Skocz do zawartości

Zapomniane miejsca: "Mogiła"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Aruś .... dawno cos sie niewidzelismy :P najedz na moja chate kiedys :] mielismy isc na bilki i na pifo :P ale widze ze ty czasu niemasz :P bo 3dstudio sie zajmujesz :P o ty zeby ci ta pracka w gardle stanela ! :P nie no zartoje mi sie podoba ... poprawiles ladnie kore drzewa :D:D no i jest ogolnie lajtowo :] spoko pracka :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w tym historycznym dniu, dniu pogrzebu najwiekszego Polaka... Popracowałem nad chmurkami umieściłem w nich wzlatującego anioła aby dodać życia w scenie ;) mam nadzieje że będzie się podobać pozdrawiam i miłego oglądania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż jest w tym jakiś klimat ale masz moim zdaniem taki sam problem jak ja ze swoją pracką. Chodzi mi o to, że chociaż tło jest tematycznie związane z motywem głównym to jednak jakoś odstaje od reszty i nie chodzi nawet o to, że tło jest 2d. Ale coś poprostu powoduje, że oglądanie tej pracy sprawia problemy. A pozatym, a może raczej przede wszystki dużo pracy ze światłem. Nie mniej klimat jest mocno GHOTIC. I to jest fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniecznie zmien kolory (chyba juz mowilam?). noca wszystko jest szarawe. chmury na pewno nie sa jednolicie szare. moga byc odcienie niebieskiego, troche brazowego lub bezowego, ale bez przesady. daj znowu troche tego blasku naokolo ksiezyca.

skarpa oprocz kolorow wyglada teraz calkiem przyzwoicie.

chmury maja nieco dziwny ksztalt, nie wiem czy to zamierzone.

wyjdz noca na dwor i popatrz na ksiezyc. poczekaj az go troche zakryje jakas chmurka. piekny widok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem nieraz sie przyglądałem heh tak piękny widok bez wątpienia :) najlepszy jest latem w pełni kiedy wokół jest łuna od kryształków lodu piękna rzecz :) oki poprawie chmurki dodam odcienie niebieskiego i morze troche brązu co do kształtu to jest zamiezony jak sie watrzycie to zobaczycie anioła lub duszę unoszacą się nad mogiła pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poprawiłem kolorki chmur przedtem yło za dużo granatu co do pluginu to się jeszcze zastanawiam narazie go testuje i jeszcze zobacze czy go wykozystam chmurki mają symboliczny kształt tylko nie wiem co zrobic aby jeszcze lepij wygłądały i były scalone z resztą ale praca trwa nadal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no :] fajna pracka :] ja tam widze tego ANIOŁA :] serio ... :] sooper sie zrobila ta pracka :] na poczatku byla fajowa a teraz to juz luxusik :] tyl;ko chmurki takie ... hmhm... pasowalo by wlasnie cos tak niebieskawego tam :P no rozumisz :P oka pozdrowka :] i pamietaj ... po maturce piwko i billardzik :> a ja jak tak patrze na pracki w tym forum to sie az mi sie chce do 3d maxa wrucic ... no ale czasu niemam :P CS mnie pochłania :P pozdro !:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość predator19

Klimatycznie się tu zrobiło, oj klimatycznie - wersja którą teraz oglądam bardzo ewaluowała w stosunku do tej początkowej - pomysł podobny, ale bardziej rozwinięty i pozostawiający do myślenia - to dobrze. Niewiem, czy to wina mojego monitora, czy jest aż tak "klimatycznie", ale praca wydaje mi sie przyciemnawa - niektorym to moze odpowiadac - nawet jest ok, ale musiałem sie przecież czegos przyczepic :P... coz ja ci moge wiecej doradzic - juz sam niewiem - sam wybrałes swoj kierunek ukonczenia pracy i napewno masz jej wizje - trzymaj się jej więc i czekamy na jej efekty :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

Dawno mnie nie byłu na forum z braku czasu, ale to co widze bardzo miło mnie zaskoczyło. Scenka ma klimat, ale ja bym dał jakiegoś zombie wyłażącego z grobu jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto 3 wersje (znowu :)) tym razem popracowałem nad kolorami, chmurkami i mgłą oraz ogólnym wykończeniem sceny mam nadzieje że się będzie podobać :) jak coś to piszcie to postaram się poprawic do poniedziałku pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie ze tego geometrycznego 3d jednak nie jest tutaj za duzo ;-) Szkoda ze wszedzie przewaza czern. Wszystkie detale gdzies poginely. Rozmycie tych chmur stwarza takie nietypowe wrazenie, bo ziemia i ksiezyc sa ostre, takiego zdjecia bys raczej nie zrobil. Zeby troche zrownowazyc prace proponuje troche rozjasnic ziemie przez GI i bedzie dobrze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza wersja pracki jak wg. mnie była na 4 renderze w poście #25.

Mogłeś tam domodelować kolczaste krzaki zaraz przed kamerą, rozstepujące się, sprawiające wrażenie, że obserwator jest ukryty w gąszczu. podmodelować kilka bajerów i ja padł bym na kolana ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... a moze by tak dodac niebieskie swiatlo ksiezyca. Wiecej refleksow na chmurach. Trzeba uwydatnic jakos te mogile (wydaje mi sie ze dzieki niebieskiemu swiatlu grob i ten jezor ziemi wyszly by z ogolnie przewazajacej czerni).

Dobrze byloby stworzyc klimat z van Helsing'a.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość predator19

Zmienił sie wygląd tego, co zamierzyles sobie z początku, to dobrze, bo praca ewoluowała, co znaczy, ze ja przemyslales i efekt koncowy jest jaki jest, czyli jest dobry :]. Wiadomo, że będziesz czuł niedosyt, ale każdy tak ma i żadnego dzieła nie da sie 'doszlifować" do konca... nie zrazaj sie tym, pracuj dalej :P Ostateczna wersja jest zaje...fajna, nastrojowa i nawet niewiesz jak fajnie wygląda na 20" monitorze - po prostu rewelacja:]. Coz, zycze powodzenia w bitwie i czekam na kolejne prace... zadnych sugestii - mozesz zostawic tak jak jest:P

Pozadrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja którą wysłałem jest raczej skończona jest to moja pierwsza poważniejsza praca. Wiem że nie jest dopracowana ale kiedyś będzie lepiej :)

Dopiero zaczynam i mam nadzieje, że kiedyś dorosne do waszego poziomu .

Życzę wszystkim powodzenia i trzymam kciuki .

Mam nadzieje, że pracka wam się choć troche spodoba ;) Pozdrawiam !! i biore się za dalsze szkolenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę się znowu czepiał o te chmury :) (powinieneś użyć afterburna albo pyroclustera ) ale wiem że to nie takie łatwe bo trzeba mocno się w to wgryźć i mocno poexperymentować żeby osiągnąć zamierzony efekt a czasu raczej zostało mało. Tak czy siak gratuluję ukończenia pracy ! bo to jest najważniejsze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello, I also wanted to join the contest with the subject of "the Forgotten Grave" . In my work I tryed to achievement the dark, sad and secret effect, full symbols and to give to thinking. Grave stand on cliff, then any moment will fall and this the end of history of the grave. Shape of the sky and the dust have symbolic character ...

I used :

3d max 6

Photoshop 7 CE

 

Hi-res version : http://www.bojar12345.webpark.pl/ForgottenGrave.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... Nie dostałem się no ale cóż nie narzekam :) i tak było miło i mysle, że w przyszłości bedzię lepiej i że nie raz Was jeszcze zaskocze :) Pozdrawiam i życze wszystkim powodzenia w dalszej części bitwy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i będziecie się śmiać ale u mnie na monitorze to wygląda o nibo lepiej niz na kineskopie byłem u paru osób i sprawdzałem i uwieżcie mi że tak jest . Idźcie do kogoś kto ma LCD i zobaczcie jak wyglą ma owiele więcej kolorów i klimatyczny nastrój i wcale nie jest za ciemne (na LCd :) ) pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bojar pisał, że na monitorach LCD jego pracka wygląda na jaśniejszą, wszystko widać i kolory są ciekawsze i rzeczywiście, przychodze do kumpla, patrze na jego LCD i jest jak mówił Bojar. Mój monitor, pomijając jego lekkie rozmazanie jest z natury ciemny i czasem muszę sie nieźle ogłowić aby kolorystyka i jasność pracki była odpowiednia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności