafira, Polonez Truck (boska maszyna) - Taty

5. ponad 400 konną Scanie;)

6. n/a

7. Samochod marzeń:

a) Porsche

b) Porsche Cayenne

c) Porsche Panamera:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

1.ponad rok

2. za pierwszym

3. ok opowiem o mojej furze (ax) otorze byl to dwudziestolatek i jezdzilem nim do szkoly wszystko super ale mial dziruawa chlodnice (wtedy tak myslalem ze tylko to ) i czesto trzeba bylo doleawac plynu...ok, kiedys (nie dawno(po swietach) dalem go do naprawy aby wymienili olej i wymienili linki od hamulcow, tata poszedl sie dowiedziec co i jak, przychodzi do domu i mowi ze ten samochod jest niebezpieczny(tak mechanik powiedzial) ze wszystko ma dziurawe, jezeli boi sie o moje zycie to powinien zabronic mi nim jezdzic bo:

- w kazdej chwili moze kolo odpasc :D

- kabina moze zapasc sie do srodka :D

-wszystko ma dziurawe(to co moze byc) :D

poprostu zlom :D naszczescie oddalem do skupu go i dostalesm 300 zl :D a najlepsze jest ze pare dni przed oddaniem go do warsztatu oplacilem oc i zrobilem przeglad :D

 

4. citroen zx '94(moj) (baardzo fajnie sie jezdzi) renault megane(taty) '96-'97 i mialem citroena ax'a ale sie rowalil :(:( [']

5. same badziewne :(:( :D

6. 0pkt

7.

a)citroen C6

b)citroen C6

c)citroen C6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot007 > Ty mnie nie strasz bo mi też płyn ucieka (ok 2,5l na 300km) w poniedziałek oddaje do mechanika i na przegląd, a wczoraj zapłacone było oc (ponad 700zł jedna rata), ponadto jeszcze benzyna ucieka i tłumnik dziurawy :|

 

edit:

1. już z 1,5roku

2. za pierwszym :D parkowanie tyłem prostopadłe i zawracanie na 3 (przy tym poprzewracałem słupki z są siednie go placu :p)

3. hmm na jakiejś wiejskiej zabawie gdy parkowałem przywaliłem w dresową beemkę (ale miałem stracha, na szczęsicie zdążyłem się zmyc zanim przyszli :p)

4. Audi 80 B4 2.0E po LPG-tuningu ;)

5. raz odwoziłem ciocie do kościoła i odstawiłem jej fieste :p [joke] siedziałem w starym jaguarze E-Type cabrio i nawet go pchałem ale nie chciał odpalić :|

6. zero a zdarzało mi się nawet 180 przez zabudowany, bo u mnie unia nowe drogi robi (wiem głupi jestem)

7.

a) hmm może jakieś ferrari

b) BMW 3 ale ta przedostatnia wersja

c) Audi S8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeszcze nie... ale już niedługo

2.....narazie 3 razy nie zdałem, we wtorek kolejna próba i musi się udać, trzymajcie kciuki:)

3. Mi osobśicie jeszcze nic ciekawego nie zdążyło się zdarzyć, ale kiedyś jak jechałem z mamą to prawie wpakował się nam w szybę bocian:D

4. Rodzice mają Astrę Classic 1.6

5,6. Nie dotyczy.

7. Garbus :) - oczywiście ten stary, przepiękny samochód. A z supersamochodów to nie wiem, może Merc-McLaren SLR, albo jakiś Aston Martin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ostatnio 'przemodelowalem' Honde ;) - popadalo troszku sniegu, a mi sie zachcialo driftingu na prawie lysych oponach. Szeeeroki zakret, 50km/h, reczny... no i wylecialem :D. Trafilem na mur betonowy - przestawilem go o 50cm, a w Hondzie poszedl tylko lewy reflektory i troszke sie popsul przedni zderzak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja w czwartek przemodelowałem sobie zderzak...jakis %**#%* w polonezie zatrzymal sie 20 metrow przed światłami, jak wchodzilem w skrzyzowanie (ktoro bylo zaslaniete przez tira) to w polu widzenia pojawil mi sie ten polonez gdy juz byl 1 m przedemna, wiec lubudu :/ No i jeszcze poprzedniego dnia mandacik na 300 zl :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 6 lat

2. za 1 razem, manewry? hmm... koperta, i na luku wjazd do czegos tam(nie pamietam jak to sie fachowo nazywa)

3.

4. Miałem Fiata Palio Weekend, ale niestety sprzedałem go 2 miesiace temu w celu wymiany na inny car, ale do tej pory niczego nie znalazlem dla siebie :(

5. alfa romeo, uaz, nysa, wartdurg/skarpeta(czy jak to sie zwie) - to te ciekawe

6. zero mandatow/punktow karnych

7. a. INFINITI QX4

7. b. seat LEON (do normalnego zdrowego uzytku na miasto)

7. c.MERCEDES ML

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nie posiadam

2. nie zdalem, kurs od zera przeszedlem w 2 tygodnie (krotkie wakacje w polsce) , wymuszenie pierszenstwa :(

3. mi sosobiscie chyba nic sie nieprzytrafilo, ale kolega na kursie chcial zmieniac biegi kolanem instruktora :)

4. jakis czas temu tata zezlomowal poloneza r.84 bodajze

5. poza punto to nic w zyciu nie prowadzilem, ale w wakacje na lotnisku stal Bentley Continental do wygrania, wiec sie z dziewczyna do niego wepchnelismy ;P

6. --

7.Toyota Celica VVTI/VVTLI, Opel Tigra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 2 l

2. 2 ....za cholere nie pamietam jakie manwery!:P

3. cholera mnie bierze jak widze motocyklistow tylko!:P

4. Opel COrsa B..zolciutka jak kanarek!;;)

5. Nowy Opel Vectra...echh...na 4cce 160km/h.....5tki nie właczylem

6. 4...100 pln!:P 21 km za duzo!

7. Samochod marzen:

a) Dodge Viper

b) tjw

c) tjw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj> jakieś rozwalone cinqaczento (odwoziłem pijanego) o fak! toż 160 na 4ce to nic przy 40 tym bolidem, myślałem że troche umiem jeździć samochodem a tu wsiadłem i jakbym pierwszy raz w samochodzie siedział, jechałem jak baba aż mi wstyd, na każdym skrzyżowaniu mi gasł :p i nie odważyłem sie 3jki wrzucić :p a najbardziej podobał mi sie skok drążka biegów z 1 na 2 (dłuższy niż u mnie z 1 na 5) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. od 1998

2. za pierwszym, samochodem plac i miasto (Bydgoszcz), motorem tylko plac bo egzamin był w lutym, (-15 stopni)

3. kupiłem motor i wracając z giełdy do domy na skrzyżowaniu podniosło mi przednie koło (pierwszy raz w zyciu jechałem wtedy motorem po mieście), ręce przestały mi sie trząść dopiero w domu

4. VW Polo '92 coupe

5. Dniepr z wózkiem bocznym (prawie jak samochód), opel kadet z lat 80tych w ulewe bez wycieraczek

6. jak na razie udało sie uniknąć

7. subaru impreza; suzuki intruder V 1400(motocykl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

sorki że odkopuje wątek ale muszę się z Wami podzielić dla mnie smutną a zarazem dobrą wiadomością a mianowicie moja żonka miała dziś wypadek samochodem i dziki Bogu uszła z życiem! Jakiś pijany koleś w nią wjechał!!!!

samochód kompletnie do kasacji, nic z niego nie zostało! moja żonka ma tylko bule nosa od poduszki powietrznej! Poduszki uratowały jej życie no i solidne blachy.

Samochód to tylko złom i zawsze można wyklepać ale takiej drugiej żonki bym już nie znalazł! To mnie cieszy najbardziej że nic Jej nie jest!!!!

 

tylko teraz bede musiał kupić drugie autko aby na kolejnych zlotach mieć czym wozić ludzi ;)

pozdrawionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

jeszcze nie rozmawiałem z żonką bo dostałem tą wiadomość dosłownie teraz na GG a u mnie jest wieczór a u niej 03:00 nad ranem wiec nie chce jej wybudzać i tak dość przeżyła jak na jeden dzień, jak sie dowiem co sie stało z tamtym kolesiem to dam znać

i zgadzam sie z tobą że powinni dawać surowsze kary za jazdę po pijanemu i spowodowanie wypadku bo teraz to ludzie takiego pokroju nie przejmują sie zbytnio że mogą zrobić innym krzywdę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raffaello, ja też się cieszę,że wszystko w końcu okej:) (no oprócz samochodu-to też jakby nie patrzeć krzywda...)

Predator- a gdzie ten filmik,chę?

 

ja tam się woże sierkami (fordy Sierra) teraz mam 2.0 DOHC na wtrysku, 125 koników, dokładki RS, foteliki Recaro, nowiusie alusie,klima i inne tam szmery bajery, niestety pali nie najmniej ( ale i tak mniej niż poprzednia-115 koników OHC, gaźnikowa paliła 14 na 100 po mieście, koło12 w trasie...)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafaello: audi nie ma? to juz nie ma po co zlotow robic ;/

 

a ja jestem w pieknej krainie gdzie wystepuje znak 130kmh.gif

dodam tez ze ostatnio jechalem do Holandi gdzie ten znak obowiazuje na odcinku 54 km :)

Zrobilem go w 15 minut :) (odcinek znaczy sie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sierry fajne samochody tylko kijowo wyglądają;) a czego tyle pali gazu czy benzyny? na 2L to w sumie normalka na tak stary silnik

 

jak kiowo??

 

 

2rozmiaroe9.jpg

Shot with DMC-FZ20 at 2007-08-14

No chyba tak źle nie jest;)

zdjęcia tylko kijowe-na szybcia robione, a poza tym taka długa niuńka jest,że się w kadrze nie mieściła :D

 

ps: jest na pełnym wtrysku benzynowym;)

.........................

 

Illy w Niemcowni jesteś? pozazdrościć tych znaczków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikSar, po co ban od razu...wystarczy za karę przymusowa jazda testowa w mojej Sierrce, jak się pan Pecet nie zwymiotuję i z fotela Go nie będzie trzeba zdrapywać to...to stawiam browarka ;D

 

Darisz no nie za bardzo, bo wszystko fabryczne;)

ps: ale dzięki za szczerość;D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikSar, po co ban od razu...wystarczy za karę przymusowa jazda testowa w mojej Sierrce, jak się pan Pecet nie zwymiotuję i z fotela Go nie będzie trzeba zdrapywać to...to stawiam browarka ;D

na pana to trzeba mieć wygląd i pieniadze (nie mam teko drugiego ;)

jestem chętny na jazde testową, tylko obawiam się że zasnę na tym fotelu hyhy

jakby co to w piatek będe w Wawie to możemy ustawić się na kresce mam 10KM mniej ale za to lepiej jeżdze ;)

 

ps. tu masz ładny samochód, a tylko rok młodszy ;)

audi80wallpeaper_m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne,nie przeczę, pecetowe?;D

rozumiem, że benzynka? :)

ps: w piąt mozliwe, że mnie WRESZCIE nie będzie w Warszawie, może se wyskoczę (Jak Bóg da, a partia pozwoli) na upragniony relaxsik...maby another time...;)

 

edit:

Ja nie wierzę,że to ma tylko 115 koników, nie zgadza mi się w obliczeniach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności