Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Opel Speedster


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hym opelek co tu powiedziec w orginale bardzo ladny samochodzik oparty na elise ale pokaz go tak zeby mozna bylo cos powiedziec ale juz mi sie okolice bocznych wlotow nie podobają i chyba cos sie dzieje na tylnim blotniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz tak sobie przypominam twoje modele i chyba najlepszy byl nissan chyba to byl nissan moze tak :) . speedster kiepski jest kiepski bo jest poprostu krzywy wiekszosci powierzchni wogole nic nie trzyma sie kupy. wlot boczny blotniki tragedia poprostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest sporo niezgodności z oryginałem jak choćby to przejście drzwi w krawędź przedniego nadkola (przerąbana część) a także brak ciągłości powierzchni (środkowa krawędź maska-wlot jest wyraźnie urwana), jednak ogólnie scenka sprawia bardzo miłe wrażenie, zwłaszcza lakier mi się bardzo podoba, jest taki... skromny, a jednocześnie bardzo ładny :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest błędów, jest ;/ Trzeba ci przyznać że autko wcale nie jest takie łatwe, bardzo dawno temu próbowałem go zrobić i wiem jakie speedster ma dziwne przejścia kształtów. A poza usprawiedliwaniem to fajne materiały.

 

PS. Dawoj siatulca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności