Skocz do zawartości

Wy i samochody:)


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Raffaello

Illy i jak tam twoje polowanie na mojego niebieskiego matizka? Chyba nie widziałeś mnie jak pomykałem po ulicach Gdyni? Jeżeli teraz zobaczysz to juz na pewno nie bedę ja bo zmieniłem autko na troszeczke kopniejsze - audi rs4 2,5tdi - 180 koniuszków no i 260 na wskazniczku do tego 6'ty gir ;-) nie wiem czy mi się kiedyś uda go wbić na naszych super drogach.

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam .. tylko MareG przerasta mnie stazem za kolkiem. Prawko mam od 12 lat.

Zajezdzilem : malucha, poloneza, forda sierre, Fiata CC, Tico teraz mecze Astre. W sumie : 5 dzwonow, 0 punktow karnych, 0 mandatow.

Njasmieszniej to chyba mialem jak polprzytomny wyjezdzalem CC z garazu na dwa dni przed sprzedaza samochodu ... z otwartymi drzwiami :)) (musze pisac ze sie nie zmiescilem ?)

Samochod marzen ? - H2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Astry, zwlaszcza jesli komus brakuje siana a samochody traktuje jako cos co ma jezdzic i tyle. Moja jest z 93 roku, przez dwa lata zrobilem prawie 20k kilkometrow a jedyne co w niej robilem to wymiany opon i oleju (+filtr). Najszybciej leciala 160 km/h, 140 wyciskam bez bulu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 3 miesiące (jakoś tak)

2. Za 2 (wstyd sie przyznać ale poległem w testach :D )

3. Jak narazie to obrót o 360 (w tak średnio kontrolowany sposób naszczęście była droga pusta)

4. Niebieski Fiat Czinkłeczento 900 z instalacją wtryskującom nadtlenek azotu- LPG (samochód zyskał sobie przydomek "Bułgarski pocisk")

5. Moje Czinkłeczento (jak sie rozbuja powyżej 120 to są przeżycia jak w Enzo)

6. jeszcze nie

7. a) Ferarri Enzo

b) Jaguar E-Type

c) Rolls Royce Phantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello
RS4, 2,5TDi ??? coś tu chyba nie ten teges...
a co ma być teges?:cool:

Illy to teraz ja bede polować na twojego bez kołpaczków;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja :D ostatnio rozpie...lilem :D VITO :D

najdrozszy papieros w moim zyciu >:( kolo wyrwalem razem z wachaczem poloska wyskoczyla poduchy wyskoczyly no i bym jescze wpadk do stawu i qmpla przy okazji zabil :/ ach te polskie drogi :/

fakt faktem troche szybko lecialem po lodzie :)

oto ilustracja zdarzenia :D

 

ps. przezywaja mnie teraz colin :D

 

http://server1.pictiger.com/img/80/rumun-a%5C%27la-colin-%3Ad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. hohoho ;)

2. Za pierwszym

3. Zapalily sie mi szmaty pod maska (jak mialem Poloneza)...

4. Fiat Seicento - rajdowka w 100%... :>

5. Maluch ;P Lancer Evo Vll, Subaru Impreza WRX STi 2003, Lancia Delta HF Integrale, Fiat 131 Abarth

6. Odebrany dowod... Sprawa wyjasniona... To byla pomylka hehehe

7. Samochod marzen:

a) B grupowe Audi S1

b) moj Sejciak

c) nie lubie wygodnych samochodow....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor - Audica quatro, jest u mnie takie jedno, jak jedzie przez ulice wszystkie glowy w tamtym kierunku... nawet bodykit jest oryginalny(niestety bez malowan bialo zoltych) widze ze nie tylko ja kocham samochody ktorymi trzeba umiec jezdzic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos moze Fiata Coupe, co sądzicie o tym autku? mi sie bardzo podoba wizualnie no i osiagi tez ma niezle, a co najwazniejsze cena nie jest wysoka.

Aktualnie posiadam Mazde 323f `93 jestem bardzo z niej zadowolony jest niezawodna no i poleci te 180.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zdałem 13.09.2005

2. za pierwszym , a manewry.. hm.. poza podstawowymi było jeszcze . skośne przodem i chyba tyłem prostopadłe.

3.w dosyć brutalny sposób dowiedziałem się jak działa ręczny na lodzie.. :) około 220 stopni przy około 50km/h i zatrzymało mnie na betonowym murze :D jechałem z kumplami .. i tylko im się to podobało.. i prosili o replay : ) od tego czasy nie świruję już tak .. przynajmniej na lodzie (na szczęście nic się nie stało bo tylko lekko zadrapało zderzak)

4. ja jeszcze nie mam ;/ ale na szczęście rodzice mają dwa więc zawsze mogę jakiś wybłagać.. (ciężko ale zawsze) są to opel Vectra A 1.6 (to stare ... ale kiedyś była niemieckim autem policyjnym :) heh ) i nissan prairie pro 2.0 (taki mini van )

5 .. hm.. żadnych ciekawych nie prowadziłem. :/

6. karne.. hm.. jeszcze nie ;) ale to nastąpi niebawem bo raczej nie patrzę na prędkościomierz...(poprostu.. jadę bezpiecznie :D )

7a / coś 4x4 czyli hummer :D ale jak będzie paliwo za free :)

b/ np.. landrover freelander

c/ może vectra C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr.funky--> ja znam zx'a :) nieraz sobie nim jezdze po miescie ;)

mi sie osobiscie podoba nie wiem co ci napisac ;)

napisz co bys chcial wiedziec.....

a za ile bys chcial go kupic?? (ciekawy jestem)

krzyhh--> jesli chodzi o pkt.6 to tak samo jak ja ale od pewnego czasu staram sie obserwowac predkosciomierz ale nie zawsze wychodzi :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo niestety to już poważna ingerecja w podzespoły, zresztą przy dużym doładowaniu to niestety obciąża strasznie elementy i potrafi być mega awaryjne.

 

Ja jakoś nie bardzo w Turbo chce iść, wole poprawić fabrykę, kiedyś na forum był filmik jak koleś jeden dłubał B16A2, seryjne 160KM podniósł do 202 nie wstawiając Turbo, jedynie polepszając fabrykę, Porting Kolektorów, Zmiana Dolotu na CAI, potem zmiana kolektorów wydechowych, tłumików, odciążenie koła zamachowego wymiana sprzęgła, dostosowanie MAP paliwa do 91oktanowego - i własnie na takim paliwie wykręcił 202KM modyfikując silnik nie wstawiając Turbo (filmik miał około 45min, pokazywał całość prac w sumie 7dni)

 

ogólnie dla aut o masie 1100kg, te 200KM to w zupełności wystarcza, coprawda Turbo daje monstrualne momenty obrotowe, ale jednak ja sceptycznie podchodzę do "Ślimaków" - chociaż nie powiem - dźwięk zaworu upustowego to jest muzyka dla uszu :)

 

http://www.h3m.pl rulz :)

Jeżeli to co ten gostek zrobił nie jest poważną ingerencją w podzespoły to ja nie wiem co to jest poważna ingerencja ;P

Przy tym wszystkim zamontowanie sprężarki to relaks. Jeżeli zamontowane turbo nie osiąga jakiś monstrualnych ciśnień typu 40psi to można bez obaw założyć i to za relatywnie niewielkie pieniądze. Przy dobrym wysterowaniu na hamowni można nawet turbo dziurę zminimalizować do pomijalnych rozmiarów. Oczywiście lepiej jest założyć 2 turbo sprężarki bo wówczas turbo dziurę można wykluczyć zupełni i od samego dołu do samej góry mamy ciąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

wiec tak:

wsumie prowadzi sie go dobrze nie trzesie jak sie jedzie po "wybojach" nie czuc tej predkosci jak sie jedzie np. 90km/h a wydaje sie ze pociska sie 40km/h (w moim citroenie ax jak sie jedzei 60km/h wydaje sie ze jade 100 :D)

w sumie tez jest cicho w srodku silnik cichutko chodzi ..... ogolnie same pozytywy

nie wiem jaka chcesz kupic wersje 4 drzwiowa czy 2 ja mam dwu drzwiowa a jest w niej naprawde duzo miejsca z zewnarz (dwu drzwiowa) wydaje sie nie duzy a w srodku jest sporo miejsca...wszystko podreka...intuicyjnie sie wszystko zmienia jak jeezdziles juz jakims citroenem to rozmieszczenie przyciskow itp. robisz intuicyjnie....

chyba wszystko...

jak chcesz sie czegos jeszcze dowiedziec pytaj jak bede umial odpowiem.... ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odnalazlem na dysku bardzo stare zdjecia mojego pierwszego samochodu (okolo 5 lat temu ;p)

 

pic003xxxxxxxxx6tq.jpg

 

Alu, brakujace elementy od jezdzenia po dziurach

pic00312dx.jpg

 

Progi boczne samorobnie zgnite

pic00323bg.jpg

 

Recznie malowana maska (nawet widac fakture wałka)

pic00336oi.jpg

 

Piekna mapa HDRI co nie?

pic00353ik.jpg

 

Illy car design tapicerka :) Full pimpin'

pic00363lj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie znasz to sie nie odzywaj, przez dziury w podlodze mi tak fajnie chlodzilo ze teraz niejedna s-klasa dazy do takiej klimy

 

A za to tak wygladalo moje spotkanie z banda na gololedzi podczas zajebczej sniezycy gdy ktos mi zajechal droge (moze juz wrzucalem kiedys, nie wiem)

 

img00093pb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawko zrobiłem na poczatku 1997 roku, u ła to już wiem czemu ono tak wyglada.

Chyba powinienem wymienić ;) zdawałem w tarnobrzeskim, u bała to jazda, pytania "na ile sie cenisz ?" były na porzadky dziennym. No w sumie za 5 podejściem udało sie to zrobic tak że nie było sie czego czepić no nawet muchy nie pacłem o szybe ;)

Sytacje smieszne na polskich drogach ;)

Zależy czy ktoś potrafi sie z tego co sie tu dzieje śmiać - ja chyba nie.

Ale bawi mnie mina dresów kiedy robie im objazd moim krążownikiem :]

Mam starą wołge z 1976 gaz 24. tyle tylko że jest w trakcie remontu i kiepsko wygląda. Dotychczas miałem wstawiony 3l turbodisel z merca, zle wyregulowany wiec dymił niemiłosiernie.Stoi stara beta na swiatłach

25 spojlerów 0 wydechu, nustwo nalepek i muza na max...

Podjechałem popatrzyli z politowaniem. Przegazowałem wybuchli smiechem.

No a potem Mmmmmmmmmmm...

...ale to trzeba zobaczyć. Skrzynia 3stopniowa 80 na 1 biegu choc silnik tego nie lubi eh brakuje mi tego teraz pracuje dalej ściągam low blocka 5,7 l ze stanów 420 kucy. Mam ochote na powturkę i troche dryftu...

...ale to nie predko zbieram fundusze.

Prowadziłem różne bryczki ale nic powalającego kilka z nich miało powyżej 300 kucy ale to jednorazowe doznania.

No obecnie zarobiłem 4 punkty (mam detektorek) ale droga chamowania była długa eh ciagle mam wyrok pozbawiający nie prawka na pół roku ale jakos mi sie upiekło - przedawnił sie wydany w 1999 przez kolegium jeszcze.

Marzy mi sie coś ciekawego, może ferrari daytona mam pomysł na sypatyczna przeróbkę.

O du(cenzura)wozach nie gadam, a liuzyny eh to troche wieksze du(też ocenzurowane)wozy ;p

---------------------------------------

Właśnie oberwałem za wulgaryzmy hm...

...odświerzyłem pamięć i zajrzałem do regulaminu,nie ma tam ich definicji czy listy zabronionych wyrazów proponuje to uzupełnić, wówczas bede miał jasność i wszyscy inni czego pisac nie wolno !! i gra będzie czysta.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie wróciłem z trasy…i coś mnie gryzie…

Praktycznie pod koniec wycieczki już w Bydgoszczy , chcąc szybciej wrócić do domu… na skrzyżowaniach trochę przygazowałem :o .. żeby zdążyć na następne „zielone”

Wyglądało to tak …

(tak na Speed w paincie więc nie bić;) )

gog8ii.jpg

 

w punkcie 1 .. widzę że jest zielone.. więc dodusiłem aby zdążyć.. było na liczniku około 100km/h .. w p2 (zapaliła się lampka w głowie)  że aby myknąć na następnych musiał bym znów przygazować więc w ostatniej chwili przejechałem na drugim skrzyżowaniu z około 130km/h

 

Jest małe ale :/ na skrzyżowaniu nr2 stała policja na motocyklu (sam nie wiem skąd tam się wzięła :eek: ) i jakoś szybko do mnie podjechała.. .. ale zwolniłem do około 60.. jak sięzbliżała ..

 

Pytanie.. czy ona po prostu za mną sobie pojechała tak nagle.. czy zauważyła że przeleciałem przez skrzyżowanie z trochę nadmierną prędkością :? :p hm.. myślicie że mam czekać na list z fotką ?

Nie wiem teraz … bo w sumie mogła mnie na „lizaka” wciąć imo

 

 

A co tam u was słychać za kółkiem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predkośc moga udowodnić Ci tylko prędkościomierzem albo fotką, taki sobie o policjancik na motocyklu to mógłby Ci lizakiem pomachać jedynie jak byś przejechał na czerwonym :) Bo przeca nie udowodni Ci ze smigales 130 km/h . Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności